0 oy
1,283 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Eşim ınstegramda story olarak fotoğrafına şarkı yapmış, özledim unutamadım yıllar geçti gibisinden, sizce bu normal mi öylesine yapılmış bişey mi ona sorduğumdaysa öylesine yapmışım diyor sizce siz olsanız ne düşünürsünüz ben yanlış anlıyorum neden se sanki birini unutamamış gibi hisediyorum öyle paylaşımlarını görünce  normal de iyi her istediğimi yapar  

33 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bana ters bir durum 
(237 puan) tarafından
Banada ters geliyor
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Insan hisseder den ne hissediyorsun
(237 puan) tarafından
Öyle paylaşımları görünce kendimi kötü hissediyorum sanki birini unutamamış gibi hisediyorum
(3,229 puan) tarafından
Kız nerdeydin yoktun
(11,217 puan) tarafından
Yani bende boyle ayrilik sarkilaei calinca dalarim felan ana sevdigimi aldim unutamadigim kimse yok;)

Tatilde turkiyedeyfim gunes:) hic vakit bulamadim
(237 puan) tarafından
Ahahaaa peki bu unutamayanlar ne yapıyo kızz akıllarına geliyor mu acaba
0 oy
(3,533 puan) tarafından
Ergen mısın sen aşk acısı çeker gibi bu ne derdim 
(237 puan) tarafından
İşte ne bileyim kötü oluyorum böyle şeyler paylaşınca
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Şuan ne bilem saçma geldi ama mesela benimde.baEn öyle.sarkilar hoşuma.guder biri olduğundan değil hoş geliyor kulağa bilemeidm günah almayın 
(237 puan) tarafından
Olabilir belkide bilemedim
0 oy
tarafından
Sor gelince esin o senin ona sor neden de ben yanındayım kimi ozledin dee
(237 puan) tarafından
Soruyorum zaten hiç öylesine hoşuma gitti paylaştım der
tarafından
Tamam o zaman sorun yoksa bende yapim mi de bakalim ne diyo
(237 puan) tarafından
Güzel bir şekilde konuşucam bakalım cvpı ne olacak ve silmesini söylicem
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Madem öylesine paylaştı , arka fondaki müziği başka bir şey seçseydi niye aşk acısı çeker imajı veren bir müzik seçiliyor , pek inandırıcı gelmedi bana ama senin kocan sen daha iyi tanırsin canım...
(237 puan) tarafından
Evet normalde öyle değil ama paylaşımlar yapınca aşk acısı çekiyormuş gibi şeyler paylaşıyor bilemedim
0 oy
(583 puan) tarafından
Eşimde durum yapar ama fotoğraflı değil öylesine bı yere giderse sahile yakın iş yeri oradan sahili çeker anlamlı şarkılarla paylaşır ama ben asla biri için yaptığını düşünmüyorum. Bide insan hisseder çok sever şarkı dinlemeyi biraz ergen gibi benimki. Tabi sana karşı davranışları nasıl, ilgil alakası sevgisi vs. Tabi gelince sor yani fotoğraflı olunca insan ikilem de kalıyor normal sade paylaşsaydi hadi neyse de 
(237 puan) tarafından
Gelince soracam zaten biara yine yapmıştı ona sorduğumda ise öylesine paylaştım hoşuma gitti diyor
(583 puan) tarafından
Sordun mu canım merak ettim
(237 puan) tarafından
Sordum tabi dedi ki altından bşey arama şarkı hoşuma gitti yaptım dedi bide trip atıp çıktı az önce :D
(583 puan) tarafından
Neyse o zaman uzatma aranız bozulmasın saçma bı paylaşım yüzünden:)
0 oy
(119,062 puan) tarafından
bence story degilde sosyal medya kullanmasi normal degil
(237 puan) tarafından
Bütün sosyal medyaları var  sürekli telde başı alışkanlık olmuş yapacak bir şey yok
0 oy
(3,563 puan) tarafından
Dinlemeye bir şey demem ama video yapıp  paylaşmak bana çok ters 
(237 puan) tarafından
Aynen dimi ben öyle düşünüyorum
(3,563 puan) tarafından
Bence güzelce konuşun. Empati yap deyin ben böyle bir şey yapsam ne düşünürsün her şeyi geçti burada bu storyi gören insanlar ne düşünür. Bu biraz kırıcı değil mi ? Deyin. Böyle konuşma üzerine tekrar yaparsa ağzına tükürün şimdilik ultimatom yeterli bence
(237 puan) tarafından
Haklısın dediğin gibi konuşucam sakin bişekilde bakalım ne dicek
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Bana pek öylesine gibi gelmedi 
(237 puan) tarafından
Banada öyle geldi
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Instagram hesabında bilmediğini yada yabancı birileri ekli mi peki.. birde çok takılma bence bazı insanlar sever öyle müzikleri o an hoşuna gider atar aklına bişey getirme derim
(237 puan) tarafından
Hmm anladım yok hesabında yabancı kimse yok  hepsi tanıdık arkadaşlardır
(1,125 puan) tarafından
Bence herşeyde bişey aramayın aradikca biseyler çıkar eskiden yeniden müzik dediğin nedir ki yani takılma o kadar boş yere keyfini kaçırma ufak tefek şeyler bunlar
(237 puan) tarafından
Anladım sağol teşekkürler canım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Heee öylesine demek,hiç takma canım sende benzer bi hikaye at, bakalım ne diyecek
(237 puan) tarafından
Ben yapsam hesap sorar bu ne der :) o yapınca da öylesine oluyor
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bende o tarz şarkılar dinlerim canım birine hitaben değil ya hoş geliyor dinlemssi .belki öyledir 
(237 puan) tarafından
İnşallah öyledir :)
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Müzik zevki tamamen. Altında bişi aramam ben olsam, madem sana karşı iyi? 
(237 puan) tarafından
Anladım yinede öyle görünce insan içine bir kurt düşüyor
0 oy
(12,672 puan) tarafından
O manalı bir şarkı da sen paylaş eşin rahatsız olmazsa demek ki normal 

