0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Camii dediğim aynı anaokulu etkileri yapılıyor ama dini eğitim ağırlıklı gönderenler bilir 

Geçen sene öğlenci anaokuna gitti servisle çok güzel geçti öğretmenimiz çok iyidi. 

Bu sene 1 yıl daha anaokulu hakkımızı kullandık aynı anaokuluna başladık ama öğretmenimiz bu sefer çok çizgi film izlettiği için sabahda yer varmış sabahçı yaptık 1 haftadır sabahçı servisle gidip geliyo yine 7 çeğrek evden çıkıyor 8 de okul açılıyor giriyorlar şimdiki öğretmeni çok tatlı 

Bu dediğim yer ise 9-1 buçuk. 

aracım var sadece 10 aylık bebeğim bebekle evden çık gel yine çık gel zor olur mu gurbetteyim bebepi bırakabilcek kimse yok  hani bunun kışı var Sakaryadayım  bebekle kışın bırakıp almak zor olur mu. Şimdiki okulunda sabahçı servisle devam mı etmeliyim bilmiyorum 

Eşime dicem erkekler bilirsiniz ya ne çok karar değiştiriyorsun falan dicek neyse o önemli değil de siz olsanız nasıl yaparsınız 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Camii ne gibi bir şey katabilir ki ? Hadi özel dini eğitim veren kurs olsa anlarım tabii. Camii de pek ilgilendiklerini görmedim. Anasınıfı daha mantıklı. İleride alacağı dini eğitime kendi karar verebilir ilgisi o yöndeyse…
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başlamış artık çocuk bence hiç değiştirme 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sübyanlik mi camii dediğin? Eğer sana zor olmayacak ise gönder. Bzm akrabalarda var giden çokta iyi öğrenmişler herşeyi maşallah 
0 oy
(5,507 puan) tarafından
Bunun aynısını bende düşünüyorum bir yıl anaokuluna gitsin bir yıl cami eğitimi alsın diye ben olsam daha fazla alışmadan camiye alırdım artık camilerde anaokulu tarzında hem dini eğitim hem normal eğitim düşüncesindeyim yaş ilerledikçe normal eğitim ağır geliyor dini eğitimi almak daha zor oluyo 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Benim arkadaşım geç en sene ana okulu yerine sübyan mektebine gönderdi kızını hem ana okulunda öğretmenleri öğrettiler çocuğa hemde ekstra elif ba öğrendi hatta kuran okumaya başladı dualar ezberlemiş peygamber efendimizin hayatını sünnetleri vs vs işte temel dibi bilgileri de öğrenci çocuk bence gidebilir çokta verimli olur bende çok istedim sübyan mektebine yollamak ama evime yakın yoktu 
(274 puan) tarafından
Evime çok yakın 5 dk araçla. Artık bebeğim de 1 yaşına gircek kundak bebepi değil. Geçen sene zaten anaokuna gitti bu çocuk keşke geçen sene sübyan bu sene anaokulu olsaydı ama geçen sene doğum oldu camilerede maalesef servis yoktu anaokulu mantıklı geldi. Bu senede bura daha mantıklı ya kafama çok yattı burası içerisinde trambolin kaykay var anaokulunda ki gibi parmak boyaları herşey aldırıyorlar ve kuranı bu şeklide oyunla öğreniyorlar çok güzel değil mi. Alt yapısı olsun yazları yine pekiştirmek için gider bence
(4,426 puan) tarafından
Bence çok güzel bir fırsat canım değerlendirmeni şiddetle tavsiye ederim ben evde öğretmeye çalışıyorum inanki anneden almıyor lar biraz usteleyince sıkılıp kalkıyor yeter diye ama okul ortamı olunca onu yapamıyorlar çokta güzel öğreniyorlar
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Çocuk başlamış ztan geç kalmışsın biraz şimdi oradan alıp başka yere versen çocuk afallar odaklanamaz
(274 puan) tarafından
