0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde (2,579 puan) tarafından

Herkesten bilezik istemişti

Neyse bunlar gecen sizin araba gelin arabası olsun dediler eşimde tmm ben yurt dısında olmazsam olur demişti

Ama eşim düğüne yetişemiyor ve ben cocuklarım tek gidecem düğüne :( dün ablama durumu izah ettim eşim gelemiyor yurt dışından diye ablamın dediği biz şöför buluruz damadın arkadaslarından dedi damadın arkadaşlarıda 21  yaslarında hep eşim asla tanımadıgı güvenmediği kişilere arabasını vermez. Ve araba banada lazım sonucta 2 bebeğim var ufak eşimde yanımda olmuyacak ve ablam çalıştıgı şirketten araba alabiliyor gelin arabası için hallederim dedi ama kapatırkende çok sinir oldum dedi burda bir suçumuz oldugunu düşünmüyorum sonuçta vermiyecez demedik eşim olmadan olmaz siz olsanız nasıl davranırsınız bu durumda araba kiralamak yok yakıt koymak yok bide bizim arabayı alıp şöför var diyorlar üzüldüm ablamın tepkisine İÇİMİ DÖKMEK İSTEDİM 

10 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
Aman vermeyin sakın vermeyin düğünde herşey olabilir bide eşinle kötü olursun yok yere verip kötü olacağına vermeyip kötü ol boşver zaten senin iyiliğini istese anlayış gösterirdi kiralasinlar bir tane en temizi
(2,579 puan) tarafından
Demi ya eşimde iyiyken kötü olmayalım dedi
(537 puan) tarafından
Aynen öyle tavsiyem asla verme ablan iyi niyetli olsa zaten ısrarla isteyip sana tavır koymaz gitsinler kiralasinlar kimseden emanet alıp başlarına boşuna agritmasinlar
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Valla kusura bakmasın ablan mal canın yongası ablanda olsa işte kendi menfaatini düşünüyor bende olsam vermem ne saçma ya millet benim arabama bincek iyi. Mi kullanıyor kötü mü ne saçma bişey 
0 oy
(8,967 puan) tarafından
Eskilerin bir lafı at avrat silah ödünç verilmez diye. O kadar masraf yapmışlar bir zahmet arada kiralasinlar 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Haklisin canım bende vermezdim 
0 oy
tarafından
Verme canım ablan bencil biri anlaşılan biraz mantıklı düşünse eşin burda değil olaki arabaya birşey oldu kardeşim eşine karşı mahcup olur diye düşünür 
0 oy
(9,482 puan) tarafından
Eşim vermez de zaten ben burda olursam demiş adam arabamı tanımadığım insana veririm dememişki
(2,579 puan) tarafından
Aynen canım bana sen şöför ol dediler ben yapamam dedim çocuklarım ortada kalır
0 oy
tarafından
Ben normal zamanda eşime arabayi birisine verdirmem ki birak dugun yani konvoyu var arac onu kesmesi var konvoyda birisi vursa arkadan fln al başina belayi kiralayi versinler bi zahmet 
0 oy
(974 puan) tarafından
Bacım verip bir sorun olupta kötü olacağına verme boşver ablan iki konuşur sonra duzelirsiniz 
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Vermeyin ya şu devirde herşey uçmuş gitmiş bir yerine bir şey olsa karşılamak bile istemezler.

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,206 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,579 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 577 göst.
0 oy
7 cevap 332 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,579 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 226 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı

...