0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Diş çıkarma dönemi değil diye düşünüyorum 4 tane azisi yeni çıktı çünkü. Ağlıyor emip geri uyuyor. 1 ay öncesine kadar böyle değildi bir defa ya uyanır ya uyanmazdi kızlar. Şimdi neden saat başı uyanıyor fikri olan var mı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kopek dişleri çıktı mı canım belki ondan zorlanıyor 
(1,271 puan) tarafından
Yok cnm çıkmadı kaç aylıkken çıkıyor köpek dişleri
tarafından
Benim kiziminda daha çıkmadı canım benimde 17 bucuk aylik bilmiyorum ki bekliyoruz bizde
-Reklam-
0 oy
tarafından

İlk 4 ay mışıl mışıl uyuyordu oğlum sonra gece hiç uyumamaya başladı diş dönemi dedim atak dedim sabır ettim aşırı meme bağımlısı zaten şuanda 17 aylık bir ara düzene girdi 1-2 kere kalkıyordu yeniden başa döndük 1 aydır bütün gece ağlıyor mememi alıyor ağzına öyle uyuyor hatta bazen onuda istemiyor su veriyorum istemiyor bazende içiyor ama ağlama krizlerine giriyor gerçekten çok yoruldum :( 

tarafından
Ya hastalık yada bir yeri ağrıyor desem gündüz gayet iyi keyfi yerinde evet çok uzun saatler uyumuyor ama genede geceye göre gayet iyi uykusu bir yeri ağrısa gündüzde huysuzluk yapar
(1,271 puan) tarafından
Aynen cnm gündüz gayet iyi uyuyor keyfi de yerinde ama gece hep sıkıntı ya bir süredir çok yorucu
tarafından
Anne sütü alıyor mu ?
(1,271 puan) tarafından
Evet alıyor cnm hep alıyordu ama 1 ay önceye kadar baya iyiydi uykuları. 1 yasa kdr yine böyleydi bir ara düzeldi şimdi yine kötü uykulari
tarafından
Ben oğlumun sırf meme için uyandığını düşünüyorum
0 oy
(5,017 puan) tarafından
Canım biryeri ağrıyor olmasın 
(1,271 puan) tarafından
Nasıl anlicam cnm gündüz gayet iyi:(
(5,017 puan) tarafından
Canım normalde 17 aylık çocuğun uzun uyumasi lazım,eğer zırt pırt kalkiyorsa belliki bir sorunu var iyice bak tam diş döneminde ve kulakları ağrıyor olabilir diş kulağa vuruyor çünkü atesinide takip et, eğer tekrar durmaz kalkarsa az ağrı kesici ateş düşürücü şurup ver, eğer suruptan sonra uyursa demekki ağrısı vardı kesildi ondan rahatladı ve uyudu,ama şuruba rağmen uyumaz gene kalkarsa demekki birşeyi yok huy yapmıştır
(1,271 puan) tarafından
Bir de şurup denicem cnm sağol
(5,017 puan) tarafından
Rica ederim canım çocuk büyütmek zor 2 tane büyüttüm Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Huzursuzluğu falan var mi canjm inşallah bi yeri agirmyor
(1,271 puan) tarafından
Ondan korkuyorum ağrısı var mı diye ama gündüz çok keyfi yerinde
0 oy
(3,184 puan) tarafından
Sizi sinir etmek için uyanır :)) 
0 oy
(7,992 puan) tarafından
Benimkide aynı 14 aylık olcak gece kaç kere ağlayıp kalkıyor sayamiyorum bile hep emip geri uyuyor ben dişten diye düşünüyorum çünkü bir ara uykuları çok güzeldi 2 3 dışı patlamış başladı yine uyanmalara 
0 oy
(3,184 puan) tarafından
Benimkide 6 aylık olcak uyanıyor da ondan dedim 
0 oy
tarafından
Distir ya da belki usutuyordur gazi oluyordur. Bizimki 18 aylik olmak uzere ya disten o kadar sık uyaniyor ya da pirt yapmak icin bazen gazlandiginda :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 299 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Deniss56 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 137 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.