0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Arabamız yok Nisan ayında sattık Ocak ayından sonra almayı düşünüyoruz ehliyet almak istiyorum ama eşim yok diyor kullan diyor ceza yerden bile.ben öderim diyor ehliyete razı gelmiyor ne gerek var diyor eskisi gibi polis bakmıyor ehliyete diyor ben varım zaten istediğin yerlere ben götürüyorum zaten diyor 

6 Cevaplar

0 oy
(3,590 puan) tarafından
Eşinin kafadan keşke bana da verse kimlik ehliyetsiz bakkala gitsem çevirmeye yakalanirim kesin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ceza yerseniz bir ceza olmuyor sadece siz kullandığınız için araç sahibide aracı size verdiği için iki ayrı ceza oluyor ehliyet daha ucuzken neden bu kadar cezayı istiyor artık kurslarada direksiyon eğitimi için gidiliyor zaten oda 15 gün 40 dakika 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ceza  gelsin  bu kezde  asla  vermez  bnce istiyorsan  al polis  ehliyete  bakmıyor  demek  ne demek  üstelik  gitgide  pahalaniyor 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ne saçma tut ki çocuk hastalandı o ara eşi n. Yok doktora giderken polis çevirdi ne yapacakmissin 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bende ehiyetsiz koseyi donsem sorarlar bana. Ehliyetsiz arac kullanımı en son 3600 du ceza arabayada 3600 kesiliyordu. E ehliyet masrafından daha cok tutuyor. Birde allahın koruya birine vurursun. Ditek adam öldürmeye tesebbus sayılıyor 
0 oy
(566 puan) tarafından
Eşin çok yanlış düşünüyor benim eşim de tam tersi al diyor ama çocuk küçük kime bırakacam nasıl alacam bilmiyorum kurs için

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Aysun.1986 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 101 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.