0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızlar benim de kocamın da ikinci evliligimiz kocamın iki kızı var biri bende büyük kız 11 yaşında küçük kız 5 yaşında ona babaannesi bakıyor eşim annesiyle kötü benim de Bi bebegim oldu şuan 2.5 aylık diyor ki ben küçük kızı da alacagım ama büyük kız bana 3 sene iyi çektirdi şükür çabaladım çok güzel bi durumda şuan da ufak tefek şeyler olsa da kızlar benim o çocuklarla Allah yukarıda sorunum yok ama eşim çok sorumsuz yani çocuklarla benimle beraber ilgilense derim ki getir ama bunu yapmıyor biraz diktatör Bi adam her şey 4 4 lük olmalı büyük kızı düzelten e kadar ben çok dayak yedim aynı şeyler şimdi küçükte olacak dün sordu dedi ki benim niyetim bunu da almak sen ne diyorsun dedim ki sen bilirsin ben karışmam bana karşı da öyle çok sevgisini gösteren saygılı Bi adam degil kavga ettiğimiz zamanlarda mutlaka beni döver bunu burdan nasıl böyle rahat yazdıgımı bilmiyorum ama dövüyor yani ben çok dayak yedim geçen gögüs kafesime tekme attı 20 günden fazla oldu daha hala kemigim diger tarafa nazaran dışarıda hastaneye falan da gitmedim yüzümü gözümü çok fontötenle kapattım morluklar yüzünden ben ne yapayım kızlar bu çocukların Bi suçu yok anne sadece dogurmuş ama hem büyük kız hem bebegim hem eşimin sürekli problemleri bir de küçük kız olursa bilmiyorum nasıl olur siz olsaydınız ne yapardınız? Ben psikolojik ve mental olarak bitik durumdayım bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(2,285 puan) tarafından
Yaa canım Vala çok üzüldüm peki bu adamı niye çekiyorsun dahada  tabi kimse kimsenin ne yaşadığını bilmiyir
(93 puan) tarafından
Benim ilk evliligim de ailemin zoru baskısı ile oldu bu adam da aynı şekilde evlenmeddn önce öylr Bi adamdı ki başım dönüyordu öylr ince düşünceli kibar evlendikten sonra başka biri çıktı ortaya ilk aydan ordan burdan başka kızlara yazdı güvenimi çok sarstı boşanma davası açtım hamile oldugumu öğrendim boşanamadım bebegim için de boşanamam çocuk Bi oraya Bi buraya olsun istemiyorum onu öyle ya da böyle büyütmek zorundayım en azından aklı yetene kadar
(2,285 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Vala çok zor olsa gerek
(93 puan) tarafından
Ne bileyim valla iyi olur inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
En başta o erkek müsveddesinden kurtul böyle bir adama neden çocuk verirsin ki elbette sende anne olmayı hak ediyorsun sana kesinlikle lafım yok ama böyle bir insan baba olnayı haketmiyor çocuklar konusunuda bilemiycem başıma gelmedi çünkü o konuda atıp tutması kolay olur dıiardaki insana 
(93 puan) tarafından
Çocukların hiç bir suçu gğnahı yok annelerinş bana verseler o kadını parampsrça ederim bu büyük kıza yapmadığı kalmamış düzeltene kadar ömrüm bitti ki hala yavrum düzene tam girmiş degil ne arıyor ne soruyor küçük kız anneyi bilmiyor babaannesine çok düşkün kız gelir ben bakarım hiç sorun yok ama aşırı yorgun oldugım zamanlarda bana destek olacak Bi adam degil
tarafından
Böyleleri hiç anne olmamalı işte gerçekten hak etmiyorlar bide çocuk diye yanıp tutuşan her türlü tedaviyi yolu deneyen ama başarılı olamayanlar var Allah'ın vardır bir bildiği ama insanın bunları gördükçe zoruna gidiyor
(93 puan) tarafından
