0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (367 puan) tarafından
Polis ogretmen vs gibi mesleklere toplu promoston veriliyor biliyorsunuz.. jandarmaya da verilwcek mi bilgisi olan varmi

6 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bende surda bekliyim
-Reklam-
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Eşim asker ona sordum bize yok diyor.
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Sanmıyorum. Ek gostergeyi de sağlıkcilweq falan verdiler jandarma ya yine birşey yok hak vermiuorlar ki verseler çünkü neyse 
0 oy
tarafından
Tabi ki verilecek. Ama bu banka ile alakali. Burada Bi banka polislere 27 bin verdi. Jandarmada maas biraz daha yüksek 30 verir diye tahmin ediyorlar. 
(367 puan) tarafından
Ne zman verilir acaba. Polislere kasimda veriliyor mus
tarafından
Bilmiyorum ki. Sehire göre degisir. Benim çalıştığım kurum gecen sene bi fiyat belirlemisti mesela bankalar istediği teklifi verene kadar beklemistik aylarca.
0 oy
tarafından
Zaten her ay alıyorlar ama saydığın meslek grupları da dahil senenin tüm aylarının maaşına eşit olarak bölünüyor. Aylık 2 bin civarı bir para. Promosyon haram. Eşim bankadan miktarını her ay öğreniyor kuruşu kuruşuna direk hayır amacı gözetmeksizin veriyoruz alan kişiye haram olmuyor bu arada Promosyon parasının alan kişinin boğazından geçmemesi gerekir. Duyrulur
tarafından
Promosyon maaşa dahil değildir
(455 puan) tarafından
Benim eşimde jandarma çok zor bir meslek gerçekten kolay değil insanlarla uğraşmak
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Şuan görüşme aşamasındalarmış yılbaşına netleşir bizimkiler sözleşmeler o zaman doluyor dedi eşim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.