0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin yiğenlerini bugün gönderdik istediler çocukları getirin diye eşimde öğleden sonra götürdü ama şu 4 gün gerçekten o kadar zor geçtiki birde tek başıma değildim o halde gün içinde ne yapıcam nasıl oyalıycam çocukları onu düşünmek ne yiyecekler acaba düşüncesi birbirlerine zarar vermesinler diye peşlerinden koşmak gün içinde çok yordu ama değdi de o çocukların yüzündeki gülücük geri yerine geldi hiç göndermek istemedim ama 3-4 kere aradılar getirin de getirin diye arayan eltim değil kayınvalidem muhtemelen çocuklar işlerine yarayacak o yüzden istediler kaynım içinde 4-14 yıl hapis istemiyle yargılanıyormuş eltim değiştirmiş ifadesini ama savcı kabul etmemiş görgü şahitleri olduğu için mahkemede yine değiştirdiği ifadeyi verecekmiş ne olacağı belli değil 1 hafta sonra mahkemesi varmış bakalım Allah tek başına çok fazla çocukla uğraşan annelere sabır versin gerçekten çok büyük meziyetmiş

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin. Ya ben 2siyle başa çıkamıyorum. Burda bir kadın vardı 6. Mi 7. Mi neye hamileydi şok olmuştum 
tarafından
Benim kuzenim ne yapacak onu düşünüyorum bende 5. Ye hamile 2 çocuk var buda üçüz bakalım
tarafından
Ay gerçekten mi. Ya nasıl bir şans 3. Çocuğu isterken 5 tane birden olması acaba.Allah kolaylık versin sağ salim kavuştursun
tarafından
Onuda pek istedikleri söylenemez korudukları halde oldu daha çok küçük diğer ikisi
tarafından
Allah yüzüne baksın inşallah canım .
(2,872 puan) tarafından
Bacım 7.ye hamileydi  sgsg
tarafından
Ya kimdi o kadın hatırladın demi şok olmuştum hep de aralari azdi
(2,872 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Zor tabi bide emanet ay çıkmasin mumkunse bunu yapmadan önce dusunecekti eltinde ayri cins o adam cikinca aman karicim diyecek sanki

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 749 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,259 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 243 göst.