0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Dogdu dogalı böyle. Ben artık kaldıramıyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
19 aylik hala saat başı uyanıyor yoruldum bende 
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Aliskanliktan kalkıyorlar bacim artık mesela kalkinca ne yapıyor sumu iciyor süt mü iciyor veya başka biseymi
(111 puan) tarafından
Beni emmeden geri asla uyumaz
(4,853 puan) tarafından
Emen bebek çok kalkıyor emzik emiyorsa emzikle dene
0 oy
(25,224 puan) tarafından
17 aylık benimki de öyle canım meme bağımlısı saat başı agzına alıp uyur memeden kesilme yaşı gelene kadar kesmeyi düşünmüyorum şuan 
0 oy
(2,896 puan) tarafından
17 aylık benim bebeğim de,saat başı,belki de daha kısa süreli uyanır,bazı geceler uyanıp iki saat öylece durur :)
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Benimkide 16 aylik inan kesintisiz iki saat uyumadım beynim uyusuyor artık yinede bir doktora götürün belki bir problemi vardır
0 oy
tarafından
Emen bebekse cok normal 
0 oy
tarafından
15 aylık ve o durumdayım bir kaç gündür de meme meme diyip duruyor 5 10 dk da bir meme diyor geliyor yapışıyor gündüzleri özellikle bugün göğsünü kapatmama izin vermedi açık bıraktım o da kafasını koydu üstüne oyun oynuyorum başka şeyler yaptırıyorum unutsun diye tekrar meme diyor çok zorlanıyorum ya çok gece de sabaha kadar hep uyanır vala
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Benim bebeğim de 16 aylık. Saat başı kalkmıyor artık ama bugünlerde gece kalkıp saatlerce uyumuyor. Su ister emmek ister sallanmak ister. Hepsini yaparım yine de uyumaz. Saatlerce sürüyor bu. Geçen gün 5 saat sürdü mesela . Sanırım azı dişleri çıkıyor diye yapıyor. Yanıma falan da yatırıyorum. Faydası yok
0 oy
(775 puan) tarafından
Bende kaldıramıyorum bacı aynı benim kızda öyle 24.de 16 aylık olacak
0 oy
tarafından
Eğer ıstahsiz kuzuysa benim bal evlat gibi gece iki de bir uyanır çünkü aç napsin 
0 oy
(365 puan) tarafından
Böyle bir post acicaktim  hamilelikte stres yaşadım çok dogdugundan beri bebeğim böyle bugün ilk kez bağırdım hala ağlıyorum niye yaptım diye evim pislik içinde yemeği yapana kadar çığlık çığlığa kalıyor uyku yok durmuyor gece uyumuyor gündüz uyumuyor ne zaman su içtim duş aldım hatirlamiyorum  yardim edenim yok  napcagimi bilmiyorum  hala uyanık  eşim uyandı o bakıyor şimdi öyle yazıyorum  Elim ayağım titriyor yorgunlukdan bir gülüşü herseyi değiyor  ama insanın sinirleri yıpranıyor sabır gerektiriyor sakın kalmalıyız ben bugün sakinliğimi koruyamadim daha 18 aylık hala ağlıyorum kendimi kızıyorum 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bende artık bilemiyorum ve böyle kabul ettim canım evet cidden gün geçtikçe zorlanıyorum hergün işe uykusuz gidiyorum ama napalım sağlıkları yerinde olsun da 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 109 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Deniss56 (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 242 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 80 göst.