Öylesine şarkı dinlenir eyvallah ama öylesine şarkı paylaşılmaz paylaşıyorsa yolunda gitmeyen bir şeyler vardır 
(237 puan) tarafından
Hmm anladım ne bileyim ya öyle paylaşımlar hoşuma gitmiyor
(12,672 puan) tarafından
Yap diye demiyorum canım sen yapsan altında bir sürü mana arar belki de kavga çıkartır ama ona göre normal burda bir tutarsızlık var onu diyorum
(237 puan) tarafından
Yok anladım seni eşimin böyle yapması hoşuma gitmiyor dedim
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Normal değil tabiki
(237 puan) tarafından
Değil mi bende öyle düşünüyorum normal de de hep kafası dolu düşüncelere dalıyor uzaklara dalıyor dalgın dalgın hep ben ona bişey deyince duymuyor yada bişey dediğimde He evet diyor sonra ben sana ne sordum dediğimde ise bilmem şey fln dedin diyor beni anlamadan He öyle diyor kulağı bende değil
0 oy
(54 puan) tarafından
Cok normal değil mi şarkıyı beğenmiş yada o an çalmış paylaşmış eşimde yolda gder radyo da bir şarkı çalar durum yapar ben altında bisey aramam sarki sonucta takılmamak lazim
(237 puan) tarafından
Hmm anladım iyi bakalım öyledir inşallah :)
(54 puan) tarafından
Oyle öyle hani bende çok dinlerim hatta derim ne şarkılar yazmışlar ama dusununce insan altında bisey arar benmki de şakayla der niye dinliyorsun diye ama yanında iken anlık şarkı gelir paylaşır busey demem
(237 puan) tarafından
Hmm anladım eşime sordum öyle hoşuma gitti paylaştım dedi altında bişey arama dedi
(54 puan) tarafından
Bencede arama telefonu orta da ise sen şifreleri bilip rahat bakabiliyorsan bence hersey yolunda
0 oy
tarafından
Normal değil bence 
(237 puan) tarafından
Dimi bende ikilemde kaldım
0 oy
tarafından
Kız valla biz kadınlarda her şeye nem kapar olduk belki hoşuna gitmiştir şarkı 
(237 puan) tarafından
Haklısın valla nem kapakta haklıyız herşey oluyor
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben eşimle tartışınca benimle foto atıp aşk şarkıları paylaşır ya da sadece arabada şarkı paylaşır. Ama bilirim ki benim yumuşamam için yapar. Eşini sen tanırsın hangi psikolojideyken yapar aranız bozuk olunca mı normal zamanda mı yapar eğer normal zamanda yapıyorsa bu durumdan rahatsız olduğunuzu dile getirin 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 275 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde eda (meftun) (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 645 göst.