0 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde (435 puan) tarafından
İnanın aglmamak icin kendimi zor tutuyorum artık kızlar. Bugun kizim gene babasina gidicekti gecende sikayet edicektim annem durdurdu ugrasma bosver ben ona hesabini sorarim diye neyse dedim bugun kizimi aldi gitti bana sacma sapan mesaj atmis gene anneme resmen yalvardim ben muhattap olmak istemiyorum ne olur seni arasin kizi alcagi zaman diye o arada abimde yanimizdaydi dedim sununla konusun bana dedim bi aile olun aglicam yani o derece bana ne dediler lafa bak biz ugrasamayiz onunla bisi desek abileri çıkıp evi basarsa ne olur sacmaliga bakar mısınız ya bizim elimiz armut mu topluyor artik anladimki aile denen birsey kalmamis kizlar artik tek tabancayim biliyordum b8yle olacağını ama bugun hissettirdiler artik kendimi ayarlayip kizimida alip gidicem buralardan 2 kardesim annem babam kimse kimse ailem değilmiş:'(...

8 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ani  kararlar verme canım   önce bi iş bul  para biriktir öyle yola çık  yağmurdan kaçıp doluya tutulma. Rabbim yardimcin olsun ⚘
(435 puan) tarafından
Bende oyle düşündüm hep kac yere basvurdum inanin habe gelmedi daha ama artik ailem yokmus :(
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Abilerin kavgadan korkuyo birine bişi olur diye korkuyolsrdır belki de.nr gibi mesajlar atıyor ki
(435 puan) tarafından
Birine bisi olur diye degil aslinda kendiler8ni düşünüyorlar beni degil ama benim psikolojim ne olacak beni bitirdi pislik resmen yok iste benim etrafimdaki kimse seni sevmiyodu sen annemisin kitapsiz bilmem ne neler ama neler
(4,651 puan) tarafından
Silme mesajlarını
(435 puan) tarafından
Silmiyorum ki ekran alip duruyorum ama biktim artik aile ya ailemm dedigimm hicmi arkasinda durmazz ne analar babalar var arkanda kapi gibi :'(
(4,651 puan) tarafından
Haklısın kuzu ailen diş gösterse iyi olurdu hani kavga gürültü anlamında demiyorum ama kurtulursun bu durumdan tez vakitte inşallah
(435 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum valla inşallah ya artik biktim
0 oy
(211 puan) tarafından
Tmm da neden sana halaa oyle mesaj atıyo alsın kızını snrada bıraksın tmm muhatap olma. Aileni de bosver ya Allah göruyo herkesi ölmıcez mı oraya havale et
(435 puan) tarafından
Bilmiyorum neden hala yaziyo şeref.siz ben muhattap olmuyorum o ***** ***** yaziyor benim ailemde aile olsa bi hoyt desinler bakim yapiyormu bi daha
0 oy
(504 puan) tarafından
Nereye gidicen sende arkadaşına gidersin esra eroldaki gibi bebeğini alıp zorla fuhuş yaptırırlar sonra bebeğini derindonduruculardan toplarsın aklını başına al allah aşkına ya ailenin yanından daha iyi bir yer yok bu dünyada adam doğru demiş bizi uğraştırma bisey der kavga çıkar birbirimize gireriz artık kim ölü kim yaralı niye hayatını tehlikeye atsın ki zaten mantıklı akıllı insan öyle yapar 
(504 puan) tarafından
Kendine bahane bulupta kaçmaya yol açma
(435 puan) tarafından
Sen ne diyosun beee ne fuhusu ne mugesi iyice sacmalamissin ailenin yanimi iyi tamam senin kizin olsa aynisini kocasi yapsa onun namusuna kadar dil uzatsa ayni benim ailem gibi susar misin yoksa karsissina cikip kenara cekip konusur musun he susarsan sanada yaziklar olsun ama benimde bi kiz cocugum var ona boyle laf edecek adam dogmadi agzina si.carim sizin gibi aileler yüzünden pasif kalanlar yüzünden kocalae istediği ati oynatiyor
0 oy
(137 puan) tarafından
Öyle malesef. Kendilerini düşünüyorlar. Canım ot da b*k da olsa aileni idare edicen yağmurdan kaçarken daha beter bir doluya tutulma. Bak paranı biriktir bir yollu düzenini kur. Annen baban iyiyse hele ki abilerini hiç takma. Baktın onlarla da olmuyorsa yoluna bak ama bir süre idare edicen. Sen gelin çıktın şimdi geri geldin artık sığamazsın başka yere malesef böyle yapıyorlar. Kendi düzenin gibi de olmaz. Sen de onlara duygusal yaklaşma abine yani. Bir süre idare et 
(435 puan) tarafından
Aile aile degilki gülüm adamin agzina si.ciyorum adam benim namusuma kadar dil uzatiyor sikayet edicektim annem yapma dedi ben gelirim hakk8ndan dedi eee hani neredesiniz aksam gene bisuru sey yazmis anneme yalvardim resmen artik sunu cekin kenara konusun biz onlarla ugrasamayiz seref.sizde ailemin arkamda olmadığını bildigi icin istedjgi ati oynatiyo
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Aile değil ama iyi ebeveyinler olmak zorundasınız. Kendine güven ve eski eşinle çatır çatır kendini ifade ederek konuş. Ani karar verme ilk hedefin iş olsun. Birikim yap. Sonra evini kapını ayır. 
(435 puan) tarafından
Bak ben kizima iyi anne olmasam kizimi düşünmesem asla ve asla babasina gostermem ama buna hakkik yok ya bosandik bitti deme daha ne diye ugrasiyosun benimle
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah daha ne mesajı atıyor ki sana 
(435 puan) tarafından
Durdik yere ortada hic birsey yokken benim etrafım seni hic sevmedi benim zorumla hep sen annemisin kitapsiz izmirlerde kim bilir.ne boklar yiyon bak daha neler neler ailem hepsini biliyor benimde kizim var oyle yapacak biri kizima boyle diyecej namusuna bak dil uzatacak onu mahvederim
0 oy
tarafından
Kotu kocadan kacarken nereye kactigimiz da cok onemli iste.simdi burdan da kacacaksiniz bir hata daha.ailemin zulmune katlanacagima esimin yaninda kalirim daha iyu bu da benim fikrim.deli bi kocam.oldgu halde biyle dusunuyorum.ne zaman imkanim olur o zaman isler degisir
(435 puan) tarafından
Ah be kuzum katlanilcak bi insan degildiki aldatildim hakaretler yedim ailesinden neler duydum daha neleri varda anlatilmaz burada boyle adami cekemezd8m ama duzenimi kurucam kizimla tek tabanca oluxaz
tarafından
Allah yardimciniz olsun canim
(435 puan) tarafından
Amin canim Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 903 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 179 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy