0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (584 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dün kayınvalidemi aradım fasulyeler oldumu olduysa al dolaba lazım olur dedim neyse havadan Sudan konuşmaya devam ettik tam kapatacağız kayınpederim telefonu kapandı sanarak fasulye Filan yok b*k yesin b*k boğazlarını düşünürler ancak am*ni s*ktiğim Benim b*kumu yesinler diye küfür etti hepsini duydum telefonu kapatıp eşime anlattım elimiz ayağımız boşaldı o anda eşim arayıp sen ne hakla Benim namusum olan kadına küfür edersin karaktersiz ******** Filan diye konuştu ben yokum bundan sonra ne haliniz varsa görün demiş inanın kızlar okadar ağır küfürü hak edecek birşey yapmadım kendileri için sordum bana yolla filan asla demedim demem zaten şok oldum böyle birşey beklemiyordum aşırı üzgünüm birdaha asla suratına bakmayacagim sapık herifin
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

21 Cevaplar

0 oy
(2,355 puan) tarafından
Lanet gelsin böyle utanmadan küfür eden insanlara.
(584 puan) tarafından
Ya abla ben kimse kapısını acmazken sahip çıktım sıcak çorba verdim temiz çarşaf serdim canı ne isterse yaptım köy işlerinde en büyük yardımcısı ben oldum ama hâk etmedim gerçekten
(2,355 puan) tarafından
Kaç yaşındasın canım
(584 puan) tarafından
26 yaşında iki çocuk sahibiyim ellerinden öper 5 yaşında Bir oğlum 9 aylık Bir kızım var
(2,355 puan) tarafından
Bende 28 yaşındayım canım benimki de senin ellerinden öper:))) 11 aylık oğlum var
(584 puan) tarafından
Rabb'im bağışlasın evlatlarimizi inşallah abla
-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından
kocan iyi yapmış valla hiç üzülme iyi olmuş 
(584 puan) tarafından
Üzülmüyorum asla üzüldüm şey ben hâk edecek birşey yapmadım yeminler ediyormuş ben ozleme söylemedim küfür etmedim diye
(1,405 puan) tarafından
bence kocan tavrını koymuş hiç uzatma bahsini bile açma uzak dur.
(584 puan) tarafından
En iyisi öyle yapmak çok teşekkür ederim
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Neyseki esin arkanda durmuş babasını savunmamis
(584 puan) tarafından
Bana kendi bile küfür etmezken ağrıma gitti özlem babam olmasın bir başkası olsun çeker belimdeki silahımı vururum Anlı'nın catindan dedi sakinleştirmeye çalıştım ama ağlayacakti neredeyse 30 yaşındaki adam
(11,151 puan) tarafından
Maşallah ya imrendim size rabbim huzurunuzu bozmasın
(584 puan) tarafından
Amin Rabb'im benden Daha çok mutlu etsin inşallah sizleri
(11,151 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sen sıkma canını esin arkandasya geri her şey bos
0 oy
tarafından
Ayy bu ne iğrenç bir adam ya
(584 puan) tarafından
Sorma sorma İlk defa böyle Bir küfür etti bana gerçi demekki arkamdan her aradığımda küfürü basıyor
tarafından
Bir insan durduk yere niye böyle der gelinine,niye bilenir anlamadım.bosver iyi olmuş gerçek yüzünü görmüş oldunuz
(584 puan) tarafından
ZATEN biliyorduk ne halt olduğunu da bize bari yapmaz diyorduk yanılmışız
tarafından
Pislik adam
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Terbiyesiz ahlaksız bakma bidaha yüzüne eşin gerekeni yapmış zaten takma 
(1,558 puan) tarafından
Yaşındanda utanmıyo hiç üzülme sen koy mesafeni
(584 puan) tarafından
Cenazesi kapımın önüne gelse dönüp bakmam hakkım haramdır iki çocuğum var ve beddua edemem ama Allah sordun hemde en acısını yaşatarak
(1,558 puan) tarafından
Boşver Allaha havale et sen
(584 puan) tarafından
Ettim zaten kurban olduğum Allah sorsun
(1,558 puan) tarafından
Sorar zaten dert etme hiç
0 oy
(9,491 puan) tarafından
Kendi b.k yesin bid yüzlerine bakmayın kendinize haksızlık olur 
(584 puan) tarafından
Cenazesi kapımın önüne gelse dönüp bakmam
0 oy
tarafından
Ay yuh artık ya insan evladına alsa ne ? Böyle söylenir mi edepsiz adam 
(584 puan) tarafından
Duyduğumda kaynar sular döküldü başımdan asaya
tarafından
Öylesiniz evinden yenip içilmez bide karısının da gevşekligi ne demek böyle musade ediyor ? Ağzının payını verse sonra kavga falan olduktan sonra eşine size böyle böyle dediydi herkese yapıyor vs dese ne olacak oglu kapıya mi koyacak kadını
(584 puan) tarafından
Ya abla kimse onlara sahipt çıkmazken ben çıktım sıcak çorba verdim temiz çarşaf verdim emin ol karısıda onunla aynı kafada canları cehenneme
0 oy
(1,569 puan) tarafından
İyiki bi şeyleri varmış oda olmasa ne yapacaklardı acaba . pislikler 
(584 puan) tarafından
Şeyi kopsun köpeğin Allah'a havale ediyorum iki evladım var beddua edemem ama Allah sordun hemde en acısinj
(1,569 puan) tarafından
Kimsenin yaptığı yanına kalmıyor canım için rahat olsun
(584 puan) tarafından
Şimdiye kadar kalbimi ekmeğini yiyerek bugünlere geldim ve biliyorum kı Allah yanımda neyin ne olduğunu en iyi bilen
0 oy
tarafından

