0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

beslenme için tabak aldınız mı ? Sizce hangi tabaklar kullanışlı ve nereden alabilirim? Yardımcı oluranız çok sevinirim ek gıda sürecine geçmiş bi anne olarak artık kendi beslenmesine de izin vermek alıştırmak tutma kavramasını geliştirmek istiyorum.

9 Cevaplar

+1 oy
(189 puan) tarafından
Çok özellikli bi tabak şart değil kırılmayacak bi şey olsun yeter. Yani ben öyle kullanıyorum. 
(2,769 puan) tarafından
Katılıyorum
-Reklam-
0 oy
(40 puan) tarafından

ben genellikle ürünlerimi wee babyden tercih ediyorum en son burdabebek.com da mama matından aldım. Benim alma sebeplerimden biri de normal tabağı devirmesi düşürmesi bu matlar masaya yapılıyor kolay kolay da düşmüyor.

0 oy
(431 puan) tarafından
Bime gelen 3 bölmeli tabaklar vardı 7 tl ye ondan aldım 1 yıldır kullanıyoruz öyle çok para vermeye gerek yok kırılmasın yeter
tarafından
Bende geçen geldiginde aldim onlari kullaniyorum
(431 puan) tarafından
İyi yaptın gayet yeterli
0 oy
(431 puan) tarafından

image

bime gelen dediğim bu
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Hiç gerek görmedim bu tarz ürünlere. Yeter ki yesin neyle nasıl yerse yesin diye düşünüyorum. Önüne kırılmaz bişey koymak yeterli benim için. 
0 oy
tarafından
Hiç öyle tabak almadım evdeki tabakları kullandım kullanıyorum da 
0 oy
tarafından

Bimden 3 bölmeli  bebek mama tabağı aldım hem uygun hem kaliteli :) 

0 oy
(811 puan) tarafından
Ben mama sandalyesinin tepsisine koyuyorum. Önüne ayrıca tabak koymadım çünkü ellerini sokuyor yere falan itiyor.
0 oy
tarafından
Oioi bin vakumlu tabagindan kullandın hep çok güzel memnun kaldım 2. Çocuğuma da kullanıcam insaAllah

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 241 göst.
0 oy
7 cevap 186 göst.
0 oy
11 cevap 238 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Oglumbirtanem (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 282 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,243 soru