0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (2,829 puan) tarafından
Eşimn annesi 4 yılımızı burnumuzdan getirdi adamı eve bağlayana kadar neler çektim neyse her boka her lafa aatlardı herşeyini cvp vere vere artık söylemekten bıktm Allaha havale ettim hepsini, bnde yapancıyım ya sevmezler hep bizden olacak diğer geln dediler, diğer oğluna kız kardeşin kızını aldı herkez şikayetçi uslubundan oturup kalkamsndan vs vs. Neyse kendinden ya bu hiç bir  sorunu anlatmaz dillendirmez Bn olsam aleme rezil ederdi buna hep susuyor Altan alıyor buda çok zoruma gidiyor bnm bazn eşime diyorm tartışıyoruz sebebsiz kanıma dokunuyor bana yapmadığı rezillik kalmadı bunn bokunu yiyor resmen, her boklarını saklıyor, nasıl davranıcaıpımı şaşırıyorum bazn bu yüzden eşimede çok gıcık oluyorm zamn da bunu sen niye yapmadın diye ama Allah ne büyükmüş dert veriyor bedenlerine kaynm zerre mutlu değil çevrede ne ona ne karısına saygı duyan yok slm veren yok ya bir nevi içim rahatlıyor öyle olncada. Kayananm da altına alıyor diye ezilmedini sanıyor onnda burnundan geliyor 

1 cevap

+1 oy
(9,080 puan) tarafından
Başkaları mutsuz diye sevinen insanlari sevmiyorum sevemiyorum. Sana kaynanan çektirmiş ama sen diğer gelin mutsuz diye seviniyosun.
(2,829 puan) tarafından
Gelini değil oğlu mutsuz olan, çektirdiğin kaşığını hem oğlundan hem kendinden çıkarıyor gerçekten seviniyorum hak ettiği ilgiyi görüyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,829 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu

382,975 soru