0 oy
380 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,036 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gecen sormuştum aldım nasıl diye en küçük oğlumun niyetiyle aldım ama ortanca oğluma oldu sjsjsj kime niyet kime kısmet işte sjsjsjsjjs (⁠・⁠∀⁠・⁠)(⁠・⁠∀⁠・⁠)

5 Cevaplar

0 oy
(119,228 puan) tarafından
leen ne tatli buu
(7,036 puan) tarafından
Sağol canım ellerinden olsun bu benim 2 numara
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maasallah her boy cocuk var sanırım:)
(7,036 puan) tarafından
Vala kuzum Allah o kuvveti veriyor ya uykulariniduzene koyduğum için sıkıntı çok yasamaiyirum tek sıkıntım erken uyuyor hepside ev harici bir yerde çok kalkamiyorum
tarafından
Yok uyku muyku değil şimdi benimkiler biri kucağıma gelince diğer ağlıyor mesela bebeklik döneminde illa ki küçükle ilgilenmek gerekiyor diğerleri ne yapıyor.
(7,036 puan) tarafından
Kuzum oyuncakları döküyorum küçük olan dizimde yada yanımda oynuyir diğerleri ilede ben ilgileniyorum
tarafından
Maasallah Rabbim güç kuvvet versin canım
(7,036 puan) tarafından
Amin hepimize insaallah
0 oy
(847 puan) tarafından
Maşallah çok yakışmış cnm bende ogluma bir şey alinca mavi yada erkek kiyafeti tarzinda papyonlu almiyorum artık kizimda giysin diye gecen bimden şapka aldım ogluma kucuk geldi üzülmeden hemen kizim icin kaldirdim yoksa gider degistririm ayri ayri dert 
(7,036 puan) tarafından
Vala o bebekten bege değisiyir ya tabi erkek cocuklarida hereketli ama benim 3 oğlum var eltimin 1 kızı benim 3 oğlanı toplasan onun 1 kız etmez çok ağlıyor
(847 puan) tarafından
Ayy kiz deme öylee aglarım :((
(7,036 puan) tarafından
Ahahhaha kız her bebek bir değil ki benimkiler ona göre daha sakin sadeve
(847 puan) tarafından
Haklsn brtanem benim ilk cocugum kolikti ne cektigimi bir ben bir Allah biliyor birde 27 haftalik dogdu
(4,700 puan) tarafından
Bende hep bu umutlaydim kuzum oğlum 3 yaşında kolik bebekti kızım doğdu dedim aha bebek işte hiç sesi soluğu çıkmaz derdim.. takı bir yaşını doldurana kadar şuan 15 aylık olacak 3 ayda anamdan emdigim sütü burnumdan getirdi desem yeri.. çok zorlanıyorum araları 23 ay
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Çok şeker olmuş Güle güle  giysin 
(7,036 puan) tarafından
Sağol kuzum :D
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Maşallah yakisikliya bu bebe ortancaysa küçüğü dusunm3k istemiyorum yaslar cok yakın sanirim Allah yardım etsin benimde 3 evlâdım var ama büyükler ikiz 7 yaşında en küçüğü 8 aylık ben aşırı yoruluyorum seni düşünemiyorum bile canim 
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsj evet yorucu ama güzel Allah bağışlasın canım seninkileride

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 634 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 198 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 206 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu