0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (928 puan) tarafından

12de kapanıyor ya oğlum hastaydı çıkamadım bı turlu evden saate bı baktım 12 20var gidicegm yer bayır yukarı bisikletine koydm çocuğu bı bastım gaza nasl kosturuyom ya bazen 10dk erken flnda çıkıyorlar biliyosunuz hadi dedim yetiselim 5dkda gittim ama bide bana sor doktor çocuğu kucağına al dedi benm gözler bı karardı miğde bulantısı belli etmemeye çalışıyom ama nefes nefesym tutamadım çocuğu yatırmışlar beni 8 4 tansiyon cokmu düşük çocuğu götürdüm ben fenalastim niye koştun fln dediler çocuk ağla ağla beni öyle görünce ay Allah'ım şunu anladım sağlıktan önemli hiç bsey yok ne kadar şükretsek az :( soğuk ter attım eve gelince öyle açıldım 

6 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayyy bende deo şey var ne aceleci varsa bir giderdim düşüp bayilicak gibi sirna sonra bıraktm geçmiş olsun sanada
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım keşke öğleden sonrayı bekleseydin
(928 puan) tarafından
Aslnda zamanim vardı ama 10dk kala.falan cikiyolar ya bilmiyorum bikere öyle denk gelmişti sen ona karisamazsn gibi bişey demişti ebe daha 10dk var çıkmasına ama deyince sağol canım
(7,768 puan) tarafından
Ah işte görevlerini adabıyla yapsalar şikayet edeceksn ne demek karışamazsn
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzu öğleden sonra gitseydin niye yordun kendini 
0 oy
(537 puan) tarafından
Acele etmişsin ondandır ben hamileyken hep o tamsiyonlardaydim düşük ama anlık düşmüş şimdi iyiysen sıkıntı yok
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Geçmiş olsun yavrum acalen neydi öğleden sonra giderdin kendini nasıl da yormuşsun uzan oğluşunla birlikte dinlenin 
(928 puan) tarafından
Bı an önce çocuk içsin ilacını dedim :(
(9,134 puan) tarafından
Anne yüreği işte... İkinizdde geçmiş olsun
(928 puan) tarafından
Sağol canım yatrdklari zaman bile gozm ondaydi ya gitmesn biyere diyorum oda ağla ağla beni öyle görünce korktu
0 oy
(9,950 puan) tarafından
Öğleden sonrada bakıyorlar keşke acele etmeseydin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 259 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 753 göst.