0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
2 buçuk yaşında oğlum çok şükür sizce bitane kardeşi olsun mu yoksa bekliyeyim dönüp dersiniz bu senle eşinin kararı ama burada iki yaşında çocuğu olup gebe olan varmı ben zor mu degilmi onu ogrenemk istiyorum benim düşüncem 1 sene daha beklemek ama çoğu kisi getir faln diyo esimde diyo sizce büyütmek nasıl oluyor 2 yaşında bille hala küçük yani 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence biraz daha büyüsün hemen abi kavramı binmesin omuzlarına büyümesin hemen ben en az 5 sene düşünüyorum arasını 
(55 puan) tarafından
Vallh benim düşüncemde hep 5 yaşı beklemek çokta geç olmasın diyorum hani işte bilemiyorum
tarafından
En azından sen ne dersen onu anlar şimdi senide anlamaz inatları ayrı zaten
-Reklam-
0 oy
(4,898 puan) tarafından
Benim kızim 1 yaşındayken hamile kalmistim şimdi beraber büyüdüler çokta iyi oldu,2.5 yaşında demişsin çocuğun çokta küçük değil bence .
(55 puan) tarafından
Ewet çokta küçük değil ama sonuçta hala pek birşey yapamıyorum tek başına ikinciyide düşünmüyorum değil ama bakalım bı fikir alayım dedim
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Benim oğlum 2 buçuk yaşında şuan ve 5 aylık hamileyim isteyerek oldu zaten oğlum sıkılıyor tek başına yani tercih meselesi benim fikrim olması yönünde :)

(55 puan) tarafından
Maşallah  hayırlısıyla doğarsin inss kısmet gerçekten bu işler istiyorum ama az daha beklemek atıyorum
0 oy
(4,896 puan) tarafından
Cnm bnm bebiş aniden gldi kızım 14wylik 5 aylık gebeyim sadece birlikte büyürler kızımın arkadaşı olur diye kendimi avutuyirum ;))
(4,896 puan) tarafından
Ah roza insallah cnm ;)
(4,896 puan) tarafından
Çağla bnm kız anamı ağlatıyor ;))) düz duvara tırmanan birlikte
(7,444 puan) tarafından
Benimki gizli gizli yapıyor yattığı yerden yaramazlık ama ben biliyorum ki ayaklanınca fena olcak :))
(4,896 puan) tarafından
Ayaklaninca ohooo hatırla bni cnm ;)
(7,444 puan) tarafından
Hazırım ben her türlü :)
0 oy
(7,444 puan) tarafından
14 aylık oğlum var ve ben 21 haftalık hamileyim aralarında çok yaş farkı olsun istemedik beraber büyüsünler istedik :)
0 oy
(340 puan) tarafından
İkinci çocuğu ben düşünmüyorum şuan  ilgi alaka ve psikolejikman oğlumu buyutmeyelim oğlum 8aylik ilgiye ihtiyacı oluyor her bebeyin ve çocuğun. 7 yasa kadar beyin gelisimi var ilgi alaka öğreneceği şeyler için .düşünüyorum eskilerimiz üst üste yapmış çoğu sıkıntılı büyüyor ilgisiz kaliyolar depresyon yaşıyor şuan cevremdekilere sorum benim düşündüm aynisini sogluyor cnm önce bir çocuğun eyitimi beyin gelişimi tam olsun ister her anne bende o annelerdenim belkide birdaha dogurmam şuan öğle dusunuyorum istemiyorum tek oğlum olsun istiyorum. Onu buyutum doğru bir şekilde. 
(407 puan) tarafından
Kesinlikleeeee. +++++++
(340 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Kızım iki yaşını doldurunca hamile kaldım ve şu an kızım 2 yaş 9 aylık bir aylık bebeğim var ve çok çok zor gerçekten

Ben ev işi yemek temizlik hiç bişey yapmıyorum yardımcım var sadece çocuklara bakıyorum ama yinede çok zor emin ol

Erken davrandım kandırdılar beni:D

Çok şükür Rabbime evlatlarım benim herseyim kısmette varmış demek ki ama 4 yaşına gelseydi kızım belki biraz aklı ererdi bu kadar kıskanç ve zor olmazdı bebeği asla yanında bırakamıyorum zarar vermeye çalışıyor sevdiğini söylüyor ama sevmiyor ilgisi azaldı elbette ister istemez bebekle daha çok ilgileniyoruz eşimle bazen bebeğe zarar vermeye çalışıyor bu yüzden kızıyorum ona bilmiyorum canım ya sen bilirsin tabi ki ama bir tavsiye yapma şimdi 

(9,474 puan) tarafından
Ayy deme, kızım 2 yaşında hamile kaldım ve doğurduğumda 2yaş 9 aylık olacak sen gibi ve bu sözler beni korkuttu benim yardımcım da yok :(
tarafından
Sağlık olsun canım inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın bebeğini
Benim cadı çok yoruyor beni yoksa bebekte sıkıntı yok
(9,474 puan) tarafından
Ya bende ondan korkuyorum büyğk kızım çok yaramaz
0 oy
tarafından
Bnce biraz daha bekle canm
0 oy
tarafından

Yapta gör gününü :D

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kızım 15 aylık bizde istiyoruz 2. Kısmet bakalım 
0 oy
(462 puan) tarafından
Bacım zorluk kime göre neye göre ? Ayşe fatma zorlandı diye sense zorlanacak değilsin ya da onlar çok kolay büyüttü diye sende kolay büyütecek değilsin. Kendine güveniyorsan ben yeterim yapabilirim, maddi manevi, pisikolojik olarak buna hazırım diyorsan yap bu kadar basit :)
0 oy
(2,816 puan) tarafından
Ben çalışan anneyim eşim de pek destek değil kızım 20 aylikken gebe kaldım son aylarım zor geçti mesela.. kızımı salladım kucağımda taşıdım derken oğlum erken doğdu.. 3 ay olana kadar gaz sancısı çektik kızımı gündüz uyutamadim oğlum durmuyordu.. sonra kızım asla tuvalete gitmek istemedi şu an 3 yaş 2 ay oldu hâlâ gitmek istemiyor.. ama çok şükür kimseye muhtaç olmadan beraber oyun oynuyorlar ilerde de daha güzel anlaşırlar inşallah.. ben pişman olmadım yani
0 oy
(7,339 puan) tarafından
Ben 5 sene düşünmüyom herşey palı 2 çocuk yapılmaz oldu artık
0 oy
(825 puan) tarafından
Tek çocuklu hayatın tadını  çıkarın. 1.sınıfa felan giderse ikincisini düşünün. Benim iki tane aralarında 2 yas 1 ay var  ikiside yoruyor.
0 oy
(817 puan) tarafından
Sen kendine güveniyormusun canım diğer çocuğunu ihmal edermisin mesela istemsiz çünkü o da daha küçük bebek ve annesin aşırı ilgisine muhtaç ilgi bölününce hırçın olabilir tuvalet eğitimini verdinmi hala bezleniyor mu konuşuyor mu bunlar benim için önemli ama herşeyden önemlisi anne hazır mı psikolojik olarak oğlum 2 yaşında arada bana da geliyorlar nasılsa 2 yıldır uykusuzum yapim birlikte büyüsünler diyorum sonra hayır hazır değilim psikolojim bunu kaldırmaz 1 evlat da aynı 10 evlat da aynı rabbim hayorlı evlatlar versin deyip vazgeçiyorum en iyisi şuan benim için oğlumu büyütmek eğitimine yoğunlaşmak eksiksiz düzgün psikolojiye sahip birey yetiştirmek ne yazık ki ülke ekonomimiz nanay 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 385 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.