0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar dün akşam eşim dayısıyla konuşuyordu telefonda baya 2 saat falan konuştular neysee dayısının üvey kızı var evlendi çocuğu var benim oğlumdan 2 ay büyük ama dayısı bu kızdan oldum olası şikayetci anneye babaya doğru düzgün davranmıyor vs diye neyse bunlar böyle konuşurken laf lafı açtı bişeyler oldu eşimde dayısına örnek vermek amaçlı görümcemin eşi geçen sene bir hata yapmıştı boşanma noktasına kadar gitti bu olay dava bile açılmıştı ama kimseye hiç bişey demediler sadece biz kaynanamlar falan biliyoduk o sıra eşimin uzağındaydım işim vardı baktım o konuyu anlatacak dayısına sus şeklinde kaç defa işaret yapsamda beni dinlemedi gitti anlattı dayısına ya artık o konu bizim için kapanmıştı sen ne diye şiödi onlara söyleyip tekrar gündeme getiriyosın ki bişey olcak neden dedin dicekler buna ama dinletemedim kapattı telefonu niye söyledin anlatmasaydın keşke bilmeselerdi dedim kardeşin kendisi bile söylemek istemedi sen neden anlattın dedim şahsen ben üzüldüm yani çok yanlış yaptı eşim normalde  öyle anlatmaz hiçbişeyi dayısının karısı da çok meraklıdır böyle şeylere şimdi herkese bu konuyu yaymazsa iyidir... Görümcem bide hamile ekim sonu falan doğuracak yani hiç hoş olmadı bu ya kız tekrar duyarsa üzülecek belki abisine kırılıcak bile yanlış mı düşünüyorum çünkü bu konu onun en hassas olduğu bişeydi kimseye anlatmıyodu o yüzden

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Allah herkese senin gibi gelin nasip etsin çok düşüncelisin :)

(774 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun tamm yeri gelir bazen şikayet ettiğim noktaları olur ama kimse 4. 4 lük değildir onlara da sorsan bende sevmedikleri yönler vardır ama bu konu için çok üzüldüm geçen sene bile görümcemle sarılıp ağlamıştık çok zor zamanlardan geçti... Eşiminde o olayı böyle anlatması off ne bilim ya hiç hoş olmadı hiç
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum ama abisi dayısına söylemiş karışma boşver onları ilgilendirir abisi düşünseydi 
(774 puan) tarafından
Ya öyle diyosun ama kıza üzülüyorum işte eşime kızdım baya bi de ama nafile anlattı anlatacağını
(6,441 puan) tarafından
Belki dayın söylemez yada yengen
(774 puan) tarafından
Yok eminim yengeside yanındaydı kocasının duymuştur beraber dinlemişlerdir dinlemediyse bile görümcemden biliyorum o hep diodu bu konuyu dayıma anlatırsam yengeme söyler kesin hiçbişeyi gizli tutmuyolar derdi duymadıysada dayısı söylemiştir geçen sene zaten olaylar olurken onlar burdalardı biz hiçbişey belli etmemeye çalışsakta bişeyler oldupunu sezmişlerdi
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kusura bakma ama böyle dedikodu gibi anlatan erkekleri hiç sevmiyorum birde kardeşi ya insan kardeşinin durumunu niye millete anlatır isterse canı ciğeri olsun 
(774 puan) tarafından
Evet öyle ya normalde asla anlatmazdı o dayısının kızına örnek amaçlı anlattı ama sanane yaa sen niye anlatıyosun değil mi çok kızdım vallahi anlatmak istese zaten kardeşi dayı benimde başımdan şöyle olay geçti diye o zamanlar anlatırdı sana mı kaldı söylemek şaşırttı beni vallahi
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Aynen söylememesi gerekiyordu. Umarım dillendiripde  kızın kulagına gitmez. Ayıbı ayıpla örtmek çok yanlış. 
(774 puan) tarafından
Aynen öyle valla bende ondan korkuyorum
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Helal olsun ama yapacahın birsey yoktu o an. Senlik bir durum degil insallah gene gundeme gelip te sıkıntıya yol acmaz
(774 puan) tarafından
İnşallah vallahi kaç defa suss yaptım hatta yanına geldin sessizce anlatma dedim bana karışma der gibi hareket yaptı anlattı yine dinletemedim
0 oy
tarafından
Eşinin düşünmesi lazımdı canım anlatmış bir kere yapacak birşey yok

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 419 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 693 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.