0 oy
1,298 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kocamla çarşıya gitti bayağı kalabalık bir yer arkası pazar bana çocukla pazara gitme ben bakarım parkta sen git gel dedi neyse gittim en fazla 45 dk sonra geri geldim 

Manzara çok güzeldi bir foto çekelim dedim normalde sevmez foto çekmek neyse kadinlar adamlar yanımızda oturuyor senden başka varmı çeken başlarım dedi 

Tamam sus dedim sen annesin biraz utan dedi ben ne yaptım da utanayim dedim köşede ağladım git sen bir daha benle gelme dedim sen nasıl kadınsın da sen ne utanmazsin da derdin resim çekmek de boş şeyler yüzünden ortalıkta bağırdı sus tanıdık biri olur ayıp dedim susmuyor en son bindim dolmuşa eve geldim oda ise gitti 

Kalbimi kırdı sanki ne yaptım 

31 Cevaplar

+3 oy
(2,687 puan) tarafından
Okuzz allahin okuzuuu agzinin ortasina iki tane yapiştirasim.geldi 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayyy ne alaka bunda ne var sanki çok ayıp etmiş 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Odun ne varmış utancak
0 oy
(9,002 puan) tarafından
Çok kötü olmuş cidden yaptığı ayip
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Şahsen benim kocam da hiç sevmez foto çekmeyi ama ben istersem tek Kelime etmeden çeker hatta çoğu zaman ben utanırım hani herkes sanki bana bakıyor gibi kocam utanılacak bişey yok der çeker resmimi, ne varki bunda sanki senin kocan da biraz odun sanırım hemde yontulmamis kalas. Ben olsam baya trip yapardım öyle hemen düzelmezdi aramız.
tarafından
Böyle bir postta kocani övmen ne kadar mantıklı sence? Anlamıyorum ben dert postları üzerinden kocalarını övüp de aaa yanlış yapmış eşin diyenleri
(107 puan) tarafından
Kelebegin ruyasi valla icimden geceni yazmissin ne mana yanii yaptığı
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Sen annesin utan deyince mi köşeye gidip ağladın 
tarafından
Verdiği tepkiye kırdığı için beni
0 oy
(2,482 puan) tarafından
Allah akil fikir versin eşine söylenecek laf cokta neyse 

Yaptığı şeyin bedelini ödet ve sakin alttan alma anlasın hatasını 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Valla kusura bakam da ne kadar sinirli olsa kinburda sinirlenecek binsey goremiyorum bi.adam karsindaki dusunmese bile kendininnasil rezil eder yaa.akillari nerde.insanliklari nerde dusurduler de bulamoyorlar bunlar
0 oy
(355 puan) tarafından
Eşimde sevmez ama böyle davranmaz idare eder tavrını koy canım yoksa devamı geliyor
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Kız benim eşim de sevmez resim çekilmeyi falan ama söyler Aman boş ver beni çekme gel ben seni çekerim der bu seninki bacım Lütfen kusura bakma ama öküzün öküzünün de öküzü ne saçmalık ya öyle şey mi olur annesin Sen derken ne alakası var annelikle anne olunca bunlar Geçiyor mu Tövbe Yarabbim
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Çok üzüldüm senin için ama sen değil o düşünsün senin bir rezilliğin yok ki kendi rezilliği takma kafana  . Allah hidayet versin güzel ahlak versin...
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Ayy çok sinir oldum eşine. İnsan arada bir hatıra olsun istiyo. Ne ayıp yaptığı. Burnundan fitil fitil getir görsün. Sanki ne yapmıssın da utanacakmışsın. 
0 oy
(402 puan) tarafından
ben de hic sevmem foto ceki meyi,hele de paylasmayi.eger paylasim yapiyorsankz o bos is gibi gelmistir belki.uzul.eyin olur boyle seyler
0 oy
(877 puan) tarafından
Anneler fotoğraf çekilemez anneler nefes almaz anneler sürekli iş yapar oturmaz anneler uyumaz anneler hep susar ... Oldu canım yok öyle bir dunya
0 oy
(13,354 puan) tarafından
Beni utandıran tek şey senin eşin olmak derdim hemde etrafımızdaki insanlarında duyabileceği bir ses tonu ile 
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Oha çüş ohaaaa davar yaa fotoğraf çekmekten nolur
0 oy
(187 puan) tarafından
Yazık olsun ona.. 
0 oy
(48,759 puan) tarafından
ben cok cekerim resim ya ne olmus sanki çekince 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kimi cekiodun kı kıcan bu kadar delirdi
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Benim kocam da kalabalık yerlerde böyle gereksiz tartışma çıkarmayı çok sever en nefret ettiğim huyu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 572 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 1,266 göst.
0 oy
3 cevap 506 göst.
+1 oy
19 cevap 538 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

381,421 soru