+1 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yani tamam kedileri  sevebilirsin aç kalmasinj istemezsin vs bende çok seviyorum aç kalmasınlar tabiki ama öyle insanlar var ki çevremde sadece tek canlı kediymjs gibi davranıyorlar bir sürü canlı var dışarıda k.pek kuş vs neden onları da düşünmeyip sadece kedilere bu kadae yogunlasiyorlar gerçekten anlamıyorum mesela umranto var sosyal medya fenomeni kadının tek derdi kedi  k.pekler falan da var sokakta onlara neden yardım etmiyorsun yada yardım çağrısı yapıyor sosyal medyadan neden yardım çağrısında bulunmuyorsun benim çevremde de var bı kaç kişi gerçekten anlamıyorum bu durumu

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok haklsın kuzu 
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende nedendir bilmem ama kuş ve kedileri cok seviyom mesela kış boyu balkona buğday attim kuşlar yesin diye apartmanın Onune her yemek artığını koydum kediler yesin diye :D blmiyom ama 2sini daha bi cok seviyom
tarafından
Sevebilirsin tabiki bende seviyorum ama hiçbir h.yvan yaklaşamam korkarım   seninki farklı bir durum bazıları var sadece kedi için kosturuyorlar k.pek yada başka bir canlı umrunda değil ben onu anlamıyorum:)
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Yaa onları anlamak gerçekten zor benim çalıştığım yerde bir kadın vardı kendi üstü başı paspal eski püskü giyinir,ne saçına bakar ne yüzüne ama sokak kedilerini veterinere tasır kısırlaştırır çuval çuval mamalara paralar verirdi şaşar kalırdık.
tarafından
Yani kedileri düşünmesi güzel  birşey tabi ama neden sadece kedi valla anlamış değilim bunu çok yakın tanıdığım olsa sorucam ama yok işte dedim belki burda vardır :)) senin bahsettiği de kedilere zaafı olan biri demmekki kuzun
(7,601 puan) tarafından
Valla insanın kendinden kısmasıda günah kendi ihtiyaçlarını karşıla daha sonra ne yapacaksan yap.
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Ümranto kaçkere köpeklerede yardım topladı sıkı takipçisiyim videolarını çok seviyorumda ahshhsjs :D
tarafından
Bende sıkı takipçisiyim ama kediler daha bir önde onun için :)
(5,837 puan) tarafından
Beslediği için belkide bilmiyorum valla :D bende kuşları besliyorum sürekli eşimde sanki başka ****** yokmuş gibi onlara takmışsın diye kızıyor shahahs :D
0 oy
tarafından
Çok ilginç demi cidden
0 oy
(887 puan) tarafından
Ben evde kedi besliyorum yavrularım da var ama dışarda gördüğüm her canlıya da bir kap su mama koyarım eğer h.ayvan sevgisiyse hepsi aynı hepsi dilsiz ve canlı yani sevmek bakmak lazım 
0 oy
(3,011 puan) tarafından
İzmirde de çok var bazen düşünüyorum acaba günahlarını böyle mi ört bas etmeye çalışıyolar bazılarıda kediye köpeğe miras bırakıyolar anlamış değilim ama çoğu özenti geliyor birazda 
0 oy
(119,308 puan) tarafından
kedi fobisi olan ya been
tarafından
Benim bütün hayvanlar a asla yaklaşamam çok korkuyorum:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 647 göst.
29 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 901 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 521 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 316 göst.

379,727 soru

11,367,187 cevap

34,850 kullanıcı

...