0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Ben sigara icmiyorum 27-yasim var. Şimdiye kadar bir kere icmeye kalktım esiminkinden aldığım gibide bıraktım.  Bana göre değil. Siz kaç yıldır içiyorsunuz?  Arada eşimle oturur balkonda bir bira   içeriz. O kadar. 

40 Cevaplar

0 oy
(590 puan) tarafından
Hamileligimin basinda sigaradan aşırı tiksinmistim dumanı bile migdemi bulandiriyodu hamileyken içmedim bebek doğdu uykusuz geceler stres yeniden başladım keşke baslamasaydim 
-Reklam-
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben de 27 yaşındayım icmiyorum
0 oy
(1,403 puan) tarafından

12 yasinda basladim 20 yasindayim suan hâla içiyorum :(

0 oy
(7,121 puan) tarafından
2 sene oldu bırakalı 15 yaşından 27 yaşına kadar içtim ama otlakciydim hiç paket almadım ara ara hediye aldım hep başkası içerken içtim bağımlı değildim ama biri içerken içerdim artık içmiyorum 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
15 yaşımdan beri içiyorum malesef 
0 oy
(747 puan) tarafından
İciyorum valla. Gunluk stresimi atmaya yardimci oluyor. Zararini biliyorum ama yaoacak bisey yok direnemiyorum
0 oy
(269 puan) tarafından
içmiyorum içen hamilelere ve emzirenlerede çok karşiyim kendi zevkleri ugruna bebekleri harciyorlar bide bisey olmaz diyolar sinir basiyo beni
(2,915 puan) tarafından
Hamile tarafında çok var ondan
(269 puan) tarafından
yaptiklari bi bebegin gelecegini onun sagligini hiçe saymaktan başka bşey degil
0 oy
(396 puan) tarafından
Sigaradan ve pisliginden gina geldi. Salonda tyvalette mutfakta heryere dokuyolar. Kutularini disindaki seffaf ambalaji orda burda birakiyolar. Bi ara izmaritini tuvalete duvara bastiriyolardi mictim bitaraflarina biraz pislikleri azaldi. 
0 oy
(93 puan) tarafından
İçiyorum yaklaşık 15 yaşından beri 28 yaşındayım ama bebegim mama içiyor anne sütü yok malesef 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Allah'a şükür içmiyorum 
0 oy
(469 puan) tarafından
Ben yillarca içtim 25 yaşındayım. Hamile olduğumu öğrendiğim gün çok keskin bir şekilde bıraktım. Karnı burnunda elinde sigara olan anneler bunu nasıl yapıyor aklım almıyor. 
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Ben geç başladım sigara ve alkole. 20 yaşında sigaraya başladım hamileyim ve malesef bırakmadım. Alkolü bıraktım hamileliğimden dolayı. Ama hamilelikten önce haftada bir içerdim eşimle ya da arkadaşlarla 
0 oy
tarafından
Bizde özel günlerde bazen öyle çerez yanına falan alırız bira şarap yada ama sigara hiç içmedim. Astım var bende doğuştan değil içmek o ortamda bulursam tikanirim
0 oy
(875 puan) tarafından
Evlenmeden önce evlendikten sonra da alkol içiyordum hamile kalınca bıraktım sonra namaza başladım şuanda da emzirdiğim için içmiyormuş artık içmem de zaten sigara ise malesef ki içiyorum 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
6.7 senedir kullanıyorum sigarayı alkolü esimle arada içerim yanliz bırakmayımm :)))
0 oy
(340 puan) tarafından
Biz nişanlı iken alkol alıyorduk 3 kere aldık güzel hayatımız vardı sil baştan yapıp bıraktık içmedim sigara içiyoruz. Ben 7 sınıfta başlamistim şimdi oğlumuz var Allah'ım alkol nasip etmesin  çok şükür bogle iyiyizsigaramiz var yanında kahvemiz yada. Çayımız birde altın topumuz oğlumuz var
0 oy
(496 puan) tarafından
8 yıldır içiyorum malesef 15 yaşında içmeye başladım. Hamileyken ağzıma sürmedim. Ama dogurunca yine başladım malesef
0 oy
(119,343 puan) tarafından
sigaraya yeni basladim cik severek tuketiyorum 
tarafından
Ohh yarasın sevdos,:))
0 oy
(1,437 puan) tarafından
16 yasinda sigara başladım 30 yaşındayım hala iciyorum Alkolde çok nadir alırım özel günlerde eşime eslik etmek için o kadar 
0 oy
(6,369 puan) tarafından
Ben 12 yıldır içiyorum. Eşim içmiyor sigara. Bende onun yanında içmem sevmiyor çünkü. Şu an emzirdigim için içki içemiyorum ama bizde eşimle karşılıklı iki içeriz keyifli oluyor. 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,075 göst.
0 oy
11 cevap 522 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 233 göst.
0 oy
12 cevap 316 göst.

380,186 soru

11,381,821 cevap