0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Sorum başlıkta kızlar 

10 Cevaplar

0 oy
(1,278 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım benim kızım çok fena bir bebekti bir gün annem sen uyutmasini bilmiyorsun bakamiyorsun ondan bu bebek böyle ağlıyor geceleri dedi neyse kalktım ona gittim ilk gece çok zordu annem ne yaptıysa bu çocuk sabaha kadar bir dakika bile ne uyudu ne uyuttu bide dursa sürekli ağlıyordu ikinci gece annem belki bir yeri agriyordur gazı vardır dedi gaz damlası verdik bir ağrısı olabilir diye de oarol verdik yine yok daha beter ağladı uyumadı neyse en son buradan postlara baktım post açtım nettende araştırdım aile hekimine sordum verebilirsin tamemen bitkisel dedi eczaneye de sordum bir zararı olsa satabilirmiyiz dedi ben aldım o damlayı üç dört damla verdim inanirmisin o gece sabah 7 ye kadar hiç uyanmadı yedide de uyanıp mamasını içip yattı.oyle rahatladiki kızım ağlamaktan göbeği catliycakti komusular uyanıp gelip birşey mi oldu diye soruyorlardı.yani bize iyi geldi tavsiye ederim 
(99 puan) tarafından
Postu eskiden açtım canım kullandım işe yaradı şükür yorumun için teşekkürler
-Reklam-
+1 oy
(279 puan) tarafından
Sabaha kadar sallarım 

İşimi yapmam

Yemeğimi yapmam

10 kere Uyansa 10 kere sallarım 

Sinirlenirim

Ağlarım

Ama asla vermem bu tarz ürünleri
(679 puan) tarafından
Aynı ben
(279 puan) tarafından
36 yaşındayım canim kullandığım tek ilaç migrenim tutunca hastanede yediğim serum evime olac girmez ne esim ne ben herseyin doğalı mutlaka vardır 2 gün  sonra etki etsin der dogal yollara baş vururum  inşallah cocugumada gerek kalmaz onun minik bedenine ilaç sokmam inşallah çok zor durumda kalmazsam tabi
(99 puan) tarafından
Bay bay night ilaç değil yalnız tamamen bitkisel papatya ıhlamur yağı var içinde hemen zehir ettinz
(279 puan) tarafından
Sen bana düşüncemi sormuşsun bende cvp verdim bana göre illaki içinde katkili şeyler var sen kullan
(99 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için
0 oy
tarafından
Uyup uyanmsa 
(13,202 puan) tarafından
Dalmayı kolaylaştırıyor sadece bitkisel içerikli. Abartmasanız olmuyor.
0 oy
(4,235 puan) tarafından
İcinde zararli maddeler varmis. Kullanmayi dusunmuyorum. Bebegimide boyle kabullendim tarzi bu heralde uykuyu sevmiyo. En az 2 yil boyle surecek :(
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İrem bizim hayatımızı düzene sokan muhteşem damla derim doktor isim vermeden çaylarını önerdi içeriğindeki onları da demlemek zor. Bu pratik oluyor. Dalmayı kolaylaştırıyor sadece. Uyumayan bebe gündüz iki üç saat uyur oldu. 
(99 puan) tarafından
Bende bugün verdim uykuya kolay daldı fakat halen uyanıyor sallıyorum beşiğinde
0 oy
(30 puan) tarafından
Tek cümle  elim ayağım  . Doktorumuz ise yariyorsa kullan hic bir zarari olmaz dedi 
(99 puan) tarafından
İçim rahatladı inan ki içim huzursuzdu biraz
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Tek bildiğim 4 yaştan küçüklere verilmiyo 
(99 puan) tarafından
Yorumlarda 40 li bebeğe vereni okudum
(5,492 puan) tarafından
Onların akılının olduğuna şüphe ediyorum. Üstünde de yazıyo zaten 4 yaştan küçüklere verilmez diye
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Daha once kullanmadigim icin pisman oldum biteli bir ay filan olmustur bir kutu kullandik ikinciyi alma dusuncem var uykuya direnmiyor ve cabuk geciyor bizde çok ise yaradi ha gece yine uyaniyor ama su icip uyudu genelde memnun kaldik biz
(99 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Güzel bir damla faydali 
(99 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kulanip memnun olan çok kisi var ama bize doktor önermedi
(99 puan) tarafından
Neden onermedi canim
tarafından
Ağır gelebir die kendi istegi disinda uyudugu icin saglik sorunu olabilir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 122 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (685 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Duruuu (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu

380,256 soru

11,384,898 cevap

34,884 kullanıcı

...