0 oy
1,273 göst.
Aile kategorisinde (365 puan) tarafından
Eşimle ilgili kizlar kirginligim hafta sonu arkadaşlarımıza dışarı çıktık guzl vakit geçirdik daha sonra eve geldik iste ben yatmak için yatağa gectim esimde bi dus aliyim dedi buraya kadar herşey normal ama dustayken kendini tatmin etmiş bugün soyluyo bana onu yapması için ortada hiçbir sebep yok ya anlamıyorum ben 36 haftalık hamileyim birtane de küçük cocugum var bir günden bir güne ne çocuğu bahane ettim ne Hamileligimi istedigi an yanindaydim böyle yapması ne bilim moralimi bozdu kendimi yetersiz hissetim ben mi abartiyorum acaba 

18 Cevaplar

+2 oy
(21 puan) tarafından
Ah biz kadınlar napalım daha ya valla bazen bakıyotum da her haltı biz yapıyoruz eş kendini tatmin eder yetemedim çocuk ağlar yetemedim aslında herşeye en çok yeten biziz değerliyiz. Krndileri bilir bende doğum yapalı 20 gün oldu eşimle 30. Haftadan beri bişey olmadı aramızda zaten bende oda istemedik e illaki oda tatmin edecek kendini ama sormamda söylemezde. Bütün sıkıntılaro neden biz çekiyoruz hadi çektik herşeye bu kadar kafa ypruyoruz bunalma canım sende boşver kendinide yorma 
(365 puan) tarafından
Olan olmuş zaten kuzum insallah bidnaha tekrarlamazda bende kneidmi kötü hisetmem . O değil kendini yetersiz hisettim
(21 puan) tarafından
Anlıyorum seni zaten hassas dönemdeyiz biraz da onun etkisi e çnünde 40 günlük bi zaman var lohusalıkta o xaman napsın adam sen yetersiz değilsin canım sadece biraz mola vermen gereken zamandasın hiiiç takma
-Reklam-
+1 oy
(15,743 puan) tarafından
Olabilir seni rahatsız etmek istememiştir hamilesin sonuçta. Hayır anlamıyorum erkek bu başkası ile tatmin olmasindansa kendi kendine yapması daha makbul. 

