+1 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından

Aradı ne yapıyorsun dedi bende uyuya kalmışım sen ne yapıyorsun dedim geliyorum da yemek hazırlamadın mı aradım ya dedi bende yo istersen menemen yaparsın dedim tamam hadi yat sen dedi kapattı :Dcogunluk beni lincledi bide yemek mi hazirlayacaksın diye size guvendim bakalım gelecek mi ya da gelince ne yapacak

4 Cevaplar

+2 oy
(2,974 puan) tarafından
Yemek yapmayan kocasının ağzına eden har vurup harman savuran herzaman tepede taşınır dene ve gör 
(161 puan) tarafından
Aman vazgeçti herşeyden zaten ama merak ettim tepkisini
(2,746 puan) tarafından
Hshshshshshshs artık ne kadar boşluktaysam sen düşün hemen her şeye damlıyorum :D
(2,974 puan) tarafından
Kız bosluktan Ziyade bağımlılık mi yapıyor ne nxkajd. Domates var dogranqcwk ben burda pinekliyorum halen
(2,746 puan) tarafından
Bende öyleyim ki cidden . Hele bir ara çıkmıyorsun. Yazın hiç girmedim. Toparladım bizraz sonra gene dadandım :D
(2,974 puan) tarafından
Aynen aynen bı ara bende 2 3 ay böyle fazla girmedim şimdi yine müptela oldum xnkadh
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bosayacak mi bosamayacak mi bu adam manyak. Bence onun yanındayken bosancam diye kuruyor kendini eve gelince 2 çocuk var bosansam ne b.k yiycem anasının nikahı kadar nafaka veririm çocuklar ortada orda burda kalır diye vaz geçiyor 
(161 puan) tarafından
Olabilir kuzum bir de ev var bölünecek diye aklı çıkar
(3,230 puan) tarafından
Helal    +++++
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Boşanalım diyen adama yemek yapmaman en doğru karar olmuş.Ver odunu neyi kaybettiğini anlasın .

1bardak su bile verme ;isteyince git getir ben de içeyim ;Madem beni gözden çıkardın , kıymetimi bilmiyorsun bundan sonra böyle de .
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Sen şımartıyon bence bu adamı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
0 oy
1 cevap 87 göst.
0 oy
11 cevap 215 göst.
0 oy
13 cevap 411 göst.