0 oy
1,289 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Eşim ınstegramda story olarak fotoğrafına şarkı yapmış, özledim unutamadım yıllar geçti gibisinden, sizce bu normal mi öylesine yapılmış bişey mi ona sorduğumdaysa öylesine yapmışım diyor sizce siz olsanız ne düşünürsünüz ben yanlış anlıyorum neden se sanki birini unutamamış gibi hisediyorum öyle paylaşımlarını görünce  normal de iyi her istediğimi yapar  

33 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Sosyal medyaya tümden karşıyım kullanmıyorum kullandirtmiyorumen kucuksey kavga ya sebep çünkü 
(237 puan) tarafından
Evet  en iyisini yapıyorsun benim hiç sosyal medyalarm yok ama eşimin tüm sosyal medyaları var ve bu yüzden kavga ediyoruz bazen sürekli telde takılıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ağzının ortasına kürekle carpardim :D böyle bişey ben yapsam sen kabul edermiydin derdim 

(237 puan) tarafından
Hahahahsjj :D
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Kendi adıma cevap vereyim arabesk şarkı dinlemeyi çok severim gereksiz tribe girmeyi falan. Asla aklımda biri yok birini özlediğim yok ama şarkılar öyle anlamlı ki insnai düşündürüyor. Eşim de bunlar nasıl şarkılar deyince dedim demek öyle hissediyor ve dinlemeyi bıraktım. Yani dogrusun insan ister istemez öyle anlıyor ya 
(237 puan) tarafından
Hmm aynen valla öyle olmasada öyle hissediyor işte
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Bana tu haf geliyor evli insanların ergenler gibi bu sekilde paylasim yapmaları.. 
(237 puan) tarafından
Aynen valla çok saçma
0 oy
tarafından
HYrdır ne derdin var derdim 
(237 puan) tarafından
Ahahaaa aynen öyle
0 oy
(10,339 puan) tarafından
Evli insan öylesine bir şey yaparken de düşünmek zorunda bence. Öylesine bir açıklama değil
(237 puan) tarafından
Aynen valla doğru söylüyorsun eşime sordum altından bişey arama öylesine paylaştım dedi
0 oy
tarafından
Banada çok yanlış geliyor böyle şeyler benim eşimde paylaşmıştı bir kere şarkıyı sevdiğim için paylaştım dedi ve birdaha öyle şeyler paylasmadi
(237 puan) tarafından
Hmm anladım eşimde şarkıyı sevdiği için yaptığını söyledi
tarafından
Benim eşimde öyle demişti ben rahatsız olunca birdaha yapmadı
(237 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benim ki de böyleydi ve ben ona şunu derdim ben bir şarkıyı dinlediğim zaman o şarkı beni bana anlatır demiştim, sürekli tartışırdım sonra bir baktım ki aldatılıyormuşum..... 
(237 puan) tarafından
Yaaa öyle mi nasıl anladın seni aldattığını çok zor bir durum
(2,067 puan) tarafından
Son zamanlarda telefonunu saklıyordu istediğim de Bir bahane ile çıkıp gidiyordu.. Birgün iş yerine gittim kızım telefonu aldı getirdi bana verdi çizgi film açmam için.... Aldım elime baktım o kadından mesaj gelmiş aylarca kan kustum kalp hastası oldum sonuç hala bu adamın yanında bu evdeyim..
0 oy
tarafından
Yani bizde kullanıyoruz eşim de paylaşıyo ama ne ile alakalı ise o şarkıyı seçiyo şöyle de bişey var bazen sevdiğimiz şarkılar oluyor sözü aşk acısı çeker gibi olsa da sanatçıyı vs sevdiğimizden dinliyoruz geçmişle veya 3. Kişiyle alakalı değil 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yaptirmam ne demek öyle şeyler paylaşmak evli barkli insanın 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
liseli ergenler gibi takilmasin sarkisini djnlesin paylasim nedir herkes goruyo orda milletin agzina laf veriyo 
0 oy
(248 puan) tarafından
Kendim den pay veriyim kuzum eşimle tartismistim birsey paylaştım eşim niye laf sokuyorsun direk söyle demişti bence birine gönder mi unutamamış mi bilmedim adamın da günahını alıyım ama bana öyle geldi 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bende yanlış anlardım sahsen

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 339 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,058 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 278 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.