0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Yoğun bakımda annem var hem MS di hemde covid oldi ve bugün röntgen çekmişler tutulum çok fazla hayatı riski var . Solunum sorunu var . Bilmiyorm ne yapacaz ne olacak bir haftadr Rabbim yüzüne baksın Rabbim şifa versin şafi adıyla. Az önce akrabamz aradı. Röntgeni görünce tutulum çoğalmış dedi. Böyle hastaların zor düzelmesi dedi. Babamın canı sıkıldı gitti yatamaya dua okuyalım bol bol  sizde okuyun kızlar 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim ona da şifa bekleyen tüm hastalara da şifa versin inşaallah. Geçmiş olsun. 
(699 puan) tarafından
Amin amin sağol Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah ol der bir mucize olur bakmışsın iyi olmuş rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah 
(699 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah amin
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah 
(699 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah .anne lafı duyunca çok üzülüyorum annem 1 hafta kaldı hastanede:( ama vefat etti ınsalalh sizin anneniz e bisey olmaz 
(699 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım annene inşallah Rabbim şifa versin
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Çok üzüldüm duzelmedigine yaaa inşallah iyi olur 
(699 puan) tarafından
İnsllah canım inşallah
0 oy
(774 puan) tarafından
Rabbim şifaa versin inşalla sağlıcakla evine dönmeyi nasip etsin sizlere bağışlasın Rabbim
0 oy
(902 puan) tarafından
Rabbim şifa versin .tüm hastalara 

Ahh bilirim o solunum sıkıntısını:( kendim çok yaşadım 3 kez yoğun bakıma girdim halada cekiyorum

Korkma dua et sabır et .banada çok kötü şeyler söylendi ailem resmen bitti artık yolun sonu diye düşünmüşler ama çok şükür çıktım inşallah annenizde çıkar.biz insan Oğlu şunu unutuyoruz hastalık dert keder sınavımız sadece. Ecel günü gelmediği sürece hiç biseycik olmaz .sapasaglam insana bakıyorsun günü dolmuş vefat ediyor.cok çok hasta olup yaşamaz denilen iyileşiyor. Allah sevdiklerimizle sınamasın ❤
(902 puan) tarafından
Allahın izniyle çıkar ordan. Çıkınca mutlaka bi üniversite hastanesine gidin kalp ciğer ve uyku testi yaptırın annenizde uyku apnesi olabilir zaten ms varmış oda beyni etkileyip solunumun bozulmasına sebep  olabilir.yani korkmayın yoğun bakım gözlem altında olsun diye alınıyor.geneld3 toplumda yoğun bakım yolun sonu vs diye düşünülüyor ama oyl3 değil ani bi kotulesmede mudahele edebilmek için.riskli kişileri alıyorlar. Ve gerçekten yoğun bakım psikolojisi çok kötü telde konuşabilirseniz veya görüş  izni varsa rahatlatmaya çalışın çok z9r bi psikoloji Allah kimseyi düşürmesin :(
(699 puan) tarafından
İnşallah inşallah canım tek çıksın da götürürüz. Ya beklemek zor ona da zordur eminim zaten demiş bugün söyleyin doktora çıkarsın beni diye. Yani bizde. İstemiyorz ama kendinin sağlığı için . Görüşe izin vermediler 3 gündr riskli riskli diyolar ama bize de ona iyi olur
(902 puan) tarafından
Çıkar inşallah sağlıkla sabır dua başka elimizden gelen bisey yok:(
(699 puan) tarafından
Evet canım öyle. Elimizden gelen bişey yok beklemek ve dua etmek rabbim yüzüne baksın annemin sanada bir daha asla yaşatmasın
(902 puan) tarafından
Amin amin canım ❤
0 oy
tarafından
Rabbim şifasını versin size bağışlasın inşAllah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 99 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Slientship (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 461 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 432 göst.

378,394 soru

11,326,155 cevap

34,778 kullanıcı

...