Aynen öyle eşimi aldatmış kadın büyük kız hepsine şahit olmuş hastaneye diye çıkıp başkalarıyla buluşuyormş büyük kızı bıçakla tehdit etmiş babana söylersen seni öldürürüm diye en son eşim telefonda yakalamış mesajları zeki hiç birini silmemşl 10 tane adamla konuşmuş biri zaten akrabalarımış bekarlık aşkıymış düşünsene 10 sene boyunca eşimle evlikiyken o adamla görüşmüş kızın saçlarını kesmiş sinirlenip ona çok şey yaşatmış kızı psikologa bile götürdüm benle arası iyi çok şükür ama annesinin yaptıgı her şeye çok özeniyor ona çok benziyor pisligi düşünceleri korkuyorum büyüyorda yarın bir gün Bi hataya düşse bakan da benim bu defa onun hesabını da bana soracaklar Bi çıkmaza girdim 4 bir yanım çevrili ve bunları evlendikten sonra öğrendim
0 oy
tarafından
Ben olsam bu herifi saniye çekmem dayak nedir Allah aşkına biraz kendinize güvenin 
(93 puan) tarafından
Benim kendime güvenim sonsuz canım 12 yaşından 25 yaşına kadar çalıştım kendim kazandım kendim yedim evlendim ayrıldım çalıştım ama bebegim yoktu şimdi Bi bebegim var en azından aklı yetmeli ben zaten bebegimi vermem ama babası illa görecek 1 saatte olsa küçük kızı sürekli bebegimi sıkıştırıyor geçen bebegimi boguyordu ve onlara bu çok normal geliyor ya bebegime bir şey olursa oraya gittigi zaman?
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım onun hakkı güzel bı dayak ailen yok mu senin .. küçük kıza gelince ablası bakar ya ilgilenir orda annesiz babasız kalmasın ben çok üzülüyorum böyle çocuklara rabbimden duam bakabilene versin çocuk:(((
(93 puan) tarafından
Yok 3 sene oldu ne arıyor ne de soruyor eşimi aldatmış büyük kız da hepsine şahit olmuş eşim de duyduğunda öldürmeye kalmış kadını eşimin ailesi yetişmiş kadını dışarı bir şekilde çıkarmışlar eşim gidip evlerinş ateşe vermiş mahkeme devam ediyor hala çocukları da kadın zaten ne arıyor ne soruyor bir gün bile görmek istemedi
(1,125 puan) tarafından
:((, yanlış evliliklerin cezasını o zavallı çocuklar çekiyor olan çocuklara oluyor işte kıyamam ya canlsrim benim Rabbim kimseyi kötü insanlarla imtihan etmesin
(93 puan) tarafından
Amin inşallah her seferinde söylüyorlar biliyor musun çocukların en güzel günleri diyorlar hakaret eden yok döven yok bagıran kızan yok kıyafetleri yıkanıyor saçları yapılıyor eksikleri alınıyor herşeykeri 4 4 lük yapıyorsun diyorlar ama bana deger vermiyorlar ne insanlar var
(1,125 puan) tarafından
İyilik yap denize at demişler canım boşver senin onlara yaptığın iyiliği karşılığı elbet iki dünya da alacaksın sabret Allah'ım emeğini boşa çıkarmasın inşallah Allah senden razı olsun rabbim ne muradın varsa versin kimsenin bişey demesine gerek yok değeri Allah versin sana onlar kim ki
(93 puan) tarafından
Evet orası öyle inşallah rabbim bu çocukların yüzüne baksın da bana yeter ama bebegim zarar görmesin tek istediğim bu
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yine sen yine ben :) bence adamı bırak canım hem dövecek hem sövecek birde çocuklarına mı bakacaksın birde onun için mi dayak yiyeceksin ilkine baktın ama ne zorluklarla şimdi dğeri için başlayacak o zorluklar hepimiz Anneyiz vicdanımız var çok şükür başına gelmeyenlerde atıp tutacak ama çok zor sen beni ben seni iyi anlıyorum kabul etmesende bu adam yşne getirecek bebeğimi dövüyor demiştin diğer postta hiç mi arkanı dönüp iş yapmayacaksın bi yandan da o da ablası gibi seninle büyüsün ama sen kendini bunlardan kurtul bebeğine annen bakar çalışır yeni hayat kurarsın 
