0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

:'(     Geceden beri ikina ikina bir olduu gaz damlasini da vermistim dun sabahtan  . Kakasini yapti yine ayniydi . Emerek uyuyor benimkisi  emdikce daha cok gaz oluyor  kivranip durdu yavrucagimm . Suan  ayagimda salliyorum hafif gozleri gidiyor bakalimm  

Beni soracak olursaniz 

Uykusuz halsiz aç 'ım :)

Neyse neyse buraya foto birakayim  huzursuz beyle 

9 Cevaplar

0 oy
(1,121 puan) tarafından

Ay yerim sizi maşallah 

image

tarafından
Ne izlen kizz
(1,121 puan) tarafından
Sihirli annem kuzum :D
tarafından
:) hee taci perihan çilek cem falan
-Reklam-
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Bi havluyu bebeyi yakmayacak şekilde ısıt, ütü soba kalorifer vb ne varsa onunla. Karnına sar biraz. Sonra masaj yap karnına. Rahatlayana kadar tekrarla. Biz böyle yapardık.

Ben de tutulmuş omuzlarım hareket edemiyorum yataktan zor kalktım şimdi. Anlık bişi yapmıyorum ama çocuklar aç bakalım ne olacak
tarafından
Yaptik canim onlardan da yaptikk . Faydasiz bizmkinde fayda gostermiyor .
  Bir de sabaha kadar asiri terledi kafasi sirilsiklamdi
(11,089 puan) tarafından
Allah allah, Rabbim şifa versin yardım etsin size. Bi süre böyle gaz çekeceksin yapacak bişi yok
tarafından
Ayn cnm 4 . Ayda biter  dedi doktor bakalim
0 oy
(149 puan) tarafından

Minik oğlumla bisiler yicez ama bakisiyoruz hahaha

image

tarafından
HHha yerim yaaa tatliligaa bKk
(149 puan) tarafından
Hasta ama ablası:( iyilesck inslh:)
0 oy
(692 puan) tarafından
Bu kadar tatlılığın arasında seninle beraber dudak buzmesine ne demeli l❤❤❤Ask bebis resmen yaaa..

Masallah subhanallah canim ❤❤❤
tarafından
Sagoll cnm benm yok kiz o buzdu diye buzdum benn :)
 Sivri dudak benimkisi dudak devamli boylee :)
0 oy
tarafından
Oyy onun tukuruklerini maşallah canım yinede yıkılmadım ayaktayım diyosun rabbim oğluşuna şifalar versin ☺️❤️
tarafından
Valla cnm yaa  5 dk uyuyp kalkiyo
0 oy
(15,823 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️ Masallahh sübhanallah kuzumaa Rabbim esirgesinn ❤️ Benim kuzular uyuyor eşimi gonderdim ise yatak keyfi yapıyorum 
tarafından
Oh ne guzell
0 oy
tarafından
4 aylık oldu bebeğim halen bu durumdayiz kıvranıp duruyor yediğime dikkat ediyorum kullanmadığım gaz damlası kalması ama nafile geçecek inşallah birgun 
tarafından
E doktorlar 4. Ayda tamamen gecer diyorlar benimkide oyle  goturuyorum doktora 4 . Ayda gecer diyor
(7,867 puan) tarafından
En garanti 5 ve 6 ayda tamamen geçiyor
tarafından
Banada öyle dedi ama benim çocuklarımin hepsinde oldu 6 aydan sonra geçiyor sonrada diş derdi çıkıyor derken birkaç yıl rahatlık yok gibi:))
(7,867 puan) tarafından
Aynen öyle o yollardan geçtik çok şükür :D simdi 17 aylık oldu biraz daha rahatım
0 oy
(15,853 puan) tarafından

2 çocuğum var şimdi yine hamileyim ona rağmen ne zaman doğum yapacam da bebek sevecem diyorum başıma gelecekleri bilmeme rağmen :D allah bağışlasın çok tatlıymış 

0 oy
(8,965 puan) tarafından
Günaydın canım... uykusuzluk zor ya gün boyu etkiliyor insanı...

Bende gaz olduğu zaman karnına elimi basıp yüzünü öne gelecek şekilde ziplatarak gezdirirdim:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 295 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 268 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 477 göst.
30 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,260 soru

11,321,632 cevap

34,766 kullanıcı

...