0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Denk geliyorum sürekli heryero yanık bebekler paylasiyor işte açlıktan boş biberon emenler vs. Yani bugün bu bebek nasıl yanmış bunu şikayet edin dedim belki kasıtlı yakıldı ama çok fena bebek. Buraya atmadım videosu var bide o da ayrı bir durum neyse .ağlayan  bebekler arkadan konuşan anneler var yardim edin Allah rızası için diye daha önce bu kadar görmedim gerçekten

11 Cevaplar

0 oy
(7,163 puan) tarafından
BAZILARI Duygu sömürüsü, komplo, sırf para kazanmak için 
tarafından
Artık o kadar çok yanık bebek var ki acaba kasıtlı mi yakılıyor diyorum inan
(7,163 puan) tarafından
Ay Allah'ım bu insan nasıl kasıtlı yaparki yavrusuna ama yapamıyorlar dur diyemem öyle anne baba lar varki herşeyi yaoarlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kandırmacadır kesin 
tarafından
Ama canım yaniklar gerçek birde insanin bebeği o hale gelse karşı komşusu bile alır mutlaka çevresinde vardır birileri . Gerçekten mi yakıyorlar diye korkuyorum ya
0 oy
tarafından
Adı ne merak ettim 
(88 puan) tarafından
Bnde mrk ettm
tarafından
(88 puan) tarafından
Bi bebege mama gönderiyorum hayrina bakalım inşallah gerçek ihtiyaç sahibidir. Ben hayrimi yapim da
tarafından
İnşallah canım Allah kabul etsin o sayfadan mi
0 oy
tarafından
Hepsine baktım şimdi 10 kisden 5dogdr hiç biri de emzrmms demki 4numra mamaya gerek var mı bir çoğunun halısı evi güzl ishal olmuş bez istyir ailesi yokmu bunların 
tarafından
düzenlendi
Asddf
tarafından
Bu postu ben açtım kimseden mama da istemedim dikkatli bakın postlara lutfen
tarafından
Mama istyn bu değil cnm sanırım iftra atmylm kargo istip anlmyn yeni kapnn bayan o yapmıştı buna birşey diymm
tarafından
Anam bu değilmiş dur silim karistirdim yorumları :D
tarafından
:)) sorun değil
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Umarım cidden yardım için yakanlar yoktur ya çok kötü oldum biraz baktım aman Allah korusun tüm çocuklarımızı kıyamam hiç birine..
(1,246 puan) tarafından
Takip etme canım öyle şeyleri güvenilir sayfaları takip et öyle yardım yapmak istiyosan ya da en iyisi varsa durumun sma lı bebeklere yardım et. 3 5 takipçi satın alıp para için herşeyi yapıyo millet bozma hiç psikolojini bu yüzden. Bende bir ara smalı bebekleri çok takip ettim ama yürek dayanmıyo cidden elimden geldiğince yardımda bulunuyorum baktıklarım var ara ara ama takip edemiyorum çok ağlıyorum psikolojim kaldırmıyor benim ya.
tarafından
Ya evet ben lohusayken bir bebkle karşılaştım çok çok etkilendim onun kampanyasını bitirdik şimdi ara ara elimden geleni yapıyorum ama inan artık çevremde de birçok insan var ekonomiden dolayı
(1,246 puan) tarafından
Doğrudur canım benimde var ama öyle aşırı düşkün olan yok durumu ortalama hepsi o yüzden ben hep smalılara veriyorum önceliği.. keşke karşılasa devlette kurtulsa o yavrular ya.
tarafından
Keşke canım keşke can bu. Ama olmesini bekliyorlar o kadar körler ki
(1,246 puan) tarafından
Malesef öyle canım Allah büyük ama bu dünyanın öbür tarafı da var.
0 oy
(12,270 puan) tarafından

