0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Yemek yedik oglm  tableti aldı bnde bırak oyun oynayalım dedim babası aksam uzay oyuncaklı oyun hamuru almışti onu çıkardık kardeşi elini atıyor oyuncga diye sinirleniuor bn hamura dokunuyorm ağlıyor oynamiyorm diyorm yine başlıyor tablete koşuyor bnde sinirlendim kızdım dokunursan fena yaparım dedim agaldi meyve getirmiştim onuda yemedi sırf tablet yasak diye smdi koltukta uyuya kaldı önünde de tabelt var ben kızdım diye acamamis..illa inatlasmak.lazim

2 Cevaplar

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bu çocuklar ne olcak böyle bağımlısı olmuşlar resmen benim büyük oğlum da öyle babası alistirdi hep 
(2,804 puan) tarafından
Oyun oynuyorduk dikaktini veremedi acaba tablet telefn ne oldu gibisinden bende ona sinir oldm oyun bitsin yine oyna saatlerce alamm kizmazsam
-Reklam-
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Çocuk büyütmek kolay yetiştirmek çok zormuş anne olunca bunu anladım evde 4 gündür TV açmıyorum bir iki kere YouTube video açtık TV den 27 aylık oğlum benim ebeveynim oldu ben onun çocuğu bir yere gidince eve gidelim kalk diyordu sonra anladık kii TV için eve gitmek istiyor yasak şimdi televizyon ne biz izliyoruz ne o izliyor hemen huyu degisiyor  siz siz olun tablet telefon vermeyin yeğenim den biliyorum inanın hırçın huysuz aksi cocuklar oluyorlar 
(2,804 puan) tarafından
Demin kizarken bend e öyle dedim kim kimin annesi belli değil önünden de almadım almiycaksin dedim kızdım alamadığı için uyuya kaldı hırsından gece uyuyamiycak yandım ,,
(3,590 puan) tarafından
Biz çocukların esiri olduk çocuklar da sanal alemin artık böyle demek ki
(2,804 puan) tarafından
Elimden geldikce uzak kalsın istiyorm yemek yemeyen bı çocuktu hep ekran karşısında yedi TV sonra çevreden ortamda gördü yasitalri abileri elinde tlfn buda ona sardı işte

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 249 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 155 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 390 göst.