0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (1,347 puan) tarafından
Kızlar ya ne yapar yapsın bana bi sövmediği kaldı yine anneaine hiçbirşey demiyor dedirtmiyor bu beni çok mutsuz ediyor üstüne bide annemin yakasını bırak takmışsın diyor bu yüzden eşimden soğumaya başladım ablaları var onlara da aynı hiç asla ne arar ne sorarlar yine de onlar iyi ben kötü 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şu kaynanaları kaynar kazana atmalı.
(1,271 puan) tarafından
Kazana yazık pis olur
(1,347 puan) tarafından
Ahhh keşke
tarafından
Valla bugün benimkide aramış canım sıkıldı bütün Kaynanalar gözümde kötü.
(1,347 puan) tarafından
Benimde canım artık iyi gözle bakamıyorum
-Reklam-
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Kim haklı kim haksız ona göre davranır ama.asla beni erdirmez 
(1,347 puan) tarafından
Maalesef canım bu konuda hiç mutlu değilim
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Yanlış strateji izliyorsun demek ki. Annesini öv saygı göster bırak onun yanında annesi sana laf söylesin sen cevap verme. Haklısın de bakarız de ya da sus tamamen hiç bişey deme. Annesi o onun. Sen laf söyledikçe daha çok itersin ona. 
(1,386 puan) tarafından
YORUMCU. Daha doğru bir tespit olamazdı çok doğru katılıyorum benim eşim de aynı bu şekilde dediğin gibi yapıyorum annesi laf diyor eşim duyuyor ben gülüp susuyorum şimdi eşim kendisi diyor bu annem ne yapmaya çalışıyor diye ben çok kez cevap verdim şikayette ettim ama demekki erkek kendi görecek yoksa feriştahı gelse değişmiyor. Benim eşim kadar haksız oldukları halde ailesini savunan kimse yok. Ama artk bende anladm ve bana ne derse desinler eşime kaş göz yapıp ben susup başka şeylerle oyalanyorm zamanla eşimde anlamaya başladı beni artk ailesin ne olduğunu o da görüyor
(1,246 puan) tarafından
İşte onu anlatmaya çalıştım bende yaşadım aynısını ama ben böyle anlatınca kimse pek takmıyo ama o öyle yaptı böyle dedi diyip öfke kusuyor malesef. Erkekler öyle canım en güzeli kendi görcek o zaman değerini anlıyorlar biraz zamanla oluyo ama oluyo..
(1,386 puan) tarafından
Aynen öyle valla kesinlikle o da dediğin gibi zamanla oluyor bi anda kimse huyunu değiştiremez zaten
(1,246 puan) tarafından
Öyle canım ne mutlu bize erken çözmüşüz :)
(1,386 puan) tarafından
Aynen öyle canım tecrübe diyelim artık:)
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Hamd olsun rabbime beni ezdirmez haksızsam o an birşey demez eve gelince burda sen haksizdin dikkat et der  sırf kardeşleri beni istemiyor kabullenmiyor diye ne ölüme ne ölünüze dedi annesinede mesafe koydu ama ben sürekli ara git diye söylerim 

(1,347 puan) tarafından
Maalesef canım bana da dediğin gibi destek vermiş olsa eşim daha iyi olacak ama yok
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Yok konu annemse dünya durur kafasında değil. Annesini çok sever bunu cok iyi görüyorum ama önümde bile anında annesine tepki vermiştir eger bir haksızlık ve yanlışlık görürse
(1,347 puan) tarafından
Yok canım nerdeee
(11,217 puan) tarafından
Bşr erkege adalet yakısır. Tabi ki annesi o atamaz ama ortada bır adaletsızlık haksızlık varsada bunu söylemekten kacmamalı o zaman ikinizinde gözğnde saygınlıgını korur
0 oy
tarafından
Annesiyle görüşmüyor bile 
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Benimki de aynı üstelik annesinin haksız olduğunu bile bile bunu yapıyor neyse ki savunmuyor sadece sessiz kalıyor ne arayı düzeltiyor ne bozuyor 
0 oy
tarafından
Benim kocam Allah korusun öyle olsa evden içeri sokmazdim git ananın yanına derdim
0 oy
tarafından
Evet aynen öyle denemediğim yöntem kalmadı. Tartışmayı bile kestim haksızlığa karşı sustum sırf nasıl bir yol izleyecek diye yine aynı yine aynı en son 2 gün önce tartıştık. Kaynanamın onu doldurduğunu kulaklarımla duydum yine ben suçlu oldum annenin eteğinin altından çık artık dedim 
0 oy
tarafından
Benim eşimde önceden savunurdu daha 3 aylık evliydik tartıştık kaynanam girdi araya hamile olmasaydı boşardık bunu oğlum dedi benimki de hiç bişey demedi diyemedi ama şuan öyle değil o da anladı anasinin ne mal olduğunu geçen tartıştık diye konuşmuyorum o da annesiyle konuşmuyor araya mesafe koydu eskiden olsa dibinden ayrılmazdı şimdi şükrediyorum böyle devam etseydi boşanırdım herhalde haksızlığa hiç gelemiyorum 
(1,347 puan) tarafından
Yaa ne güzel canım inşallah bizimki de düzelir yoksa sonu gerçekten iyi olmayacak
tarafından
İnşallah kuzum duacın olacam anacı kocayla ömür geçmez Rabbim ıslah etsin
(1,347 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla tahammül azalıyor artık

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 835 göst.
0 oy
8 cevap 168 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.