0 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Ben sigara icmiyorum 27-yasim var. Şimdiye kadar bir kere icmeye kalktım esiminkinden aldığım gibide bıraktım.  Bana göre değil. Siz kaç yıldır içiyorsunuz?  Arada eşimle oturur balkonda bir bira   içeriz. O kadar. 

40 Cevaplar

0 oy
(4,922 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Alkol hiç almadım Allah nasip etmesin bn içmem sigara içerdim ama 2 yıl oldu bıraktım cnm
(199 puan) tarafından
Darısı sigara içenlerin başına
(4,922 puan) tarafından
Aminnn ;))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gençken yaptıklarıma kimseyi şahit etmeyeyim.  Hiç bisey kullanmıyorum çok şükür.Rabbim arindirdi temizledi.❤
(199 puan) tarafından
Darısı geride kalanların başına
(48,508 puan) tarafından
☺️☺️☺️tovbe etmis birisi
tarafından
:)) 6 sene oldu çok şükür ya. Tövbeme  şahit olun
(48,508 puan) tarafından
☺️☺️☺️
+1 oy
(1,618 puan) tarafından

Kahve ve çaydan başka bir şey icmiyorum8-)

(199 puan) tarafından
Akıllı kız
(1,618 puan) tarafından
Annem sigara içer babam sigara alkol ne bulursa içer abim yine öyle ama biz iki kız kardeş hiç kötü alışkanlıklarımız yok keza eşim de öyle
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
15senedir içiyom bu p.ku şuanda bile elimde
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Alkol severim sigara hiç içmedim 
(12,536 puan) tarafından
Yıllardır sosyal içiçiyim kolay kolay sarhoş olmam eşimle iki lt rakı içtığımizi bilirım
(2,014 puan) tarafından
Uyarıyı niye verdi acaba yine bu boş beleş insanlar
(2,186 puan) tarafından
Ya bu uyarılar nedir siz iş misiniz sipariş mi . Bende alkol içmem içmek de istemem sigaranın anasını ağlatırım ama bu arkadaş içtiğini yazmis diye uyarı niye ne yazmış kadın nee şunları şikayet et yesinler engeli mutlaka swety
(12,536 puan) tarafından
Kim oldbilmiyozkı hep benim yoruma uyarı verıp duruyorlar bayadır
(12,536 puan) tarafından
Versinler gülüm takanmi var :)
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Hamileyken 9 ay içmedim doğurdum yine başladım gidip bı IQ testi yaptırmak lazım bana
(199 puan) tarafından
Neden
(1,371 puan) tarafından
Kız bırakmak çok zor ben tiksindim hamilelikte ne güzel bırakmıştım geri başladım saf gibi
(2,244 puan) tarafından
Annem de senin gibiymiş hamileyken içmez doğumdan sonra içermiş ben en son olarak amaan tekrar çocuk mu yapacam demiş içmemiş bana hamile kaldığından beri içmiyor
(48,508 puan) tarafından
kacinci çocuksun ne zaman farketmiş bunu☺️
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Oğlum hala emiyo ondan 3 sene oldu alkol almıyorum sigara hiç içmem sevmem kokusu gelsin ölürüm öksürükten. Nargile severim ama bulursam alırım bir iki fırt :))
0 oy
tarafından
10 yıldır içiyorum 
0 oy
(437 puan) tarafından
Evlenmeden önce sadece kahvenin yanında içerdim evlenince gunde 10 tane falan iciyorum esim önceden alkol kullanirmış bende oyle yılda bir falan icerdim onada yasakladım sadece yıllık izinlerde memlekete gittigimizde rakı içmeye gideriz bazen bira alır takılırız 
0 oy
(435 puan) tarafından
15 yasinda basladim sigaraya su an 25 yasindayim 10 senedir iciyorum ama hamileyken ve kizim dogup 8 aylik olana kadar hic icmedim sonra gene basladim alkolde ayda yilda bir kere 
(199 puan) tarafından
15 yaşta neden basladin daha kucukmuşsun
(435 puan) tarafından
O zaman lise zamanlarindaydim iste arkadaslar icelim edelim deyince baslamis olduk sonra birakamadik ama cok şükür arkadas ortamim bozuk degildi ben simdi arkadas ortamlarindan cok korkuyorum
(48,508 puan) tarafından
bugun parkta vardi arkadas grubu kizlar.gelip cocuklardan sigara istediler içtiler çok üzüldüm
(435 puan) tarafından
Bizim zamanimizda masumaneydi hersey simdi oyle degilki arkadasin sigara uzatsa acaba diyosun icinde bisi varmi falan
0 oy
(938 puan) tarafından

Çaydan başka bişey içmiyorum kahveyi bile sevmem :D

(199 puan) tarafından
Aferin tuttum seni
tarafından
Al benden de o kadar kola gibi asitli iceceklerde içmem
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Bir dönem içtim sigara bıraktım uzun süredir içmiyorum inşallah içmem arada bir kadeh şarap içmeyi severim emzirdiğim için şimdi o da yok :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
İçiyorum, 7-8 yıl falan oldu baslayalı ama hamileyken falan tabi ki içmedim.
0 oy
(12,779 puan) tarafından

Bağımlı olduğum tek şey çay <3 kahve arada tuketirim ama olmazsa olmaz değil haftada bir kaç kez içki bir kez tadına baktım o da biranın ama sevmedim ilerde belki meraktan şarap denemek istiyorum sigarada lise üni ve ilk işe girdiğim zamanlarda bir kaç kez içtim ama bana göre değil kokusundan nefret ediyorum 

0 oy
tarafından
Alkol icmedim agzimada surmedim Allahda nefsimi korusun oburunude cahilken evet ictigim oldu :)))
0 oy
(1,105 puan) tarafından
16 yaşında başladım şuan 28 yaşındayım hamilelik dönemlerin haricinde de hep içtim alkol da alırım eşim birkaç kez sigarayı bırakma girişimde bulunup beni de teşvik etme girişiminde bulundu ama ben dah baskın çıkarak onu tekrar sigaraya başlattım :) 
0 oy
(48,508 puan) tarafından
ikisinide hic denemedim bile
0 oy
tarafından
Sadece çay çok nadiren kahve içerim :) 
0 oy
(546 puan) tarafından
Haram fetvası verildikten sonra bıraktık hamile kalmadan önce cokta iyi oldu
0 oy
tarafından
Kahveeee bağımlısıyım