0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
26 aylik oglum daha konusmuyor millet yiyor beni bezden cikar diye temizlik yaptiktan sonra niyetimde var ama dogru zamanmi nasil anlayabilirim bunu

8 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Temizlik yapmadan çıkartmak daha  mantıklı bence bende öyle yaptım alışma sürecindd ve benimkide konuşmuyor
(123 puan) tarafından
Sizinki de benim gibi iyi gene temizlik yaabildiniz ben hamileyken basimi kaldiramiyordum
(6,441 puan) tarafından
Ypk yaparım ben doğuma giderken bile yaptım 9 aylıktım perdelere kadar ben takardım hamileyim yine ben yapıyorum
(123 puan) tarafından
Hamileliginiz iyi gidiyo o zaman sukredin
(6,441 puan) tarafından
Hem öyle hemde pek canıma düşkün değilim ** canlı derler ya hah ondan işte
(123 puan) tarafından
Sevindim :)
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
canim basta cocugun cis ve kaka demeyi ogrensin bence bnimki 17 aylik soyle dedigim zman soyler sende en azindan bunlari ogret yoksa sebin anlaman cok zor olur ikincisi bence bez biraktirma mevsimi yaz cunku yatagina yapsa snde farketmesen hastalanir yazik kışın belki yada yatagina yaptiginda carsafini falan hep yikayip yenisiyle degistireceksin mesela yikadiklarinin da hemen kurumasi gerek disari asarsin mesela o yuzden yani bn oyle dusunuyorum 
(1,170 puan) tarafından
aynen oyle yani ben cocugum icin oyle dusunuyorum ve dusundugumu seninle paylastim canim mesela 17 aylik bezini degistirdik oda gunduz ayri gece ayri takiyorum gunduze aldigim sleepy kaka yaptiginda dursa hemen pisik yapiyor çişte sknti yok bnde kakani yapinca soyle yavrum diye konustum hatta birkac kere yaptin mi yaptin mi diye ara ara sordum sonra bi baktim yapinca kosarak yanima gelip alt tarafini gosterip kaka kaka demeye basladi baktim  gercekten yapmisti ce daha 16 aylikti o zman bunu o cocuk biliyorsa seninki daha buyuk canim başta konusturmaya calis en azindan ona hazir olmasi gerek ki senin de işin rahatlasin yoksa cok zorluk cekersin o cocukta sana derdini anlatamaz eksta zorlanirsin bnce
(1,170 puan) tarafından
hatta canim yazin butun halilari toplarsin yaparda siler geçersin ilk 3 gun kurali var o 3 gun botunca yapacak cunku sonra alismaya baslayacak
(123 puan) tarafından
Neden konusmuyor bi turlu anlamiyorum neden aacaba
(1,170 puan) tarafından
canim benimki de inat ediyor birkac kelimeyle sınırlı kaliyor takma en azindan birkac kelimesi varsa yine de ogretmeye calis canim
(123 puan) tarafından
Yaza dogru en dogrusu canim tesekuur ederim
0 oy
tarafından
Benimkide konuşmuyor en ideal bahar mevsimleri ve temzlk yapmadan önce zaten heryer batıyor habern olsn alışana kadar Bi çok kez altına yapacak bence beklemişsn işte kışta geldi hasta olma ihtimali artacak en iyisi ilkbahar 
(123 puan) tarafından
Siz bahar ayinda mi biraktirdiniz
tarafından
Yani hemen hemen 3 ay işte bırktm
(123 puan) tarafından
Ha 3 ay oldu biraktirali
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Biz pazartesi başlayacağız denemeye 
(123 puan) tarafından
Ne kadarlik sizinki
(14,019 puan) tarafından
29 aylık
(123 puan) tarafından
26 aylik da biziz nasil gidiyo calismalar
(14,019 puan) tarafından
Henüz başlamadık bezi biraz azalsın klozet aparatı alıp klozete alistiracagim inşallah bir türlü alamadım
(123 puan) tarafından
Aynen benimki mesela buyugu cok yapiyor korkuyorum o yuzden cikaramam bezden
0 oy
tarafından
Hasta olur havalar soğudu boşver insanları Mayıs , Haziran en uygunu . Bende kızımı Mayıs'ta alıştırdim 26 aylıktı. Ama yaşı ve konuşması müsait olmasaydı beklerdim 
(123 puan) tarafından
Konusuyor muydu ayrica bezden cikinca daha kacirmiyor dimi altina
tarafından
Normal şekilde bizim gibi konuşuyor gün içinde hiç kaçırmıyor geceleri çok nadir çok su içerse uyumadan anca öyle kaçırıyor
(123 puan) tarafından
Alez seriyorsunuz altina canim alistirma kulodu kullandin mi hic
0 oy
tarafından
Bence kısa giriyoruz biraz zor olur her yeri kirletir konuşmuyordu ykisi çıkarınca bezi biraktir ozaman tam konuşur tuvaletini altına yapmaz 
(123 puan) tarafından
Oyle mi dersin guzel tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim
tarafından
Hem popusuda.  Üşümez canim tam çocuk konusmayinca tuvaleti öğretmek zor
tarafından
Benimksi konustugu halde 3haftayi buldu öğretmene kadar çok zor vala
(123 puan) tarafından
Haklisin canim tesekkirleer

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 224 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 325 göst.
5 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
20 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Sarakurak (899 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...