0 oy
1,050 göst.
Diğer kategorisinde (2,573 puan) tarafından

Önceki postlarimdan bilirsiniz belki.Kaynana şeytani ve k.pederle anlaşamıyoruz.Hep kavga hep kavga

25 gün önce yine kavga ettik kaynayla.Bende valizimi aldım gidiyorum dedim.K.peder valizi alıp balkondan attı.Üstüme yürüdü öldürecem seni diye.Eşim ve amcamlar girdi araya
O günden beri ben odamdayim.Hic konuşmadım ve yeme içme wc dışında çıkmadım
K.peder eşime diyoki ya karını baba evine yollarsin.Yada senle onunla gidersin.Ama gidersen ömür boyunca bidaha konuşmam senle diyor
Şimdi eşim de arada kaldı.Babasi öyle dedi diye ne ayrılabiliyor ne kalabiliyor
En son eşim yalvardı gel elini öp böyle devam edelim diye.Asla kabul etmedim.Kaynana kop.egi yalan iftira ne ararsan var.Ayrica k.pederde tokat attı son kavgada.Ölsemde bidaha konuşmam
Şimdi eşimlede yatakları ayırdık.Madem barismiyosun ya babanın evine git yada böyle olacak dedi
Şimdi ben soruyorum kendime ben bu adam için şehirden köye geldim.O da arkamda değilse ben neden burdayım.Kim için?
Asla evi ayırmam diyo.Gidersen kizinida vermem diyor.18 aylık bebeğim.Ölecegimi bilsem gene bırakmam.Siz olsanız naparsiniz.Biliyorum uzun oldu ama en kısa şekilde anlatmaya calistim

51 Cevaplar

0 oy
(2,692 puan) tarafından
Çok zor bı durum neden evi ayirmiyor? Maddi imkaninizmi yok 
(2,692 puan) tarafından
Yani aynı evde bu şekilde yüze göze bakılmaz kimse korumamis mesafesini. İyice karar verip ailenle konuşman daha iyi kalamazdim o evde canim
(2,573 puan) tarafından
Babamı aricam akşam ama o da kızını güzellikle vermezlerse getirmiceksin diyo.Bende kızımdan ayrilamicagima göre
(2,692 puan) tarafından
Nasıl yani çirkinlik çıkarabilirler ama kızın yani annesinin yani küçük daha babası ile ne yapacak.
(2,573 puan) tarafından
Asla birakmam asla
(6,441 puan) tarafından
Canım çocuğu istememesi boşanacaksın çoçuk bahanesi ile zırt pırt kapıya gelecek olaylar olaylar güzellikle demesi o bence bırakma tabi sen babanı ara gelip alsın ailenle tek gelmesin
-Reklam-
0 oy
(7,963 puan) tarafından
İyide ne bu kin böyle ne yaşandı ki aile aranızda şaşırdım 
(2,573 puan) tarafından
Akraba evliliği sözde
(7,963 puan) tarafından
Ozaman polisi ara çek git yani sana saygı duyulmayan biyerde ne işin var sığınma evine felan gidersin
(7,963 puan) tarafından
Bide baban ilkde sana güzel destek vermiş neden sonradan çocuğunu getirme felan diyor anlamadım
(2,573 puan) tarafından
Babayla k.peder kardeş ya ondan galiba.Kendi verirse getir yoksa yok diyor
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kayinbaban seni öldürecem diyor sen hâlâ o evde duruyorsun .. benim valizimi birisi balkondan atack buda kayınbaba olacak koca da kazma gbii durcak hee 1 dk durmam yani durman hata ne diye duruyorsunuz anlamuyoeum ki
(2,573 puan) tarafından
Kızım için sabretmeye çalıştım.Ama bi hafta sonra tam 1 ay oluyor.Artik bittim bende.Gidicem sanirim
0 oy
(13,144 puan) tarafından
Kızı da alıp gideceksin 

Her paylaşıma aynı şeyi yazıyorum hepte yazacağım çocuğunu yanında büyütmek isteyen babalar o çocuğun annesine saygı duymak zorunda ! 
(2,573 puan) tarafından
Haklısın canım.Cok bitik durumdayim
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Hala soruyor musun cevabı çok belli zaten 
(2,573 puan) tarafından
Gidicem galiba
(1,616 puan) tarafından
Git burnu sürtsün dönmen için ısrar ederlerse tek şartn belli zaten evi ayırırsanız varım ayırmazsanız yokum
(2,573 puan) tarafından
Bu sefer gidersem 2. Gidişim.Sanirim bidaha geri dönmicem.21 yaşındayim daha ama yolun sonuna geldim sanki.Sadece kızım için yasiyorum
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ya bu nasıl bir anlayış bu nasıl bir göbek. Bağı bir animasyon izlemiştim kadın cocogu doğuyor bağı kesmiyor yaslananan kadar oğluyla beraberler öyle biseydi.