Sende gebersin korkmuştur yada seni rahatsız etmek iatememistir
(365 puan) tarafından
Şimdiye kadar ne böyle bu korkusu oldu ne de tedirginliği ortada hiçbirşey yokken yapması beni kırdı tabiki başkasıyla olmaktan sa böyle bisey yapması iyi ama evde eşi varken ne gerek var ?
(15,743 puan) tarafından
Kuzum hani olabilir yani hamile karnın büyük zevk alıyor demekti
+1 oy
tarafından
İnsan kendi zevk noktalarini daha iyi bilir o yzden mastürbasyon iliskiye göre daha zevklidir. Ki zannetmiyrm dusa girym de kendimi tatmin ediym dediğini. Anlık gelismis bi olaydır belki. 
(365 puan) tarafından
Bilmiyorum olabilir ne bilim kirildim bide böyle yüzüme karşı anlatması kendimi eksik hiseetim
tarafından
Pismanlikla anlatmıştır
0 oy
tarafından
Tatmin etmiş okey.bunu sana neden söylemiş ki onu anlayamadım
(365 puan) tarafından
Benden saklamak istemedigini söyledi bi anda açıldı konu ben soru soruncada anlatımına pişman etme diyip kapattı konuyu
tarafından
Takma kafana ya erkekler evli olsada düzenli cinsel hayatları olsada zaman zaman bunu yapıyorlar sanırsam boşver takılma canını sıkma
0 oy
tarafından
Abartma degil bende esime dedim eger oyle yaparsan halkımı helal etmem bende hamile oldum. Ama esim anlayışla karşıladı.  Olmadigi zaman tamam dedim
(365 puan) tarafından
Ya benimde ikinci hamileligimde düşün ilkinde doğuma girmeden birgün öncesine kadar hep yakinlastim hiç bir gunden bir güne yok buram agriyo git falan demedim eğer yapamicak durumun varsa bende yaparım ama kendi başına bana hiçbirşey belli etmeden ne bilim kendimi çok yetersiz hisettim . Ne gerek var hani evde eşin var
0 oy
(43 puan) tarafından
Yok ama belki son aylarindasin diye korkmus zarar gelmesini istememistir
(365 puan) tarafından
Kuzum öyle olsa ilk hamileligimde de yapar biz son güne kadar hiç uzaklasmadik birbirimizden şimdi böyle yapması ne bilim garibime gitti
0 oy
(523 puan) tarafından
Abarttigini dusunmuyorum fisteklemek de istemem ama evli bir erkegin kendini o sekilde tatmin etmesi malesef hos degil. Yapmamasi gerekirdi. Duzgun bi sekilde anlatmalisin canim 
tarafından
ben de anlamadım bile isteye bu günaha nasıl alet olmuş ama inşallah bir daha yapmaz. üstüne gitme kuzum tekrarlama de uyar yeter şimdilik
(365 puan) tarafından
Uyardım bigünde keyfi  yerindeyken  birkere daha uyaricam insallah bidaha tekrarlanmaz gerçekten çok kötü bisey bence .
(12,859 puan) tarafından
Bunu ilk kez duydum ilişki yasaktı doğumum da çok zordu 3 ay yine ilişki olmadı yani eşim 1 yıl boyunca günah mı işledi? O da mecbur bunu yapmaya sonuçta
tarafından
sen elinle tatmin etmeliydin. belden yukarın ile onu cezbedip kendin yapmalıydın canım. bizim koyduğumuz kurallar değil..
(523 puan) tarafından
Cok zorda kalmadikca yapmasi uygun degil
0 oy
(4 puan) tarafından
Canim masturbasyon seninle ilgili olmayabilir ne kadar esin olsa da erkekler bazen eslerine bile doyumsuz gorunmek istemiyor ayni zamanda biraz acik konusacagm kusura bakma ama seninle birlikte olurken zevk aldigini belli edemiyor olabilir surat ifadesi olarak falan bunlardan cekindigi icin de yapmis olabiliyor sakin kendinde bir sey arama kocan sonucta onunla bunlari konus farkli seyler denemek istediginde reddetme hatta sen sor ne istiyorsan diye 
(365 puan) tarafından
Konuşmayı denicem insallah bidaha tekrarlanmaz ya gerçekten kötü bi hismis
0 oy
tarafından
Aman boşver ya takilma
(365 puan) tarafından
Olan olmuş zaten öyle yapcaz mecbur kuzum
0 oy
tarafından
Cnm valla bence abartmıyosun eşi evdeyken oyle bir şey yapması hoş değil hamileliginden dolayi tedirgin oluyo diyelim enazindan senin yanında sana bakarak mastürbasyon yapması daha iyi gibi
(365 puan) tarafından
Hamileligimde olduğunu zanetmiyorum kuzum ilk hamileligimde son güne kadar sürekli yakinlastik su anda öyle bir gunden bir gune hiç hayır demedim ki bu hamileligim ağrılı geçtiği halde ama gidipte le di başına böyle bisey yapması baya kırdı
tarafından
Evet cnm haklisin bende zaten bi başına yapmasına takıldım kırıcı gerçekten enazindan senin yanında yapmis olmasi daha iyi olurdu
Tepkili bir şekilde uyar artik yapmaz yapacak olsa sana söylemezdi zaten bir kereye mahsus olan biseydir
(365 puan) tarafından
Inşallah öyledir
0 oy
tarafından
Geldi sana mi dedi ????
(365 puan) tarafından
Evet bi anda konu arasında soyleyi verdi ben karimdan birsey saklamam diye .kurcalamaya calistigimda da soyledigime pişman etme diyip konuyu kapattı
0 oy
tarafından
Gebe olduğun için rahatsız etmek istememiştir bir de o acıdan bakabilirsin
0 oy
tarafından

kendisine yaptığının ne kadar büyük bir günah ve yanlış olduğunu hatırlat. tekrarlamasın çok ayıp gerçekten. ben rahatsızım diye bazen günlerce yapamıyoruz eşimle ve eşim kendini tatmin etmez asla. ha nasıl biliyosan diyosanız siz de bilirsiniz kızlar açık açık anlatmayım :D

