0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (365 puan) tarafından
Merhaba. 26 aylık kızımda uyku problemi var. Her gece 3 4e kadar oturuyor sabah erken uyandiramiyoruz o saatde uyuduğu için . Ben ameliyat oldum annemde kalıyorum evde olmadığımız için düzeni hepten bozuldu. Bu damlayı kullanıp faydasını gören var mı ? En azından uykusu düzene girene kadar 1 hafta kullansan bi zararı olur mu ?

7 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yoo 6 aylıkken kullandım ben gayet bitkisel bir damla
(365 puan) tarafından
Faydasını gördünüz mü
(13,202 puan) tarafından
Çookkk. Uyku düzeni onla oturdu bizim
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Güzel şeyler okumadım Cnm ben.
(365 puan) tarafından
Kısa süreli kullanmayı düşünüyorum ya. Kendi gelişimi açısından uyku konusunda çok eksik kalıyor:( bende bu ara çok birebir ilgilenemiyorum
(6,859 puan) tarafından
Anlıyorum Cnm sanırsam seni istiyor. Bı kere sabah erken uyandır Cnm geç kalkmasın olmadı dışarı çıksın sabahtan akşam erken uyumazmi
(365 puan) tarafından
Yok canım hepsini denedik ama işe yaramadı
0 oy
tarafından
Erken uyandır ki uykusu düzene girsin öğlene kadar uyuyo ondan 3-4 kadar uyanik
(365 puan) tarafından
Uyandiramiyoruz ki uykusu cok ağir biz yataktan kaldırıyoruz o gidip koltukta yerde nereyi bulursa gene uyuyo kendine gelemiyor
0 oy
(1,582 puan) tarafından
O ilaç okuduğum yorumlarda uyku icin değil.uykuya geçişini kolay olması  içinmiş 
(365 puan) tarafından
Benim kizimdada uykuya geçişte sıkıntı var zaten
0 oy
tarafından
Yemin ederim bende çok araştırdım hata postlarim var ben 2 hafta önce aldım genelde 3 4 yatan çocuk saat 11 olmadan uykuya dalıyor ve sabah kadar yatıyor bence hemen kulan
(365 puan) tarafından
Bende alıcam galiba canım. Fiyatı ne kadar
tarafından
92 TL ye trendyolda aldım yatırmadan 40 dakika önce 20 damla ver hemen uykuya dalar
(365 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kullananlar var canım uzun uyku uyumasını sağlamıyor ama uykuya kolay geçiyor yani akşam uyutmaya çalısrken verirsin belki o saate kadar oturmaz ben  kullanmadım canım bu arada 
(365 puan) tarafından
Erken uyusunda gece uyur herhalde bidaha
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Kullanan çok insan duydum ve o kadar çok araştırdım ki o damlayı benim kızımda da uyku problemi var 5. Aydan sonra başladı Dr gece terörü diyor ama kullanmadım ben canım ne kadar bitkisel diye geçse de Dr önermiyor fazla kullanımında kötü sonuclara yol açabiliyor ben cesaret edemedim kızım şuan 14 aylık ve ben hala düzene girsin diye dua ediyorum elbet duzelecekler senin de Allah yardımcın olsun 
(365 puan) tarafından
Sağol canım ya. Ben alıp 1 haftalık kullancam sanırım artık aklıma başka çözüm gelmiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 122 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 480 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde iremsamay (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 251 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu

379,144 soru

11,349,352 cevap

34,814 kullanıcı

...