0 oy
361 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Böyle eşi olan varmi hep ailesini hakli buluyor çok yoruldum artık nasıl bir yol cizmem laizm

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Postlara bakiyorumda söyle herkes esinin ailesini kötülüyor peki siz hiç dusundunuz mu esim neden haklı buluyor diye

kardeşim ilk önce ailesiyle zitlasmayin eslerinize gidip ailen şöyle böyle deyip şikayet etmeyin ne olursa olsun anne baba kendi yuvaniza sorumluluklarıniza bakin
tarafından
Birazdan sana da uyarı verirler hakaret tahrik diye. Anlamıyorum bu insanları ya
tarafından
Sütten çıkmış ak kaşık oldukları için bu gelinler :)
  Aileleri neden işin içine sokarlar oda bir anlamsızlık zaten
(961 puan) tarafından
Ay içimden geçenleri söyledin burda böyle konusunca dedikleri gibi linçleniyor. Ya adamın ailesiyleminatlas, zıtlas, kavga et adam kaç yıllık ailesini mi silsin. Gelinlerde biraz uyarına gitmeli illa kayınvalide diye sussun istiyorlar. Benim abşm evleneceğim zaman sakın ailesinden soğutmaya, uzaklasıtırmaya çalısma kötülük etseler bile sen çizgini bozma gün gelir eşler yollarını ayırır ama aile hep yanında kalır. Benşm eşim seni benden asla uzaklasıtıramaz sende eşine yapma sakın dedi ama burda okuduklarım istiyorlar ki eşleri ailesiyle görüşmesi konusmasın ters davransınlar
-Reklam-
0 oy
(3,473 puan) tarafından
Erkek olsun da karısını haklı görsün görülmüş şey değil 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne dio sana canim kotumu davraniyo onlari savunurken
0 oy
(13,003 puan) tarafından
Kimse demez benim ailem kötü diye
0 oy
(4,154 puan) tarafından
Degismez o koca canim kendini yipratma
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Evet kuzum maalesef benimde öyle 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım sen ailesi konusunda zıtlaşıp onları körükledikçe o ailesini haklı bulacak sana karşı savunacaktır erkeklerin hepsi Böyle bu değişmez ki eşine ailesini şikayet etme bi sıkıntı olduğunda direkt onların yüzüne ben bundan rahatsız oluyorum de ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki eşin gidip gelip senin aileni kötülese sende savunmaya geçersin kimse yoğurdun ekşi demez şikayet etmek yerine kendi işinizi kendiniz halledin artık çocuk değiliz insanların olgun davranamaması yüzüne bitiyor bu evliliklerin çoğu 3 yıldır evliyim daha bi gün eşime annen şunu dedi baban kardeşin böyle yaptı demedim rahatsız olduğum şeyi direkt onlara söyledim eşimden önce ben gidelim dedim hadi bize çağıralım dedim şimdi iki hafta görüşmesek niye gitmiyoruz demez çünkü alıştı artık ben müsait olsam mutlaka derim görüşelim diye bunları baştan düzene koyacak akıllı davranacaksınız 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ortayı bulmak  lazım tabi ama eşin bu sekildeyse ailesiyle iyi geçinmekten başka şansın yok ailesi hakkında bişey söyleme seninde huzurun bozulur canım yoklarmis gibi davran 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Sürekli vik vik dırdır yaparsa kadın tabi erkek ailesini haklı görür susucan haklılığını kırgınlığını 1 - 2 kelime ile kimseyi suçlamadan anlatıcan o gene sana evet haksızlar demez ama içinde düşünür hak verir öyle he rşey de kocana demiycen
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Cogu erkek böyle cnm kayinvaliden eşini boyle yetiştirmiş bebekliginden beri 'anneni dinle annen hakli' diyerek eşine anneler ne olursa olsun haklidir mesaji vermiş hiç insaniz hata yapabiliriz dememiş ve sen bunu degiştiremezsin bebeklikten beynimize işlenen şeylerin degismesi çok zor neredeyse imkansız.Eşinle zitlaşma zitlaşirsan sana düşmanca tavir takilabilir benim fikirlerimi önemsemiyor diye düşünür sana olan saygisini yitirebilir evliliginiz zedelenir eşinin huyuna git kayinvalidene yakın ol ne demişler "dostuna yakın ol düşmanına dostundan daha yakın ol" ..
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Benimki öyle suçlu bile olsalar aynı 
0 oy
(161 puan) tarafından
Erkeklern hepsi öyle senın yanında ailesini kötüleyeck degil yaa ama arkandan da onlara karşı senı savunuyor olabilr bunuda düşün canm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 347 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selvi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 880 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 696 göst.