0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Bu duruma canım çok sıkılıyor .. 2 aylik 15 aylik  3 yasinda ve 8yaşında çocuklarım var. Onları yedir icir emzir bezleri ev işi yemek bulaşık çamaşır derken hepsine zor yetişiyorum. Namazlarim aksiyo . Yarım yamalak kiliyorum . Biri susuyor oteki ağlıyor.  Biri uyuyunca oteki uyanır.  Içim içimi yiyo . Gönlumce ibadetlerimi yapamıyorum geceleri kuran okurum anca. Ama    hayatımı ibadetlerime göre yaşamak istiyorum   . Su anki durumum tam tersi ibadetlerimi hayatıma göre yapıyorum . Bu durum benim canımı çok sıkıyor.  Içimi dökmek istedim sadece .

6 Cevaplar

0 oy
(2,604 puan) tarafından
Bendr senin gibiyim ayni
(3,794 puan) tarafından
Bazen öyle canım sıkılıyor ki bu duruma vicdanım beni rahat bırakmıyor aglayasim geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin evine doktugun emek de bi ibadet biliyorsun değil mi 
(3,794 puan) tarafından
Elbette canım.  Ama gönül isterki her ikisi de aynı anda olsun . Hepsine yetiseyim.
0 oy
(1,419 puan) tarafından
4 tane küçük cocukla namaz kilabiliyorsan çok güzel, bu bizim değerlendirebilecegimiz bir şey değil ama kendine fazla yukleniyorsun diye düşünüyorum.Sen ibadetle uğraşırken Allah korusun birinin başına bir şey gelse dövünürsün.Her şeyin yeri ve zamanı var diye düşünüyorum Allah yardımcın olsun sen kendini fazla strese sokma bence daha kolaylaşır işlerin insallah
(3,794 puan) tarafından
Çocuklardan vaktim kalmıyor canım.  Zaten onlar la ilgilenmek için aksıyor.  Canları sağ olsun . Ama diğer yandan da  içimde dert işte.  Vicdanim rahat değil.
0 oy
tarafından
Yemek yapmak bulaşık yıkamak çocuklarına annelik yapmak da bir ibadet degilmi
(3,794 puan) tarafından
Tabiki.  Ama namaz oruç kuran bunları da yapmak istiyorum.
0 oy
(5,646 puan) tarafından
Benim bir bucuk yasında oglum var ben bile yetişemiyorum Allah sana sabır versin inşallah cocuklarımızı büyütüp rahat a ibadet edeceğimiz günleri de gösterir rabbim 
(3,794 puan) tarafından
Bende o günler için dua ediyorum canım.  Şimdi yapamadigim şeyleri o zaman fazlasıyla en güzel şekilde yapmayı nasip etsin
0 oy
tarafından
Rabbim bunu bize dert olarak görmeyi nasip etsin canım. Bunun farkında olman ne büyük şey..
(3,794 puan) tarafından
Vicdanım hiç rahat değil

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 294 göst.
8 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 479 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde MrvDK (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 528 göst.
30 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (900 puan) tarafından soruldu