0 oy
216 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

kızlar ben 40 kiloyum çocukta emziriyorum ve benim başım dönüyordu böyle halsizlik falan vardı dün doktora gittim kan tahlili yaptı değerlerim iyi guatr vardır belki diyordum ama oda iyi çıktı bende doktora hocam kilo almak istiyorum dedim tamam o zaman sana vitamin yazalım dedi bunları yazdı sizce ise yarar mı  eczanedeki adama sordum o kadar da kilo yapmaz dedi siz kullandınız mı bu ilaçlardan 

9 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bence kilodan önce sağlıklı oldurur seni ..... Kız sen sıkıntıların mi var 40 kilo ne ben bekarken 39 kiloydum 40 goremezdim noldu sana 
tarafından
Kız yok öyle aşırı sıkıntılar değil yemem falan gayet yerinde
(7,121 puan) tarafından
Kafan rahat değil o zman askom çok takıntılı biri misin
tarafından
Önceden öyleydim canım şimdi bıraktım takıntiyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
41 kiloyum 6 aylık hamileyim hahahah bebek bile kilo aldıramadı bana
tarafından
Girsen bile geri veriyorsun canım yani herkes git doktora git doktora sende bisey var diyorlardı gittim yine bisey çıkmadı
tarafından
Ben yıllardır bir sürü şehir doktor hastane gezdim bende bir şey yok maşallah maşallah ama kilo alamıyorum
tarafından
Genetik sanırım canım
tarafından
Kız genetik olsa annem babam kardeşlerim de ben gibi olurdu annem babam kilo vermek için diyet yapıyorlar erkek kardeşim de kilolu maşallah kız kardeşim yemediği için zayıf yese o da kilolu olurdu ben hayvannn gibi yiyorum ama ortada birşey yok
tarafından
Ayy bilmiyorjm canım ama valla şişman olmak kadar çok zayıf olmakta bir sorun bence yaa valla çok göze batıyor
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Kilo alırsan banada haber ver :D , kız bende sürekli hasta gibiyim heryerim ağrıyor acaba vitamin eksikligimj var bendede anlamadım ya sağlık ocağına mi gittin
tarafından
Evet canım kan tahlili yaptı. Tamam söylerim canım:)
0 oy
(2,297 puan) tarafından
50 kiloyum bende. Alırsan bana da haber ver. 
tarafından
Tamam canım:)
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Cnm Feramat şuan kullanıyorum 18 gündür doğum yapmışım kan ilacı bu..ama diğerlerini bilmiyom
tarafından
Doktora kilo almak istiyorum dedim bunları yazdı bakalım inşallah alırım
0 oy
(454 puan) tarafından
Kilo alırsan haber et 48 kiloyum.
tarafından
Tamam canım:)
(454 puan) tarafından
Sağlık ocağında kilo almak için yardımcı olur mu doktor yoksa diyetisyen e mı gitmem lzim bnde sağlık ocağına gitmek istiyorum. Smdi gderim sağlık ocağına doktor burası diyetisyenmi der flan boşuna sinirlenmiyim :D
tarafından
İlk önce kan tahlili yaptır canım bakalım ne sonuç çıkacak bana doktor degelrrin güzel dedi bende dedim ee hocam ben kilo alamıyorum nasıl kilo alcam dedim dur sana vitamin yazıyım o zaman dedi :)
(454 puan) tarafından
Bende bu hafta gidcm bakalım bana ne verirse bende paylaşırım
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Sağdakileri bilmiyorum ama şu b12yi mutlaka kullan kilo için değil ama faydası çok onun
tarafından
Onu 3 4 yıl önce kullanmıştım 4 5 kilo yapmıştı daha dün hatırladım içerken:)
0 oy
tarafından
Vala canim benden zayifida varmış ben 24yasindayim 47kiloydum 3bebek doğurdum hala kilo alamadım emziriyorumda bı de emren hiç kilo almaz canim tam tersi zayıflar kiminin kilosu yemekten kiminki sitredten  vala ne yemek yerim nede stresin düzgündür ha 47dediysem 4ay sonra 4,kiloda verim hamilelikte 52 kilo dogurdum
tarafından
Emzirmeyi bırakacam zaten canım kan değerim iyi iştahım da yerinde ama kilo asla alamıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 39 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bist (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
0 oy
3 cevap 100 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _sema_ (1,595 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...