0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (809 puan) tarafından
Mastit mi oluyorum bilmiyorum sol memenin koltuk altı tarafı taş gibi sis emdiriyorum bu arada zaten uçları efsane yara her şekilde geçmiyor bugün lahana aldım çok mu sıcak koyacağım üstüne birşey koymam gerekli mi 

9 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Soğuk ama sütü kesebilir bilgin olsun 
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Soğuk koyman lazım ama dikkat et sütünü kesmesin
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Lahana yapragi buzlukta sogutularak uygulanir ama bunu sütü kesmek icin yapıldığını biliyorum. Gorumcem oglunu memeden biraktirirken boyle yapmisti yani bence baska bi yontem ara. Mesela sag veya hastaneye git mastit olup olmadigini kontrol ettir emzir ama lahana yapragi koyma
(809 puan) tarafından
Sagdigim için yarıldı uçları sağmam yasak
(1,224 puan) tarafından
Tatlim lahana yapragi koyarsanda sutun kesilebilir ama. Tamam sagma. Krem al yaralara sür iyilessin o arada hastaneye git mastit varmi yokmu onlar ne yapicagini soyler sana bile bile sütü kesmek istemezsin
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hayir soguk canim. Mastote iyi gelir. Sick dusta sabunla ova ova yika oda iyi gelio
0 oy
(182 puan) tarafından
Canim önce sicak havlu sar biraz beklet sonra göğsune ve şiş yerlere masaj yap ovuştur dairesel ov ve elle sağar gibi yap biraz yumusayinca makine ile sağ sonra yine bastan basla sicak havlu masaj ve sağ böyle böyle açılır boşalir meme insallah. 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sütünü keser Cnm. Suyu kaynat koy leğene havluyla sık koy datanabildign kdr dene tekrarla cnm
0 oy
tarafından
Soğuk canım,  buzlukta beklet
0 oy
(979 puan) tarafından
Soğuk die grdum hep instada
0 oy
tarafından
Lahana hakkında fikrim yok ama gögus ucu yarasını baya cekmis birisi olarak öneride bulunacağım hicbi krem gecirmedi ücretli ebeden destek aldım fucudin diye bir sivilce kremiymis normalde krem önerdi ve kullandım iki günde mucize gibi gecirdi kesinlikle al canim eczanede 25 tl cekme o aciyi yazik gunah surme seklide sabah aksam iki kere surup sac kurutma makinesiyle kurut veya acik birakip cekmesini bekle emzirecegin zaman yika

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
0 oy
12 cevap 230 göst.
6 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne35 (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
25 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,364 puan) tarafından soruldu

378,331 soru

11,324,014 cevap

34,775 kullanıcı

...