0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Benim halimden çekenler anlar hanımlar. Toplanın anlatıyorum şimdi. Bi kaynana var başımda sormayın ya hani şu iyilik yapıp bi anda yüzüne vuranından en nefret ettiğim insan tipi bu huyundan nefret ediyorum eşimde aynı şekilde eşim konuşmuyor kendisiyle bu hareketinden ve buna benzer hareketlerinden davranışlarından konuşmalarından dolayı. Kadın hala hiçbişey yokmuş gibi evimize giriyor çıkıyor istediği gibi oğlu varken ağzını açmıyor oğlu gidince başlıyor hakkında konuşup bana dert yanmaya üstüne benim suçum yok aralarında geçen mevzularla alakam dahi yok bana da tepkili oluyor kendimi zor tutuyorum valla kötü bir şey dememek için aklımı koymuyum diyorum her bişey diyor sinirim hopluyor yok ağlıyor başımda oğlum şöyle böyle oğlunla hallet en sonunda dedim benim alakam yok ben de karışmıyorum gelip bana tepki gösterme artık dedim 

3 Cevaplar

+1 oy
(7,106 puan) tarafından

Bende derdin var sandım :woot: kaynana işte klasik kavgalik ağzı olan var olduğunu ispatlamaya çalışan kaynana 

-Reklam-
0 oy
(11 puan) tarafından
Bana diyor ki ben size şöyle yardım ettim allahtan korkun ben kimin için yaşıyorum herseyinizde koştum şunu yaptım bunu yaptım iyilik bu mudur 
0 oy
(116 puan) tarafından
Evt yaptn Allah razı olsn dryince hala söylğyor mu belki sade bi teşekkğr bekliyor
(11 puan) tarafından
Valla teşekkürü de ediyorum Allah senden razı olsun da diyorum karşılığını da veriyorduk açık açık diyeyim size para göz kadın ne yazık ki kaynana değil mi
(116 puan) tarafından
Hmm çok takma canm bnce ıbu boşvert

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 265 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aslicikk (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 558 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 236 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu