0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum 2.950 gr dogdu kizlar 8 ay olmasina 10 gun var suan 8 kg gece ay 72 cm di saglik ocagins gittim dis cikario ilac yazdirmak icin aile hekimi zayif gbi dedi tarttik 8 kg dedi ayina gore zayif biraz 10 gumde bi kontrole gel icten bi rahatsizlik olabilir olmazsa bi cocuk doktoruyla goruselim dedi cok tedirgin oldum ne blim az mi sizce ya yurutece falan koyuyorum cok hareketli gece bile sabaha kadar done döne uyuyor 

5 Cevaplar

0 oy
(206 puan) tarafından
Ya moraliji bozma benim oğlum 1 yaşında 9 kilo 80 cm eksik kilosu biliyyom qma qlır inşallah canı içinde olsun da
tarafından
Amin canim ya zayif olmasina degil bi hastalik olablir dedi ona takiliyorum zatem cocugum dogdugundan beri hastanelerde tedirgin oluyorm
(206 puan) tarafından
Benimkide uyurken haraketli yere yatıyorum artık beşikte yatakıyor haraketli olduğundan 2 kisilik yerde bolla sala yatıyo
tarafından
Maşallah benim oglanda yanimda yatio beni ittite ittire artik minnacik yerdr yatiorm.d.d
(206 puan) tarafından
Baktır cnm inş bişey yoktur allahım korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
7.5 aylık 8 kilo ve doktor rahatsızlığı olabilir mi dedi? Bence abartmış. Bizimki de 7.5 aylıkken 8 kilo ve 70cmdi. Gayet normal dediler. 
tarafından
Valla oyle soyledi 10 gun arayla kontrole gel dedi
tarafından
Bence çook abartmış, benim bebeğim de hiç tombiş bir bebek olmadı, zaten çok hareketliydi hep. Herşeyi de şükürler olsun normal, doktorumuz 1 kere bile rahatsızlığı olabilir demedi kilosundan dolayı. Eğer zayıflama yoksa ve persentil tablosuna göre %20lik dilimden aşağı değilse kiloyu kafayı takmıyor doktorlar. Tombul bebek sevdasından vazgeçemedi millet.
tarafından
Gecen ay 500 gram vermisti canim ama bu ay 700 gram almisti 7.400e düşmüstü 8.100 cikti
tarafından
E bi de zayıflamış haliyle o kilodaysa bence hepten normal. Neden zayıfladı, rahatsızlık falan oldu mu? Yoksa sebepsiz mi zayıfladı? Eğer sebepsizse elbette araştırırlar ama hastaydı ondan verdiyse bence takma kilosunu kafana hiç.
tarafından
Yemesi cok guzel aslinra canim ama evet neden zayifladi bilmiyorm  oyle hasta olmadi  istahi hic kapanmadi gayet guzel.masallah
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benim çocuğum iki yaşına girecek on kiloyu görmek nasip olmadı bir saniye yerinde durmuyo bana da öyle kilo almıyo zayıf dediler zorla yedirdim olmadı baktım bu çocuk uyumuyo  durmuyo neresine kilo alsın ya dedim içini ferah tut
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Baktım şimdi 2490 dogdu 8400büş 8. Ayında suan 13 aylık 10 anca var . Zayıflık gecer saglıklı olsun
0 oy
(755 puan) tarafından
Bu sağlık ocakları çok abartıyor annelerde cok takıyor yapmayın bunu kendinize...

Benim kızım 8 aylıkken 5 kiloydu... Şuan 24 aylık 13 kilo sağlığı yerindeyse dert etmeyin zayıflığını bu arada 9 ayllikken raporlu mama kullanmaya basladik biz 12 aylıkken 9 kiloydu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 777 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 626 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 224 göst.