0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Herseyde annem hakli der her konuda öyle der sizinki de oylemi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır demez çünkü benide annesinde çok iyi tanıyor 
-Reklam-
0 oy
(5,271 puan) tarafından
Haksızken bile haklı diyor hersey bariz ortadayken bile sonra iyice birbirimize gireriz
tarafından
Bu ben işte artı verip konu dışına çıkmak istiyorum
tarafından
Çok oy kullanmışım daha sonra artımı hatırlat verecem
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Hayır benim eşim çok şükür ki aradaki dengeyi korumayı biliyor hakliya her zaman hakkini verir ama.ben haksizsam bana da haksiz olduğum yeri soyler 

Ornegin gecen annemlere yemeğe gittik ablamlarda geldi o arada kaynanam aradı açmak istemedim ablam AC AÇ diye ısrar etti açtım konuştuk nerdesjniz sesler geliyor der annemlere geldik yemeğe dedim vaktinizi bilin erken donun çok durmayin dedi bende biz kalkacagimiz saati biliriz dedim çenesini kapattim ablam asil konuştun kadınla öyle dedi eşimin yaninda esimde ablama dondu hak etmese bahar laf söylemez onun başında ben varım annem kim oluyor istediğimiz saatte kalkariz dedi

Demem o ki aradaki dengeyi her zaman erkek korur ne anasını atar ne karisini annesi yüzünden kırar 
0 oy
tarafından
Bir anne kuzusu daha 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Çok şükür öyle değil ya. 
0 oy
tarafından
Evet tabiki her zaman annesi haklıdır herseyin en güzelini annesi yapar annesi herseyi bilir bu böyleeeeeeeeee devam eder 
0 oy
(760 puan) tarafından
Cok nadir hakliyi haksizi goren kocalar var xnm takilma degismiyorlar ne yaparsan benimkide aynii

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 360 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (836 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.