Yok canım sabahçı da zaten 1 haftadır gidiyor bide öyle duygusal bağları çok yoğun olan bir çocuk değil, bu camide 3 haftadır açık okullardan daha geç başlıyor yer boşken fazla uzatmadan geçmek istiyorum aslında. Zaten geçen sene bu çocuk anaokuluna gitti  ve bide ben evde o yaşa kadar  hep etkilikler yaptırdım. Bu sene de kuran harflerini anaokulu etkinlikleriyle boyamaya falan öğrenecek eğlenerek yapacaklar. Yazları camiye de pekiştirmek için gidebilir
0 oy
(758 puan) tarafından
Bende siizn gibi yapmak istiyordum normal okula gitti bu yıl da diyanetin kursuna vereyim diordum ama git gel sorun olacagı için küçükte bebegim olunca malesef veremedim tekrar eve yakın okula gidecek 
(274 puan) tarafından
Evet geçen sene bende doğumdu bebek küçüktü derken büyüğe anaokulu mantıklıydı servisle çünkü sübyana servis yoktu. Bu senede burası mantıklı geliyo ya zaten bu çocuk geçen sene anaokuluna gitti bu senede kuranı aynı oyunla öğretecekler aynı anaokuluna yaptığımız alışveriş listesi var yani anaokulu etkileri hep olacak. İçeride trambolin var gittim gördüm çok güzel içeri. Ben kayıtları daha dolmadan geçirmek istiyorum ya karar verdim bebeğim artık kundak bebeği değil 1 yaşına gircek  artık oto koltuğuna tak 5 dk zaten araçla
(758 puan) tarafından
Evet anaokulu egitiöi bir sene alsa bile yeterli ki diyanette anaokulu ile ilerliyor sadece dini eğitim var bende çok seviyorum orayı çalısan arkadaşlarım foto atıyorlar çok güzel etkinlik yapıyorlar. Oraya vermen daha mantıklı hem araba da varmıs git gel sorun da olmaz
0 oy
tarafından
Çocuğum erkekte olsa kızda olsa bahsettiğim yerdeki hoca erkekse göndermem. 
(274 puan) tarafından
Yok yok bayan hocası. İçeriside çok güzel aynı anaokulu etkinlikleri yapılıyor kuranı harflerini oyunla yapıyolar içeri de trambolin kaykay falan güzel yani gittim gördüm çok güzel ya büyük ihtimalle alıcam
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Kızım camiye gidiyo anaokulundan farki yok. Öğretmen çok ilgili. Zaten anaokulu mufrafatiyla ilerliyorlar. Her gittiği gün ayrı bi etkinlik yaptılar. Geçen sene kreşe yazdırmak için gittim on kaydı filan yaptırdım sonra Geri vazgeçtim. Içindeki oyuncaklar sınıf ortamı oyun odası filan geçen sene baktığım kreşten daha güzel. Bizimki böyle valla memnunum
(274 puan) tarafından
Evet canım aynen öyleymiş bende çok istiyorum. Sadece bebekle çık bırak gel geri çık al gel zor olur mu kışın özellikle bebek hasta falan olsa nasıl bırakacam eşimin saatlerinede uymuyor sadece bu yönden kafam karıştı
(1,368 puan) tarafından
Benim 1 yaşında bebeğim var öğlen 1 de giriyo 5 buçuğa doğru cikiyo. Camı evimin çaprazında olduğu için kolay oluyo bana. Bi de kuzenleri de oraya gidiyo bebeğim uyuyo oldugu zaman filan bırakıyorlar kizimi gorumcem filan. Kendine gore ayarlamaya caliscan mecbur göndereceksen
0 oy
(3,862 puan) tarafından
yürüme mesafesinde bir yer yok mu canim ? 
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Konuyla alakasiz ama Sakarya'nın neresinde sin cnm

0 oy
(4,988 puan) tarafından
Diyanet boyle bir girisimde bulunarak cok guzel bir karar vermis. Bende oglumu yollayacagim cunki hem anaokulu egitimi hemde dini egitim veriyorlar cok guzel kesinlikle düşünme ver

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,010 göst.
0 oy
1 cevap 107 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 214 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duygulu123 (3,823 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Isimyok (46 puan) tarafından soruldu