0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar online diyete başladım 10 gün oldu listeyi buraya atacaktım ama bir türlü ekran görüntüsü alamadım 

Listem şöyle

Haftanın bir iki günü bir küçük ptts kzrtma yumrta yeşillik domates salatalık 

Haftanın bir iki günü haşlanmış yumurta zeytin yeşillik domates salatalık 

Haftanın bir iki günü sucuklu yumrta veya omlet 

Akşam beş gibi de 

Haftanın bir iki günü sebze yemeği dört kaşık birnc pilavı bol salata 

Haftanın bir iki günü tavuk veya kırmızı et veya balık 

Haftanın bir iki günü sade çorba salata 

Üç tane de ara öğünüm var bunlarda leblebi ceviz ayran yoğurt kefir bunlar 

Daaaaaa ben çok ağır ilerliyoruz gibi geliyor sanki kilo veremiyormusum gibi :( veremeyecem gibi basenlerim felaket oldu  diz kapaklarimdan aşağısı çop gibi üst taraf balon gibi dolabım elbise dolu fakat hiç biri de bana olmuyor hiç birşey diyemiyorum yakışıramiyorum 

Evde eşimden bile utanıyorum o bacak ve popoyla 

İki aylık da bebeğim var hem emiyor hem mama içiyor zaten sütüm yok bu üçüncü bebeğim üçünde de sütüm olmadi benim olmuyor bu yüzden erkenden baslayayim dedim ama aceba zayıflayamayacakmiyim normal mi bu durum 10 günde bir kilo 

Bu arada 1.70 boy kilom 79 

Çok uzun oldu kusura bakmayın okuduysaniz teşekkür ederim :)

5 Cevaplar

0 oy
(15,323 puan) tarafından
Dostum boy.kilo oranın asiri değil. Bence sen kafana takma. Yakında.daha çok kilo gider. Ödem de gidince. Adet olunca bir kaç kilo daha gider. 
(350 puan) tarafından
Orası öyle kuzum çok bı fazlaligim yok bı 10 kilo verebilsem yeter lakin beni bı umutsuzluk bağladı böyle kalacak gibi hissediyorum o fazla olan 10 kilomda basenlerimdedir zaten
-Reklam-
0 oy
(17,911 puan) tarafından
Okumadım ya stres olursanda veremezsin kilo ben bu ay diyet yapmadm az yedim bide bebelerden yiyemedm 4 kg gitmiş zaten karnım küçüldü belli
(350 puan) tarafından
Veremeyecem ümitsizligi var ona stres ediyorum benim iştah pek çok :D hem zayiflayim istyorum hemde diyeti bırakıp birakmamada gelip gidiyorum aman can boğazdan gelir ye diyorum ama istediğim birşeyi de giyememeke takıntı ediyor :D
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kızartmalı diyet mi =)) kız ben 10 günde 8 kilo verdm nasıl diyeceksin yemeyerek=) bol bol limonlu su sabah kahvaltıda yarım dilim kepek ekmek yumurta domates salatalık öğlen tarcinli şekersiz kahve akşam peynirli salata veya yağsız süt ile yulaf ezmesi ara öğün falan yok belki 2 3 günde bir meyve,tatlı veya bisküvi asla yok. Ohh rahatladım saglik falan hikaye mis gibi zayıfladım şimdi istediğimi az az yiyorum, 176 boy 80 kiloydum şimdi 73 kiloyum. Daha da zayiflardim ama hamileyim =)
(15,323 puan) tarafından
Vay anasını. Harika zayiflamissin maşallah. Ama akşam bile yemek yiyememek insanı yorar. Ama 10 gün de pek uzun bir zaman değil insan sabredebikir.
(5,406 puan) tarafından
Ben zayiflayinca ekmeği yememeye alıştım yemiyorum günde bir dilim, zaten günde 2 öğün yiyorum, her gün değil ama arada kızartma yiyorum tabiki baktim ki azıcık kilo alıyorum hemen kısıyorum bi de unuttum demeyi  spor yapmak çok önemli ben günde 6 bin veya 10 bin adım yürüyordum ip atlama yapıyordum onun çok etkisi oldu,
(5,406 puan) tarafından
Linkin, doğum kilosu yapıştı gitmedi gözümü kararttım hırs yaptim evin içinde deli gibi yürüyordum =) kilolar gittikçe tabi daha çok azim yaptım
(15,323 puan) tarafından
Ee kız 10000 adım ne demek. Helal olsun. Sadece onu yapsan zaten kafadan 4 kilo gider. Tebrikler
(5,406 puan) tarafından
Aynen canım spor çok kilo verdirtiyor, şimdi de çocuğun peşinde dolan ev işi vs derken oturamıyorum zaten, hamilelikte çok kilo almıştım bu sefer öyle olmasın istiyorum ama bakalım vicdan yapıyorum çok fazla,daha 6 haftalık bari en başta çok kilo almayayım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Canım zaten ayda 3 kilo diye aklına yer etsin.ozaman daha saglıklo
(350 puan) tarafından
Ya birde bu diyetisyen iki güne bir tartıya çıkartıyor tartıyı gördükçe anca gram anca gram düşüyor benim moralim bozuluyor
(9,247 puan) tarafından
Önceden diyetisyene mecburi giderdim sporcuydum  o senin dediğin gramlara sevinirdik.normali o kalıcı olanı o .ben son 2 ayda 7 kilo verdim mesela hiç saglıklı da değil keşke sen gibi verebilsem
0 oy
(200 puan) tarafından
Bende diyet uyguladım hamile kalmadan önce ilk başkar öyle geliyor sonra verdiğini anlıyorsun ben 3 kilo verdim ama aşırı şekilde inceldim yağlardan gitti hep pes etme derim :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 154 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu

381,607 soru

11,423,952 cevap

34,981 kullanıcı

...