0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Lütfen eksilerini biliyorum biraz motive edin beni ikincisi gelecek korkularım var:(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

İkisi birlikte buyur arkadaş aramaya gerek yok başka da bişey bulamadım :P:D

tarafından
Ay kiyamm ya peki kıskançlık falan yapiyor mu
tarafından
Yok sakin bir bebek sadece çok karıştırır etrafı meraklı yani
(25 puan) tarafından
Benimki kıskanç malesef ilgi hastası ikiside
tarafından
Şimdilik bizimki böyle bakalım kardeş gelince ne olck
(25 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim
-Reklam-
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Benim oğluma bi arkadaş geldi en çokta onun için iyi oldu aralarında 1 buçuk yaş var 
tarafından
Peki gezme dolaşma işi
(2,623 puan) tarafından
Çantalarımjz hep hazır bizim hiç boşaltmam onu
Bide bizjm kardeş arabamız var önlü arkalı çok faydalı o işimi kolaylaştırıyor
tarafından
İyiymiş canım bnd3 almayı düşünüyorum
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Beraber oyun kuruyorlar evde ikisini beraber uyutuyorum kızım uyuyacagi zaman oğlumda gelir uyur banyo yaparken illa ikisi yapacak yemek yerken  birbirlerine inad yiyorlar 
tarafından
Ha iyi bakalım idare edecez
(2,623 puan) tarafından
Benim kızımda supriz oldu oğlum 11 aylikti kızıma hamileyken
0 oy
(1,024 puan) tarafından
İki çocuklu anneyim günüm nasıl geçiyor fark etmiyorum bile bi bakmisim gece olmuş sonra bi baktım sabah olmuş. Ama dünyanın en tatlı şeyi anne olmak zor olacak ikincisi gelince ama biraz dişini sikacaksin :)
tarafından
Sikacaz mecbur
0 oy
tarafından
Çok güzel oluyo yaaa anlatılmaz yaşanır ama en az aralarında ki yaş farkı 4 olması lazım. Ufak olunca zor olabilir.
(2,803 puan) tarafından
Iremsamay benim oglan 4 yaş kız 5 aylik emin ol yaş farkı fayda etmiyor buyuğu kardesi olunca zıvanadan cikti cok yoruyor bebeler
tarafından
Benim kız çok uslu yetişkin gibi sakin yani
(2,803 puan) tarafından
Yok ya bnm oglan durmuyor yaramaz kardesini kıskaniyor hırćinlik yapıyor malesef bn yoruldum birazcik :/
(129 puan) tarafından
Ah yavrum benım kızım hanım hanımcık buyuk ınsan gbı otrr gıgı cıkmzdı nasıl kardes bırqz buyudu kendıde smdı hep dovuyo kısknıyo hırcın saldrgan oldu kızım
(2,803 puan) tarafından
Benimde vallahi cnm oğlum onceden hep oyuncaklarıyla oynar tv cizgi film izler dısarıda oynardı anam vahsileşti resmenn bana babbasina dede nenesine siddet uyguluyor surekli dövüs oynamak istiyor ne yapcam bilmemme kardeş yaramadı bizimkine
0 oy
(129 puan) tarafından
Korkma allh buyuk oyle yardımcı oluyo kı zamnla hersey duzene grcek 9bucuk aylık ogkum 33 aylık kızım var tbı zor oluyo tabı uzuluyosun sınırlenıysun ama alısıyosn herseye bnde kazazedelrdenjm canları sagolsun bıde benım cocuklarım cok cok zor yemıyen cockla kımse sınanmasın
tarafından
Evet bnim kızda yemiyor Du yeni yeni yiyor
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Artık iki çocuk anasi olcan :woot:  2nci çocuğu 5 aylik olan ben iyi bişi bulamadım :D

tarafından
Aman Allahım:-/
0 oy
(10,560 puan) tarafından
Çok güzel bişey yaaaa kızıma arkadaş şimdi tabi kavga dövüş le;) gezme işi falan da alıştım kolay yani benim için 
tarafından
Bnd3 alisicam inşallah
0 oy
tarafından

Düşündüm bulamadım kuzu :D

tarafından
Yav hiç mi iyi yani yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 382 göst.
1 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
27 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 282 göst.
0 oy
16 cevap 426 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...