Hangi konu olsa olsun bi kere bakınca ona benzer video paylaşım çikarır karşına. Ben burayı keşfettımden berı instagram reels izlemiyorum hikayeleri bakıp çikiyorum:)

tarafından
Yok kuzum ya bir sayfa hep aynı tarz paylaşımları var
0 oy
tarafından
Bende görüyorum sürekli bebeklerin aglayislarini ve boş biberon emislerini ariyolar bazen çok üzülüp ağlıyorum bazende bu çocuk bu duruma gelinceye kadar elindeki teli sat net alma gerekirse dilen devlete sigin diyorum içimden kime inanacagimiz sasirdik
tarafından
Öyle canım ya . Yani bende sayfayı ilk görünce çok çok etkilendim ama paylaşımlarına baktıkça tuhaf bir his oldu içimde
0 oy
(2,611 puan) tarafından
Bu çocukların halı ne Allah aşkına pişik olmuşlar nasıl bu hale gelmişler yazık günah ya pes diyorum 
tarafından
Ya evet birde yananlar var. Yani kaza olur elbet ama yabancı yerleri kaza değil gibi hele son bebeğin.  Yani elini uzatır eli yanar çaydanlığa kosar ayağı yanar vs
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Cnm hiç normal değil ya bu kadar yanık bebek para için bilerek mi yakıyor lar acaba 
tarafından
Aynısını düşündüm ya kafayı yedim. Sayfa sahibine bu çocuğun aileyi şikayet edin böyle yanık olmaz diyorum kadın bana hastaneye gittiler krem lazım diyoe
(6,668 puan) tarafından
Fırsatçılar başka bişey değil
tarafından
Valla ne halt olduklarından ziyade çocuklar ilgilendiriyor kuzum beni. Bakayım muge anli ihbar hattına yada instegram sayfasına ulaşmaya çalışacağım
(6,668 puan) tarafından
Çok iyi olur cnm ya bizde destek veririz normal değil mugeye ulassan rezil eder onları aslı ortaya çıkar bask linalar yanmasin
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kuzum bakma öyle şeylere psikolojin kaldırmaz ya 

:( Ben dayanamam asla kaç gün etkisinde kalırım 
tarafından
Ya gerçekten kalıyorum.  Ama bilerek yakiliyorlar mi acaba diyorum yanık yerlere Bi dikkat etsene. Çok taktım kafaya bu sayfayı
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Bi kaç paylaşıma baktım diğerlerine bakmaya içim el vermedi kaldıramadım . Bazen uzaktan konuşmak kolay gelir ama çocuk bu ya. Ne kadar durumum olmazsa olmasın çocuğumu o hale getirmem. Bazı konularda büyük konuşurum. Çocuk çizgimdir. Kiminin üstüne çay dökülmüş kimine tuz ruhu onlar kazadır ve devlet bu konuda zaten acil müdahale ediyor. Yeterki kimlik olsun. Bez yanıkları boş biberonlar , poşetten bez yapmak falan ayıplanacak şeyler. Yine diyen olacaktır uzaktan konuşmak kolay diye. Ama ben 60 yaşında sokak sokak bahçesinde yetiştirdiği ürünleri satanı da gördüm yeni doğmuş bebeğini sırtına sarıp pazar artığı toplayanda. Pazar artığıni tabiki bebeğe yedirmiyor kendisi sütü çoğalsın diye yiyor. Bunlar bi kaç örnek daha çoğu da var. 

Bu dünyadan zararli çıkanlar bi tek çocuklardir, olan bi tek onlara olur. İnsanlara acıma duygum sıfır. Pişirmeye yiyecek bulamayıp yol kenarlarında ki ebegümeci otlarını toplayıp kaynattığımı bilirim ben. Ana yüreği ne yapar ne eder gerekirse etinden koparır çocuğuna boş biberon vermez. 
tarafından
Evet işte canım bana bilerek yakılmış gibi geliyor. Bak sağlık ocağına gitse durumu anlatsa ilaç da verirler mama da veriyorlar.yokluk başka birsey çocuğu öyle çekene kadar ben kucağıma alır yola çıkar insanlara anlatırım derdimi illaki biri vicdana gelir birde yanıkları çok ağır gerçekten.  Bu ara bu sayfayı taktım ben kafaya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
27 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oflu61oflu (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 73 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,125 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 570 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Cimcon (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 244 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gamzesardunya (122 puan) tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı