0 oy
937 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Saat oldu 4 ayaklarım şişti yürümekten eve getirdi şimdide yemek bekliyor çok yorgunum çok üzüldüm bu hareketine

39 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Kendi cebinde para hiç mi yoktu ben acıktım şuraya oturalım yemek yiyelim deseydin ben hiç eşimden beklemem böyle şeyleri ben açım der otururum direk
(660 puan) tarafından
Bende hiç yoktu maalesef yapmadım öyle de
-Reklam-
0 oy
(7,459 puan) tarafından
Dişarı cıktıkmı yırız ya yada paket yapıp yırız bi diyo çok para gidiyo sonra dayanamayıp gene yiyoz
0 oy
(811 puan) tarafından
Isteklerinizi neden ifade etmiyorsunuz da karşı tarafın müneccim gibi her şeyi anlamasını bekliyorsunuz? Bu erkekler düz yaratıklar sileceksin isteyeceksin bir daha bir daha bir daha söyleyeceksin. Sonra da alınıyorsunuz. Kocanız o sizin ya hayat arkadaşınız bu kadar basit şeyi söyleyemeyecekseniz bu hayat nasıl geçer?
0 oy
tarafından
Kendine ufaktan yap eğer isterse öldüm geberdim sen tenezzül bile etmedin yemek yedirmedin ya sipariş ver yada kalk kendin yap 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Adres at hemen bana yemek gonderem sana 
(660 puan) tarafından
Hahaha sağol düşünmen yeter
(7,121 puan) tarafından
Sen bilirsin gönderecektim ;) sen gülünce yıldızlar parladı
0 oy
tarafından
Söylemedin mi birşeyler yiyelim diye 
0 oy
tarafından
Söyle canım yoruldum dışardan yiyelim de halim yok de valla bende hamileyim öyle birşey olduğunda ben söylemeden eşim söylüyor 
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum benim ki de böyle 
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Ee yiyelim neden demedin ki aciktiysan bizde çıktık sordu ben dedim mesela yemek var evde yiyelim diye arada yeriz de ben solerim yani yemek istersem bide hamilesin neden demedin
0 oy
(77 puan) tarafından
Yalancı sancı numarası yap canm alel acele hasteneye götürsün o da açlıktan mecbur dışarda yedircek  bdbfhhfbfjf
0 oy
(267 puan) tarafından
Sende al kartını dışardan sipariş et . Kocalarınıza karşı azıcık dik durun ezdirmeyin konuşun köşeye çekildiği kendi kendinizi yiyip bitirmeyin
(660 puan) tarafından
Bizim eve hicbisey gelmiyor maalesef uzak biraz şehir merkezine
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ondan ne bekliyorsun oturup yeseydin paşa paşa öderdi 
(660 puan) tarafından
Sevmiyorum öyle ne bileyim
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kız basım döndü midem bulanıyor deseydin yaaa
0 oy
tarafından
Sen eşine ben acıktım yemek yiyelim dedin mi
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Yiyelim dedin de olmaz evde mi yicez dedi ?
0 oy
(3,793 puan) tarafından
Sen hamburger aşeriyorsun ve almıyor öyle mi? Onun da canı çektiğinde uzak dur! Kusura bakma da resmen öküz bu ya! Hazırlama yemek filan
(660 puan) tarafından
Evet bilmiyorum ki napacagimi şaşırdım
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evde demişsin ama dışarı çıkınca unutmuş belli ki keşke buraya yazacağına tekrar hatırlatsaydın.
(660 puan) tarafından
Buraya yazdığımda evde yemek yapıyordum elli kere de tekrar edemem zaten sevmiyorum parasını harcamayi
(3,895 puan) tarafından
Onun parası benim parak diye bir şey yok evlilikte para ortaktır.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Geçenlerde doktora gitik 10 haftalık hamileyim dedim canım piza çekiyor ki durumumuzda hiç yok arkadaşida vardı araba onundu aile dostu gibi bişey dedi tamam sonra arkadaşina dedi gel sana piza ismarlim oda kabul eti Allah razı olsun olsa hep alır hiç eksiltmez ama olmayıncada alamiyor param yok diyor yine 2 gün önce sancım çıktı 200 lirayla gitik şehre ben dedim özele gidelim devlet hiç bahmiyo yok vala dedi devlete gitik doktor yok sıra hiç yok berbat bişeydi
0 oy
(3,057 puan) tarafından
Benim eşim de öyle yqpmıştı ama geçen sene acısını çıkardım ☺☺

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 132 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Prensannesii (13 puan) tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 771 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Beliz iz (2,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,299 göst.