Allah bildiği gibi yapsın ahlaksiz şeref yoksunu :angry: 

(584 puan) tarafından
Amin inşallah biran önce çeker cezasını yanarak can verse gözümün önünde asla ona karşı soğumaz kalbim
0 oy
tarafından
Eşin de deseydi ki aynı küfürleri sana iade ediyorum g.zekali ya 
(584 puan) tarafından
Ben kesinlikle küfür edip seviyesine inme dedim Zor sakinleştirdim Allah'tan askeriyede burda yanımda olsaydı atlar arabaya gider kan çıkarmadan donmezdi serefinde haysiyetinde yer bırakmamış ama
0 oy
(119,086 puan) tarafından
kac yasinda o ahlaksiz hani 80 70 falansa kafa gitmistir yasina ver diycemde olmuyo diyemiyom
(584 puan) tarafından
60 yaşında Benden akıllı
0 oy
tarafından
Kötü olmuş evet ama en azından eşin arkanda bazı şeref yoksunu erkekler babam ne derse desin laf söylemem derler neyseki senin esin öyle biri değil 
(584 puan) tarafından
Çok şükür elhamdülillah 30 yaşında adam ağlayacakti ben karımın yüzüne hasretim ben küfür edemezken o soysuz mu küfür ediyor diye babam olmasın kim olursa olsun belimdeki silahımı çeker vururum dedi ben kendime karıyi küfür edilsin hor görülsün diye alamadım bitti onlar Benim için dedi
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Yüzünü nasıl bakacak  pislik  ya bu laflar  kimseye  söylenmez iğrenç  pislik  bir  insan  gelinine  nasıl  bunları  diyebilir bilmiyorum sakın  affetme  Allah  göstermiş yüzünü 
(584 puan) tarafından
Cenazesi kapımın önüne gelse dönüp bakmam hakkım haramdır iki çocuğum var ve beddua edemem ama Allah sordun hemde en acı Bir şekilde
(2,054 puan) tarafından
Amin  sorar  merak etme kesin  diğerlerinede  ediyordur  yerinizde olsam  gidip  gelmem zaten  onlarda  bu yapılanı  duyunca  uzaklaşır
(584 puan) tarafından
Hangi yüzle anlatacak acaba bugün görümcem kesin arar beni neden Kadire söyledin diye birde o geçer üstümden eminim
(2,054 puan) tarafından
Arasın sende  herkes  haddini bilsin  aynı  şey ona  yapılsa  ne yapardı  empati kursun
(584 puan) tarafından
Zaten ararsa kadınlığı dan şüphe ederim
0 oy
(265 puan) tarafından
Kesinlikle görüşme bir gün iki gün üzülürsün ama kafan sonrasında rahat olur tavrını koy 
(584 puan) tarafından
Asla cenazesi kapımın önüne gelse dönüp bakmam hakkım haramdır iki çocuğum var ve beddua edemem ama Allah sordun
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Oyy okurken midem kalktı küfürden hiç haz etmem o yüzden çok büyük ayıp etmiş ama sende onların gerçek yüzünü görmüş oldunn
(584 puan) tarafından
Biliyordum zaten onların ne halt olduğunu ama bize de yapmaz diye düşünüyordum acikcasi yanılmışım
(1,392 puan) tarafından
Görmüş oldun kuzum boşver
0 oy
(2,831 puan) tarafından
İğrenç mahlukat 
(584 puan) tarafından
Hemde ne iğrenç geberesice
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bidaha muhatap olmayın canım o adamın evinden yediğin her lokmayı haram eder o
(584 puan) tarafından
Onun evinden yediğim her lokma kocamın parasıyla alındı onun alın teri ile yapıldı alışveriş parasını kendi kocam verdi bu zaman kadar babasının cebine harçlık koyan Benim kocam abla haram Etsin istediği kadar tutmaz bize
(1,634 puan) tarafından
Ozaman başka canım ama kayinpeder ayıp etmis
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Eşin gerekeni yapmış kayınpederin terbiyesizce davranmış kalitesini belli etmiş 
(584 puan) tarafından
Nalet olsun öylesine
0 oy
tarafından
Terbiyesiz. Kendine istememişsin isteyedebilirdin. Ama bunları söylemesine ne lüzum var. Kayınvaliden deme öyle falan demedimi ben onu merak ettim. 
(584 puan) tarafından
Karısıda onunla aynı kafadan
0 oy
(598 puan) tarafından
Ayy çok pislik bi adam ya çok üzüldüm 
(598 puan) tarafından
İyi eşin arkanda en azından ben demek istemem ama aynısını yaşasam herhalde anında geri arayıp ne diyon sen diye bağırırdım.
(584 puan) tarafından
Geri arayıp ağzıma geleni sayacaktim da yine dedim sana yakışmaz özlem Kadire şöyle dinsizin hakkından imansız gelir diye
(598 puan) tarafından
İyi kuzum maşallah sakinliğini koruyabilmişsin
(584 puan) tarafından
Genelde sakın Bir insanım kimseyi kırıp dökmek istemem ama tâbi ben kırılıp dökülürum her seferinde
(598 puan) tarafından
Ben gerekirse terör estiririm valla yeter gali kırılıp döküldüğümüz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 173 göst.
0 oy
17 cevap 349 göst.
0 oy
5 cevap 401 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Motherofcats (7 puan) tarafından soruldu

378,111 soru

11,317,161 cevap