+1 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (957 puan) tarafından
Hanımlar sadece merak ediyom ben inanmiyom da herkes öyle diyince aklmida soru işareti kaldı ya,oğlum 2 yaşını bitirdi ama anne baba dede nene gel ver ne demesini biliyor ama cümle kuramıyor her önüne gelende sen daha küçükken yumurta yedirdim ondan konuşmuyor diyor kayinimda dün eşime söylemiş eşim dedi de yok öyle bişey inanmıyor sacama sapan şeyleri gelip bana söyleme dedim ama ne bilim herkes öyle diyince....

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız benim kız kuşun suyunu icti çok erken konuştu her kes diyor ki kuşun suyunu içtiği için he canım he benim ufak kardeşim var oda çok erken konuştu :D yumurtaya da bayılır bidir bidir maşallah :D inanmayin şunlara hele hamileyken manda sütü geç doğum yaptırir dediler manda kaymağı sütü yedim yedim erken doğum oldu :D
(2,357 puan) tarafından
Kız çok güldüm sana yaaa:)))) insanlar kafalarından neler uyduruyor böyle yaaaa
tarafından
Kız neler neler saklı soda içiyordum neymiş bebek erirmis :D
(2,357 puan) tarafından
Hahaaa:)) gerçi haklısın benim kaynana da çocuğa 3 damla d vitamini verirsen yaramaz olur diyordu:)))
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya sen buna inandıysan tamm..akıl mantık sence buna evet dermi
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Yemesin miymiş yumurta:D

0 oy
(484 puan) tarafından
Doktora gitsen böyle boş boş konuşmalara maruz kalmak yerine canim 
0 oy
(456 puan) tarafından
5 aydan itibaren yumurta yiyor 2 yaşına 11 günü var benden çok konuşuyor çok mantıksız. 
(957 puan) tarafından
Hmm bence de çocuktan çocuğa fark var bnm oğlan 3 yaşına bastı ama cümle hiç kuramiyor
0 oy
(938 puan) tarafından
O zaman benim kızın hiç konuşmamasi gerekiyordu resmen yumurta ya bogdum çocuğu hergun yedi üstelik bıldırcın yumurtası yedi onla ne alakası var Allah aşkına ya 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bende duydum hatta sarısı zararlı diye ama hiç kulak asmadim
0 oy
(10,036 puan) tarafından
Oglum 25 aylik gunde 2 yumurta yiyor masallah bulbul koca adam gibi al karsina konus.

Bu tez burda curudu yani..
0 oy
(11,262 puan) tarafından
O zaman hiç bi cocuk konusamamali
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bende yumurta yerdim anaaaaam ondan mı karşımdaki bişey deyince suratına bakıyorum demekki bende konuşamıyorum kız aaaaa 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ya bunu burada sorman bile saçmalık çocuğa TV tablet izlettin mi, sosyalleşmesine izin verdin mi bunları sorgulayacağınıza yumurta diyorsunuz çok ilginç valla
(2,701 puan) tarafından
++ kesinlikle bi çocuğun sosyalleşmesi gerek kızım sürekli etrafta orda burda geze geze herşeyi biliyor
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Daha neler 5 aylıkdı kızım hergün yiyor 3 yaşinda şimdi naaa bu kadar dili var :))) yaw hehe de geç
0 oy
(13,040 puan) tarafından
Napmış olabilir ki yumurta ses tellerini mi kıstı bazılarının gerçekten ağzı ile beyni arasında bağlantı yok veya beyni yok :) keşke onlarda çocukken yumurta yeseydiler
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Benim oğlum 2 yaşında yumurtadan nefret eder yemez o zaman sular seller gibi konuşması lazim:D

0 oy
tarafından
yumurta saglikli yani 6 audan itibaren bverir cogu insan zamanla konusur takma kafana
0 oy
tarafından
Bizde de yumurta sarısı yedirirsen konuşmaz deniliyor tabii hepsi hurafe
0 oy
(875 puan) tarafından
Ahhh bir ara bana da söylediler neymiş yumurtanın sarısını yedirince çocuk konuşmuyormuş ne alakaaaa valla saçma sapan şeyler
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ben kızıma 6 aydan bu yana veriyorum 15 aylık baba dede ver al at çak mam mam getir nenne bu şekilde konuşuyor çok şükür alakası yok yani iananmayin öyle şeylere millet bülbül gibi şakimak için çiğ yumurta içiyor 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Saçmalığın daniskası 

0 oy
(504 puan) tarafından
Canım benim oğlumda iki yaşına kadar hiç konuşma 'di bir yaşına kadar 1 kelime 2 yaşına kadar iki kelime söyleyebiliyorsa tamam ikiden sonra cümle kurmaya başlıyorlar:D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 130 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pamira (957 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
15 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.