(93 puan) tarafından
Söyledim yapar inanırım dedi canım çıtını çıkarmadı başka da
(6,441 puan) tarafından
Vallaha o zman sende canım konu kucağına verme bıngıldağına zarar verir yere atar kaynananıda muhatap alma karışma de verme çocuğumu de kızıda uyar bu arada kreşe anaokuluna ver seneye zaten mecbur gidecek düzelir belki
(93 puan) tarafından
Kreşe gidiyor kaynanamın yanında kzı yarın götürecek eşim ama en kısa zamanda alacagım diyor şuan kızı alıştırma aşamasında iki gündür burda işte kaynanam la konuşmuyorum zaten ben ona gelin olamadım :)
(6,441 puan) tarafından
Aman takılma boşver üzülmede düzelir herşey
(93 puan) tarafından
İnşallah gülüm
0 oy
(48,713 puan) tarafından
sorduğunda niye sen bilirsin diyorsun bakamam hepsine desene yazik çocuklara ve sana 
(93 puan) tarafından
Yanlış anlıyor bu defa öz güvenimi aldı bu adam benden Bi şekilde bunu başardı çocuklara kıyamıyorum bir yandan onların hiç bir suçu yok ki kendi de benle birlikte ilgilense sorun yok alsın annemlerle şuan görüşmüyorum ama görüştüğüm zaman da ister istemez yalnız gitmek istiyorum o bile elime geçmiyor kendimi eve kapattım tam 3 ay oldu kimseyi görmüyorum sırf bu sebepten ister istemez ben de en azından aileme gittigim zamanlarda rahat etmek istiyorum bunu bile düşünemiyor
0 oy
(119,456 puan) tarafından
ozel degilse neden bu hayati yasiyosun 
(93 puan) tarafından
İkinci evliligim yaşım daha 28 2. 5 aylık bebegim geçen yetişmesem küçük kız bebegimi boguyordu boşansam illa bebegi görecek alıp götürecek 1 saat te olsa ya kıza bir şey olsa bebek daha aklı yetene kadar beklemem lazım bebegimi riske atamam
(119,456 puan) tarafından
o arada kendini koru ikinci bebek bari olmasin yaa uzuldum
(93 puan) tarafından
Yok canım yok kesinlikle ben istemiyorum daha bebek zaten dikkat de ediyorum kordon bağlatacagım zaten daha bu adamdan sonra ne evlenir ne de hayatıma erkek sinek sokarım hayatım çocugum artık benim
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Seni döven adamın çocuklarına mi bakacaksın bir de  işler eksik kalsın seni daha çok dövsün. İyi bir adam olsa seni sevse sevgisini gösterse falan tamam ne güzel bakarsın da böyle adama iyilik yaramaz
(93 puan) tarafından
Bebegim büyüyen e kadar çocukların hepsinin başıns yemin etti benden ayrılma şansın yok denersen seni öldürürüm diye ki psikopaton teki korkum ölmek degil korkum bebegimin ortada kalması
(2,947 puan) tarafından
Yok artık ya. Bunu nasıl söyleyebiliyor Allah yardımcın olsun. Valla polise güven diyebileceğim bir ülkede yaşıyor olsak hiç arkana bakma diyeceğim ama maalesef ülkemizde insanın değeri hele ki kadının değeri yok. 2 dk bir haber geçiyor uzaklaştırması olan kocası tarafından öldürüldü. Allah yardımcın olsun feraha çıkarsın
(93 puan) tarafından
Kuzum ben çocugum için korkuyorum kendim için degil düzgün yetiştirecek Bi baba ya da aile degiller malesef kızımı rezil edemem ortada korkmuyorum ben ondan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 157 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.
0 oy
3 cevap 157 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 398 göst.
14 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu