0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Geçen sene öğlenci anaokuna gitti servisle çok güzel geçti öğretmenimiz çok iyidi. 

Bu sene 1 yıl daha anaokulu hakkımızı kullandık aynı anaokuluna başladıkama öğretmenimiz bu sefer çok çizgi film izlettiği için sabahda yer varmış sabahçı yaptık servisle gidip geliyo yine 7 çeğrek evden çıkıyor 8 de okul açılıyor giriyorlar şimdiki öğretmeni çok tatlı 

Ama ben 1 dini eğitim de alsın istiyordum küçük bebeğim olduğu için dedik neyse 1 yıl daha bildiği okula servisle gitsin ama istediğimiz gibi olmadı ya öğlenci çok iyiydi olmadı sabahçı da zor kalkıyor.

9-1 buçuk cami varmış yan dairedeki komşumla konuştuk aracım var zaten saatleri bebeğim için uygun uyanmış oluyo ablası gelmeye 2.uykusunu da almış oluyo gurbetteyim bebepi bırakabilcek kimse yok nereye gitsem benimle olacak, hani bunun kışı var Sakaryadayım gerçi bebekle kışın bırakıp almak zor olur mu. Şimdiki okulunda sabahçı servisle devam mı etmeli bilmiyorum 

Eşime dicem erkekler bilirsiniz ya ne çok karar değiştiriyorsun falan dicek neyse o önemli değil de siz olsanız nasıl yaparsınız 

1 cevap

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Valla biraz kararsızım çünkü küçükler daha çok etkilenme olabilir. Gönlüm tabi ki öğrenmesinden yana. Yani o aşamaya gelemedil daha. Çocugumun durumuna göre verirdim. Yani hocalarda çok önemli korlutma vs olur mu. Ben de çok küçükken camilere gittim. Okulun tatil dönemleri. Hocalar şeker gibi olurdu. Ve bu maneviyat ilerde bir bütün olmama çok yaradı. Şöyle bir gönderipde çocuguda izleyebilirsin neler yaptınız nasıldı? Tabi konusursunuz ama açıklamalarınız da çok önemli. Mesela ben birinci sınıftayken anneme bir şey dedim. O bana şeytan söyletiyor dedi. Ben okulda ağlamışım içime şeytan girdi. Vs :))) siz annesiniz daha iyi bilirsiniz :))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,010 göst.
0 oy
12 cevap 296 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 214 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duygulu123 (3,823 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.