(365 puan) tarafından
Ben konuyu açınca sinirleniyo canim kapattığını hemen anlatigima pişman etme falan diyo şimdiye kadar hiç böyle bisey olmadi olsa bilirim dediğin gibide anlarım ama şimdi ne oldu da böyle yaptı anlamdim
tarafından
bence üstüne düşme canım bu seferlik artık olan olmuş o da pişmandır eminim
(365 puan) tarafından
Inşallah öyledir ve tekrarlanmaz insallah
0 oy
(638 puan) tarafından
Aslında tabiki abartmıyorsun, kırılman çok doğal. Ama eşler korkuyor bazen. Benim eşim kaçıyor benden mesela :) 33 haftalık olduk önce bebeğe bi şey olur diye korktu, doktorumuz bebeğe asla bu şekilde zarar gelmeyeceğini söyleyince sıkıntı ortadan kalktı ama şimdi hamilelik ilerleyince ben mikrop kaparım diye korkuyor. Ben denk gelmedim kendi kendine bi şey yapıyor mu bilmem ama bilseydim çok kırılırdım. Ama eşin de planlı yapmamıştır bence anlık gelişmiş olabilir 
(365 puan) tarafından
Ilk dogumumu 41 haftalikken yaptım canim son güne kadar erime bir kere bile hayır demedim şimdi 36 haftaligim bu ilkine göre daha ağrılı benim için zor geçen bi dönem ve gene ona rağmen bir gunden bir gune hayi4 demedim bugün gelmese ben gittim simidi gidipte bunu yapması ne bilim ben kendimi eksik hisettim
(638 puan) tarafından
Yok canım öyle hissetme, ben kovalıyorum adamı bazen ama korkuyor işte :)) haklısın ama dediğim gibi anlık bi şeydir. Keşke sana söylemeseymiş
(365 puan) tarafından
Aynen söylemese daha iyi olcakmis valla uyuyamdim bu türlü kafama çok tatktim
(638 puan) tarafından
La havle de kuzum. Sıkıntı etme
0 oy
(43 puan) tarafından
Benim  doktorum inatla ilişkide bulunun diyo rahim açılsın rahat doğum için 40 haftalık olduk bebegin geleceği yok o bile ise yaramıyor.  Ona söyle korkulcak bisey olmadığını 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Canım bi kere bnde eşime sordum hiç bana dememezlik yaptın mı diye, zorda olsa aöyledi 1 kere yaptım dedi ve ben o kadar kırılmıstım ki aynı senin hesap doğum olana kadar hiç boş bırakmadım bunu yapmasına sebep yoktu aynı şeyi ben yapsam dedim cok kırıldım falan filan diye bi sürü bişeyler dedim özür diledi haklısın dedi eşiz biz dedim bana diyeceksin dedim ama bi süre uzak kalmıstım çünkü gercekten üzülmüştüm, sende kırıldığını uzak kalarak anlatabilirsin o zaman belki oda yanlıs yaptığını anlayıp özür diler
0 oy
(1,093 puan) tarafından
36 haftalık hamileymissiniz korkmustur bişe olmustur sizin yetersiz olmanızla alakalı degil.. Bence üstünğ örtün gitsin 
0 oy
tarafından
Çıtkırıldım tekiymişsin sen :( Canım hamileyken ona bir anlık hitap etmemiş olabilirsin anne slüeti varya bir an o çekici gelmemiştir seni yormak istememiştir olabilir takma böyle şeyleri sana söylemesi de güzel çünkü kötü bir niyet beslememiş 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 220 göst.
0 oy
5 cevap 192 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 213 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde dunyali _birisi (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 412 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu