0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocukla gidecek yeriniz yok paranız yok. Çocuğa bakacak kimse yok ne yaparsınız akıl verin lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(7,921 puan) tarafından
Çocuğa bakacak kimse sensin. Ne demek yani
(7,921 puan) tarafından
Nasıl yani?
tarafından
Dört karısı var. Haberin var mıydı dersen yoktu sonradan öğrendim.
(13,857 puan) tarafından
Neee nasıl yani dörtmu
(13,857 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun anlamadım bende
(7,921 puan) tarafından
Yuh.  Allah belasını versin. Bir yerini kesip ağzına vereceksin böylelerinin pislik
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
İs bulup çocuğu kreşe vericeksin napcan
0 oy
(3,722 puan) tarafından
Kadın olmak ne zor erkekler kolunu  sallaya sallaya çekip gidebiliyor nasil olsa çocuğa annesi bakar biz kadınlar işte bu yüzden çok güçlü olmalıyız meslek sahibi olalım paramız cebimizde olsun kimseye boyun eğmeyelim ki korkmadan bizde çocuğumuzu cantamizi alıp evden çıkabilelim 
tarafından
Öyle Babalık bile yapmazlar ama çocuk düşünce bile bir çocuğa bakamadın diye laf etmesini çok iyi bilirler
0 oy
tarafından
Yorumlarda gördüm 4 eş nasıl oluyor? 
tarafından
Tabikide açıkca anlatma. Resmi nikah seninle mi peki
tarafından
Malesef bende olsa burdan yardım mi isterim. Süründürürüm
tarafından
Sahip çikmiyor mu cocuğa? Neden senin üzerine yıkıyor sadece
tarafından
Ben sivri dilliymisim yaptığı srfzlgi yüzüne söylediğim için hiçbir şeyi hak etmiyor muşum. Çocuk da umranda değil. İlk çocuğu değil ki 5 tane daha var bu olsa da olur olmasa da
tarafından
Gerekçeye bak. Ailen biliyor mu onlar destek çikmiyor anladığım kadarıyla.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim 
tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Böyle durumlarda en sağlam dost paradır. Bir kaç gün iyice düşünüp araştırma yapmak için pansiyon yada bir otel odası tutmak lazım. Bu arada bulunduğum yeri de terk etmiş olurum. O parayı da her türlü bulurum. Çocuğum için herşeyi yaparım. 
tarafından
Çocuğum insanlarla dursa hemen çıkacağım ama kimseyle durmuyor.
0 oy
(120,005 puan) tarafından

neden gidecek yerin yok ailen istemiyomu seni:(

tarafından
Malesef
0 oy
(3,075 puan) tarafından
Vakit kazanmaya bakarım kesin kararlıysam bir şekilde para biriktiririm gerekirse evde gizli parca basi is yapar evin pazar vs keser biriktiririm  kimseye belli etmeden düzenli  iş bakarım gUzel bir iş bulabilirsem kreş sahibi ile görüşüp ilk maaş ödemesi ile ödemeye başlayabilecegimi söylerim.Biriktirebildigim paranın bir ev tutabilecekden biraz fazlasini kenara atar  Sonra bir gün bir kamyonet tutar evdeki eşyalarımı alir işime başlarım çocuğu kreşe bırakırım mecbur birlikte yeni hayatimiza alısacağız der önüne bakarım.
(3,075 puan) tarafından
Ne babasi ya Bırak sen hem anne hem baba ol yavruya önüne bak ama şartlar şuan uygun olmadığı mecbur bir süre daha kahrını çekeceksin o pisliğin eminim ki gencecik güzel bir hanimsindir yazık etme kendine iyi kötü fakirlik ayıp değil bir hayat kurmaya bak elbet karşına iyi yürekli biri çıkacaktır ama bu yol doğru değil yolunu degistir evladınnin geleceği toplum içindeki rolü herseyi sana bağlı oğlum var diyorsun hic bubadama benzemeyecek swkilde yetiştir.Kendin ve evladın için işbirliği yerlerden başlamaya bak bu hayata tutunabilmek insanca yaşayıp değer görmen için bir adım atman lazım kreşe alınamaz vs hiç düşünme alışır niye alınmasın bu önündeki hayattan bin kat iyidir sakın para yok diye kuklası olma bu adamın oda zaten kolesiymissin gibi böyle cezalandırıyor seni pislik.
Nikahlı karısına böyle bir hayatı reva gören adam diğer eşlerine(eş de değil de işte) bal gibi davranmaz ki tam tersi köle muamelesi yapar.Kanmayin böyle adamlara 4 eş falan ölüyorum bitiyorum hikaye kotu masalın giriş bölümü...Mutlu son falan yok bu masallarda..
(3,075 puan) tarafından
İtibar nikahlı karısının elini güçlendirme toplum içindeki ona bakış açısı bu vereceğin zarar damga gibi ömrü billah taşıyacak evladı küçük masraflarını karşılamak Orunda kalır miktar önemli değil sadece senin değil onun hayatında alt üst olmalı.Elbet yaslanacak evlat ne demek anlayacak ama yUzu olmamalı bu dert onu goturmeli.
tarafından
Çocuğu kreşe yazdıracam alışana kadar sabredecegim sonra iş bakicam kabul ederse sonrası yoluma bakicam inşallah
tarafından
Çocuk düştü diye bir çocuğa bakamiyor muşum. Sürekli kıstas. Çocukları kıstas ediyor falan çok canım yanıyor da ne yapacağım bilmiyorum
(3,075 puan) tarafından
Önce kendi babaligina kocaligina baksın o zaman sanki kendi müthiş bir örnek bir de eleştirme hakkı buluyor kendinde.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 376 göst.
22 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 151 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 248 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (263 puan) tarafından soruldu

384,724 soru

11,508,339 cevap

35,165 kullanıcı

...