0 oy
839 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
2017 den beri birliktelik leri varmis daha yeni yuzuk filan kesme töreni oldu yarın tatile gidecekmis emin olamıyorum diye bana sordu siz olsanız gidermisiniz surekli evinde kaliyorum zaten aynı sey diyor annesinin haberi olmayacak mis ve sizce bunlar evlenirmi

31 Cevaplar

+18 oy
tarafından
Ben gorumcenın sana bısı sorduğunu sanmıyorum sen dedikodusunu yapmak ıcın kılıf uydurmus gıbisin erkek arkadaşı iken evınde kalan sözlusuyle uzaya cıkar. Evınde kalırken sana sormadıgı gıbı sımdıde sormaz 2017 de evlendım ben 5 yıl az bır zaman mı ayrılsa ayrılırdı yasanacak hersey yasanmıstır zaten evlenir yada evlenmez kendı bilecekler ıs 
tarafından
kesınlıkle oyle annesinden saklayan yengesıne mı anlatır yahu :D
(3,811 puan) tarafından
Aynen bi de yarın gidecekmıs gitme dese vazgeccek demek ki :D
tarafından
Allah askına bırak ya tatıle gıdınce o ıs olacak sanıyo bu arkadas bence o ıs coktan olmustur 5 yıl dıyo kendı bılecegı ıs herkesın yetıskın ınsanlar yani  dogrusuyla yanlısıyla herkes kendı hayatını yasar
(13,613 puan) tarafından
Katılıyorum sevgim
tarafından
Katıl bana Mervem :D
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
Oo maşallah ne kadar genişler 
(13 puan) tarafından
Aynen bana laf ederdi hep
0 oy
tarafından
Ben gitmem şahsen 
(13 puan) tarafından
Evlenirmi bunlar sizce
(237 puan) tarafından
Niye sana bu kadar dert olmuş ki ister evlenir ister evlenmez sananeeee sen kendi hayatına bakkkk!!!
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben buna sadece gülerim
0 oy
tarafından
Size ne bize ne benim hayat standardıma uymuyor bu durum ancak eleştirip kınamak bana düşmez kimseye de düşmez diye düşünüyorum evlenirse iyi olur evlenmezse de hayırlısı olsun 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Evlenmeyecek olsalar 2017den beri sürmezdi diye düşünüyorum e zaten evindede kalıyomuş niye bu kadar düşünüyo tatil için
0 oy
(1,402 puan) tarafından
Seni ilgilendirmez,gelip burda bunu paylaşman hiç doğru değil.. 
0 oy
(435 puan) tarafından

1. Yaptiklari cok yanlis ama kendileri bilir

2. Bu seni ne kadar alakadar eder
3. Buraya anlatmanda cok ayip 
Ben boyle seyleri sevmiyorum herkes kendinden sorumlu
0 oy
(809 puan) tarafından
2017 den beri devam ediyorsa evlensinler neyi bekliyorlar ki 

Yaptığı şey genişlik biraz 
0 oy
tarafından

Kaynanan vs neden bilmiyor bunu 

Nasıl guveniyorlar bu denli anlamıyorum ya
0 oy
(12,688 puan) tarafından
Annesi bilmiyor ama sayende biz biliyoruz :) evlenirler mi muamma ama aynı evde kalmakla beraber tatile gitmek aynı şey annesinin bile haberi olmadığı bir şeyi güvenip sana sormuş 
0 oy
tarafından
Valla iyi cesaret hangi akla hizmet gidiyor bu adam vazgeçerse evlenmekten sonrasini hiç düşünemiyorum bide aileden habersiz Allah akıl fikir versin 
0 oy
(2,995 puan) tarafından
Yani evlenirler neden evlenmesinler zaten 5 senedir birliktelermis ama nisanın ağırlığı çöker anlaşmazlıklar çıkarsa o ayrı.Diger durum kendi kararları birsey söylemeyi doğru bulmuyorum,hayırlı olsun diyebilirim sadece.
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Nasibinde varsa o kişi evlenir. Yaptıkları doğru yada yanlış bilemem Allah bilir ancak. Yerinizde olsam git yada gitme diye yorumda bulunmam yoksa en ufak şeyde o biliyordu diyebilir bu sefer siz kötü olursunuz başına birsey gelse sen bildiğin için sende suçlu görülürsn
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Beraber kaliyorlarsa zaten tatilede gidilir fizanada 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben olsam giderdim :D
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Evlenirmi diye sormuşsun sanane ki sanamo kaldı tasası kulp bulmak icin post açmışsın  için kaynıyor..
0 oy
(850 puan) tarafından
Çok net aslında cevabı, sana ne? 
0 oy
(4,910 puan) tarafından
Ne kadar geniş bir aile midem kaldirmaz
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Size ne ki sizin bisey iniz olmuyor eşinin kardeşi ne hali ne b..k yerse yesin ewlenir ewlenmez kendi ve ailesinin sorunu 5gorumcem war ne halleri varsa görsün anası babası war

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 215 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 278 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 561 göst.