Bu toplum yapısı çok sağlıklı değil.

Neden çocuklarının da bağımsız birey olmalarını engelliyolar 

Uzun süre sora ev ayrılsa bu defa da çiftlerin uyuşmazlığı kaçınılmaz.
(2,573 puan) tarafından
Kumandası babasının elinde.Aksama kadar aynı robot gibi yönlendiriyor
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Canim onlarla beraber oturmak zorunda degilsin evi ayirmiyosa 190 diyanet fetv hattini bi ara ayril olmadi yani mecbur degilsin dinen bile sana ayri ev acmak zorunda 
(2,573 puan) tarafından
Zaten o kadar kaynin arasında illaki ayril der
0 oy
tarafından
Nah vermez bebeği mahkeme nneye verir seni tehtidle kandırmaya çalışıyor 
(2,573 puan) tarafından
Burdan havaalanına gidicem.Onun bile derdine düştüm.Vermezler.Ya polis çağırıp rezil edicem tüm köye
tarafından
Çağır aileni gelsin alsınlar seni
(2,573 puan) tarafından
Bu akşam aricam babamı.Büyük amca araya girmişti.Onu bekledik ama boş galiba
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Kızını da alıp gizlice cikicaksin o evden tek yolu o
(2,573 puan) tarafından
Köy olduğu için ulaşım yok.Herkes arabasıyla gidiyor.Yoksa çok kolaydı kaçmak
(6,671 puan) tarafından
Yok mu kimsen ara gel beni al diye biraz uzakta beklesin sonra bin git
(2,573 puan) tarafından
Yok yan köyde ablam var ama o da cesaret edemez
(6,671 puan) tarafından
E biz ne diyelim ona yok buna yok istiyen bı yolunu bulur
(5,331 puan) tarafından
Baban bi abin akraban takside tutup seni almaya gelebilir
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hemen çocuğu bahane etmiyorlar mı deli oluyorum makina calistaramaz insanlar çocuğu alırım diyor alıp giderdim yavrumu 
(2,573 puan) tarafından
Haklısın canım gidicem galiba
0 oy
tarafından
Bence istersen biraz daha bekle çünkü eşin en sonunda bunalacak ve sen demsende çıkacak o biyere kadar sabirligi ve altının falan varsa ver al bunu bozduralim de evden çıkalım de babanın öyle dediğine bakma de o senin babandir iki gün sonra seni afeder de ondan yana hiç korkun olmaz de evden çıktıktan sonra bir yemek yaparız de davet ederiz de gelir
(2,573 puan) tarafından
Herkes işine gücüne bakıyor.Kimsenin umrunda değil.Bugün ise gitti babasıyla.Hic cesareti yok ev ayırmaya.Arkamda olmayan bi insanı bende istemem zaten
tarafından
Canim benim kız kardesimde öyle kocası babasıyla kardesleriyle bir ortak çalıyorlar aynı binada otuyirlar kız ordan çıkmak istiyor ama. Çıkmıyor hergun kaynasi evi başına yıkıyor hergun evi su dolduyor kız kardeşimin bitane bebeği bar onuda bebeğine dövdü kaynana kız kardeşim kuş ordan cikmasa dönmem diyor madem iş önemli ailesi önemli aileyle kalsın hayır gelmez
(2,573 puan) tarafından
Haklısın canım.Aricam şimdi annemi.Aksamda olmadı babamı arar giderim
tarafından
Bence gidersende kimseye deme kızını al git ailene eğer bilirlerse çocuğunu alırlar vermezler
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ne duruyorsun canım hadi babanın evine bu nasıl edepsizlik ve yürek yemişlik. 
(2,573 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ben niye burdayimki
0 oy
(394 puan) tarafından
Kızınida al gizlice kaç. O evde can güvenliğin bile yok. Kızım için diyosun ama kızın nelere maruz kalmış. Sakın idare etme. Git babanin evine. Yerinde olsam darp raporu alırdım. Gider gitmez dava aç hepsine. Eşinde bostan korkulugumu babası bunları yaparken hala neyin ikileminde kalmış 
(2,573 puan) tarafından
Eşim babasinin kumandalı robotu.Baska hiç bişey değil
Gizlice giderdim ama köy olduğu için ulaşım yok.Herkes arabasıyla gidiyor ilçeye merkeze
0 oy
(817 puan) tarafından
Arada kalacak ne var ki arada kalacak bir durum mu var ne demek ya karnı yolla yada onla git terbiyesizler ya birde sana mı vurdular canım nasıl katlanıyorsun çocuğu mahkeme zaten sana verir ben olsam bakkala komşuya diye çıkarım birdaha da geri dönmem köpek olur peşinde senin kocanda afedersin ama sorumluluk alacak toto yok rahata alışmış kira derdi yok fatura derdi yok ev dizme masrafı yok cesafet yok korkağın teki böyle birini sevme bile anladın mı bu benim karım diyemeyen birini sevmeyin ya sevmeyün arkanızda değilse yanınızda değilse hiçbir anlamı yok evliliğin direk bırak git zaten yalvaracak sana emin ol o zaman da tek şartın ayrı ev olsun tabi dönmek istersen.ama gidip 1 aya kalmadan aynı eziyete eve zulume döneceksen de boşuna gitme.
(2,573 puan) tarafından
Bu sefer gidersem 2. Gidişim olacak.Asla ama asla geri dönmem direk boşanma davası açicam
Arkamda değil madem kendi istedi
0 oy
(265 puan) tarafından
Ayni bensin yemin ederim bende sevdigim icin sehirden köye geldim birlikte yaşıyoruz kaynana kayinbaba b*ktan beterler eşimde asla yanimda durmaz benimde bi kızım var evi asla ayrimaz eşim ailesine tapar çok git sakın taviz verme edepsizlerw
(2,573 puan) tarafından
Haklısın canım ben bidaha aynı seyleri yaşayamam.En iyisi gitmek
(265 puan) tarafından
Ailen arkandaysa bekleme hatta evde olmadiklari zaman çok git kimse bsy yapmaz
0 oy
tarafından
Abo annan baban yok mu alsın seni 
(2,573 puan) tarafından
Var.Kaynanayla annem kardeş.K.pederle baba kardeş.O yüzden bekle düzelir dediler ama olmuyor işte.İnceldigi yerden kopsun diyorum bende
tarafından
O nasıl akraba düzeni evliliği ya
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kayınbaba kimin itide sana vuruyormusssss ayyyy okurken cinler tepeme ciktiiii kocanida çıktığı deliğe sokmak lazimmm böyleleri evlenip milletinde günahına girmesinler yaaa canim benim durma o evde sanada evladinida yazikkkk.....
(2,573 puan) tarafından
Eşime o kdr sinirliyim ki.Asla üzulmicem onu bıraktığım için.Bu akşam babamı aricam bakalim
0 oy
(431 puan) tarafından
Canım daha çok gençsin bende 21 yaşındayım çok üzüldüm gerçekten bence git babanın evine evi ayırmayı kabul ederlerse ne zamanki evini dayar döşerler al kızını gel baktın ayırmaya niyetleri yok gitme bi daha şiddet olan evde geçim olmaz heleki bu şiddeti kayınbaban yapıyo ve eşin gıkını çıkarmıyosa kızın için endişelenme mahkeme sana verir Allahın izniyle 
(2,573 puan) tarafından
Çok sağol canım.Gidicem o zmn.Kalmami gerektirceek hiç bişey yok
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Çok basit kizimida laip gideceksin baba evine baban kızını vermezlerse bırak dersede gene kızını alıp kadın sığınmaya gideceksin bir süre orda kalacaksın baban rezil olacak korkusuna geri getirir seni köy yeri diyorsun milletin ağzına laf vermek istemez 
(2,573 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım.Gidicem
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Yerinde olsam alir çocuğumu giderim. O biraz zor alir senden. Önce adam olup ayri ev açsin sonra seni ailesine ezdirmesin ondan sonra adamim diye gezsin ortalarda. Böyle hayat geçmez canim. 
(2,573 puan) tarafından
Haklısın canım gidicem bu aksam

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 561 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 829 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 305 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lavin ve annesi (54 puan) tarafından soruldu