0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ne yapiyorsunuz kizlarr .  ? . 

Ben bugun pek iyi değilim  halsizim midem bulaniyor canm bisey yapmak istemiyor  ! Ayni sekil de bebegim de bugun braz hareketsizz mutsuz hissediyorum ama neden bilmiyorum :( 

Yemek yaptim oturdum brazdan hamilelik yogasi yapcam belki toparlarim 

Sizde durumlar nedir resim atin bari iki keyiflenelim

9 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından

Uykusuzluk tan ölmek üzereyim:)

image

tarafından
Valle bende uyudum ama hala uykusuzmusum gbii uykumu alamadim snrm
Son aylar yaa uyku duzeni 0 bende
(2,769 puan) tarafından
Bu aylarda çok sık wc ye gitme isteği oluyor geceler i. RABBIM kurtarsın inşaAllah
tarafından
Pek tuvalete gitmek rahatsiz etmiyor daa . Mide bulantilarim basladi  o beni sarsiyor sadecee geri kalan  uyuyamamk var bir de
-Reklam-
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Çikolata ye hem sen hem bebegin keyiflenin hicbisey yapma sana iyi gelen şeyi yap yorma kendini bende kizimi salliyorum uyusaydi mutfagimi toplayacaktim
tarafından
Valla cnm sadecee tatli yiyorum ztn bana iyi gelen tek sey bu ama ondan bile sklyorum :(
Belki kahve yaparm brzdn bi bakalmda
0 oy
(3,236 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tarçın+yoğurt maskesi yaptım.

Üzerknden bal+tuz maskesi.

Mutfakdan kozmetik çıkmaz dememe rağmen bu ikisi bana çok iyi geliyor.yıkadıkdan sonra  Üzerinden lavanda yağı uyguluycam.
tarafından
Kesinlikleee mutfaktan çıkıyor   kozmetik zaten   inanki
Bir ton para vermek buyuk sacmalik
Mutfaktaki dogal urunler cok cok cok daha etkili
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Dün çok kötüydüm üşüttüm mü bilmem midem felaketti üstüne hamileyim 14 aylık oğlum var o kadar halsizim ki eşim sağolsun ikimizlede ilgilendi hala kötüyüm oğlumu yayıedım şimdi birazdan bir duş alıp uyurum belki toplamam lazım 
tarafından
Vallahi havalardan herhal de yaa .. geceleri uyuyamiyorum gunduzleri modum 0 bilemedim

COK COK COK GECMIS OLSUN CANM ♥︎
(7,444 puan) tarafından
Hormonlar etkiler üstüne bebek büyüdükçe zorlaşıyor hiç bir şekilde rahat uyuyamıyor insan valla bi de havalar bir saçma ki bir sıcak bir soğuk çok kötü üstüne taşınma telaşı aman sıfırın altında sıfır bir mod.. teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(1,776 puan) tarafından

Benim modum 4 gündür düşük oğlum ishal geçmedi bir türlü :'(

tarafından
Herkestee bi dert vallahi yaa gecmis olsnn cnmm
(1,776 puan) tarafından
Sağol canım aynen
0 oy
tarafından

image

bebek uyutuyorum canim diğerine uyudu en bugünü 2tanesi yatı büyüğünü saliyorum oda uyusun kalkacam
tarafından
Genelde gorumcelerim cirkin der  begenmezler cAnim
tarafından
Onlarin kalbi cirkin ,çirkeff belli .
 Masum meleğin neresi cirkin  tövbe yarabbim rabbimin yarattigi hersey kusursuz.  Sac telini yaratsin gorumcen de bi goreym
tarafından
Bide tutuklarinda çirkin seni çirkin yenge nasıl çirkin bu kız derler
tarafından
Ya o bazen nazar degmesin diye de soylenirr tüü sana cirkin diyee . Belki o amacla denmiştir .
Ama ciddi ciddi cirkin diyorsa   guzelini kendi yapsin bakalm
tarafından
Eltim vardı hep öyle dediklerinde tamam dedi melek sen guzeleini doğur ben bişey demedim dünden bu bebeğimin fotusunu istedi atım insan maslah der oda yenge kaç aylık olduki der buymuesine bakacak sonra dedim melek sen benim çocukları begenmesinde atım yine  baktım gulen imoji atmış bende herkesten sildim anladı bidaha da yazmadi
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ablama geldim oturuyoruz bizde ☺️
tarafından
Iyi oturmalar cnmm :-*
(2,244 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sende bebişe iyi bak☺️❤️
tarafından
Bakmammi :))
0 oy
tarafından
Aahhh ah hamileyken böyle polar pijamalarımı giyer televizyon karşısında yatardım yatağımda yatardım orda yatardım burda yatardım ohh ne güzel yatardım keşke daha çok yatsaydım şimdi napıyım işte yemek yaptım kızımı uyutmaya çalışıyorum uyursa gidip mutfağını toplucam
tarafından
:))  ellerine sagliik cnm
 Insan yatmaktan da sklyo gercekten
tarafından
Sıkılıyor biliyorum ama bu aralar ona hasretim ya ondan :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 273 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 477 göst.
30 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 621 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.