0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim görümcem kayınvalidem yani eşimin tarafı olan herkes halası teyzesi artık kim varsa bilirse aradığı zaman beni yok çocuklara dikkat et yok çocukları üşümesin yok çocuklara yemek yedir yok çocuklar aç kalmasın yok çocuklara bak yok çocuklara dikkat et ondan sonra gel şunu yap gel şunu et çarşıya gittin mi onu bana al özellikle görünce kaynana ya niye işiniz düştüğünde arıyorsunuz anlamadım ki sabahın köründe aramış bana bunları sayıyor ya ha bir de gidersen bana al diyor hadi alırım almazsan da aldığım zaman da sonra parasını da vermiyor her zaman böyle yapıyor ben vereyim diyor ver vereyim vermiyor sizin de başınıza var mı böyle ya Sabah sabah sinir oldum ya

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok valla ben aramıza bı mesafe koydum kimse haddini aşmıyor. En güzeli arana mesafe koy 
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
O senden gider Bacı bizzat bana bunu yapamazlar yaptırtmam
0 oy
tarafından
Sen afedersin onların totosu çok kaldırmışsın az yesinler de kendilerine hizmetçi tutsunlar resmen kullanıyorlar bir daha çocuklarla ilgili birşey söylediklerinde ağızlarının payını ver 
tarafından
Ayıp olur diye vala bişey demiyorum kimseyi kırmak istemiyirum
0 oy
tarafından
Açma telefonlarını her aradıklarında sana ulaşamasınlar 
0 oy
(12,569 puan) tarafından
O zaman açma telefonu bacım artık tanımışsındır onları giderken açma dönünce ara görmedim de :) çocuklara da annelerim ya hani ben de onları sürekli düşünüyorum de insanlar gerçekten yıkılacak yer arıyorlar sen kendini kenara cek kendini kullandırtma ve ne yazık ki hepsi aynı benimkiler eşim aracılığıyla bana yaptiracaklarını yaptırmaya çalışıyorlar doğrudan muhatap bile almıyorlar 
(12,569 puan) tarafından
Aynı şehirde yaşamıyoruz şimdi ama önceden de şimdi de evlerine gittiğimde misafir gibi oturuyorum asla gel bana iş yap demeye cesaret edemez ama başka konularda yaptırmak istediklerini eşimle kapalı kapılar ardında konuşuyorlar benim sonradan haberim oluyor sen şunu yapar mısın işte oraya gider miyiz ama biliyorum ki hep kvnin yönlendirmesi ama bilmezlikten gelirim yok derim :)
tarafından
Vala bekar olan görümcem bile diyor sen nerden biliyorsun çocuk  bakmayı dedim bana diyecene kardeşine de dedim diyor ben çocuktan yana kimseye güvenmem sanki kendi çocuğu annesinden fazla düşecek bilmişlik taslama
(12,569 puan) tarafından
Kendi çocuğun olunca güvenmezsin tatlım deseydin :) sinir oluyorum çocuğu kendi doğurmuş gibi davranan eş akrabalarına benim kendi yengem de bir kez çocuk bakımı ile ilgili bir şey dedi ben onun annesiyim dedim kimseye laf ettirmem anneliğime asla taviz verme canım
tarafından
Vala tam komtum ben  ne gidiyorum ne tellerini açıyorum actiklari gibi bilmişlik taslama
tarafından
Gitmem gelmem aradinacmadim mesaj atmış ben sana ne yaptım acmiyorsun diye konuşursam derim siz bana akıl veriyorsunuz ondan acmiyorun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 139 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seda-444 (289 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 359 göst.