0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Telefonumu kirdi sözde evliliğinizi bu bitiriyormus yeni telefon almıyor. Bir o telefonlar pahalıymış ondan ikincisi annesine herşeyi alıyor ne yapmalıyım ona gelince para var bana gelince yok?

8 Cevaplar

+2 oy
(21 puan) tarafından
Hangi zamanda yaşıyoruz? Telefon evliliğe zarar veriyorsa kendi de kırsın telefonunu, dumanla haberleşirsiniz. Gerçekten bu kadar ipleri kimsenin eline vermeyin. Annesine alıyormuş da eşinin telefonunu kırıyor. Burda yazılan bazı şeylere şakaysa komik, gerçekse daha da komik diyesim geliyor. Bu da onlardan biri oldu.
(5,406 puan) tarafından
Arkadaşa katılıyorum ben de şok tayım, asla kınamıyorum başıma gelir falan Allah korusun
-Reklam-
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Söz verdi aldı telefonu benım telefon bozuktu hem ama askerden geldi ilk telefonu ona aldırdım onun telefonun sorunu vardı 2 taksıtı kaldı telefonun kendıme aldırdım hemen
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Anasının koynuna girsin o zaman çok yüz veriyorsunuz çoook 
0 oy
(7,705 puan) tarafından
Elindeki telefon neyin nesi??
tarafından
Bazen kaynanamın telefonunda
(7,705 puan) tarafından
Suan yazdığın peki
0 oy
tarafından
Eee buraya nasıl giriyorsun 
tarafından
Kaynanamın telwfonundan
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Telefon alırken eşime sormayan ben gerçekten bazı kadınların hayatlarını başkasının isteklerine göre yaşamasına anlam veremiyorum. 
tarafından
Ee parasi yoksa ne yapsin
(3,041 puan) tarafından
Annesine gelince varmış ama. Parası yoksa annesine de almasın. Ayrıca telefona para vermek istemiyorsa bi zahmet kırmasaymış. Gerçek fakirlerin öyle sinirlenip telefon kırma lüksü yok malesef.
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bilerek almıyordur buraya nasıl giriyor sun 
tarafından
Kaynanamın telefonundan
0 oy
tarafından
Benimde bayadir telefonum yok bakalım bugün alır belki zalımın oğlu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 358 göst.
31 Ocak 2021 Aile kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 712 göst.
0 oy
7 cevap 412 göst.
21 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mehmet Emirin Annesi (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,171 göst.
1 Eylül 2019 Aile kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu

379,192 soru

11,350,928 cevap

34,820 kullanıcı

...